اخبار نساجی

بیش از ۲ میلیون نخ سیگار قاچاق در اردیبهشت‌ماه کشف شد

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

دایره مبارزه با قاچاق کالا شورای اصناف کشور از کشف بیش از ۲ میلیون نخ سیگار قاچاق در اردیبهشت‌ماه سال‌جاری خبرداد.

به گزارش سرویس اقتصادی برنا، بر اساس آمار عملکرد واحدهای بازرسی و نظارت مجامع امور صنفی سراسر کشور، در بازرسی‌های صورت گرفته از بخش‌های عرضه (خرده فروشی)، ۲ میلیون و۹۶۷ هزار و ۱۷۰نخ سیگار در اردیبهشت‌ماه سال ۹۰ کشف شده است.

بر اساس این گزارش در بازرسی‌های انجام شده در این ماه ۹هزار و یک بسته توتون و تنباکو ،۹۸۱ قلم اقلام آرایشی و بهداشتی ،۲۵ فقره اسباب بازی، ۴هزار و۶۸۱بسته چای و هزار و۲۴۱ شعله لامپ غیراستاندارد کشف شد؛ هم چنین ۲ هزار و۲۹۹مورد سایر کالاها کشف شده است.

hinza chemical تبلیغات

بر اساس این گزارش، برای این کشفیات هزار و۹۷۱ فقره پرونده تشکیل وجهت رسیدگی به مراجع ذیصلاح ارسال گردید؛ هم چنین در زمینه کشفیات کالاهای های دخانی استان تهران بایک میلیون و ۶۱۴هزار و۹۴۰ نخ بیشترین و استان کردستان با ۲هزارویکصد نخ کمترین کشفیات کالای دخانی را در این ماه داشته اند.

ساماندهی بیش از ۷هزار واحد صنفی
بر اساس گزارش شورای اصناف کشور در خصوص ساماندهی صنوف فاقد پروانه کسب،حاکیست؛ در اردیبهشت‌ماه سال‌جاری تعداد۷هزارو۷۹۳ پروانه کسب در این ماه صادر شده است،که از این تعداد ۶۸۳ پروانه موقت یک‌ساله و ۷ هزار و ۱۱۰ پروانه دائم یک ساله است.

بر اساس این گزارش در این ماه تعداد ۳۰هزار و ۹۶۹ اخطار در دو مرحله صادر شد که از این جمع،تعداد۱۷هزار و ۲۱۹ پرونده تشکیل شد.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن