اخبار نساجی

بهره‌برداری از ۱۰۰ هزار واحد مسكونی در بافت‌های فرسوده

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

جوانمردی با بیان اینکه ۱۰۰ هزار واحد مسكونی در بافت‌های فرسوده به بهره برداری خواهد رسید، گفت: مساحت بافت‌های فرسوده كه تاكنون شناسایی شده‌اند به ۷۰ هزار هكتار می رسد.

به گزارش سرویس اقتصادی برنا، “محمد حسین جوانمردی” سرپرست شركت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران، اظهارداشت: ناپایداری، ریزدانگی و نفوذ ناپذیری به عنوان سه فاكتور اساسی در ارتباط با شناسایی بافت های فرسوده شهری محسوب می شود و تاكنون۷۰ هزار هكتار از اراضی بافت فرسوده در سطح كشور شناسایی شده اند.

وی با اشاره به رشد سه برابری تعداد واحدهایی كه امسال تسهیلات نوسازی دریافت می كنند، افزود: طی سال‌جاری برای ساخت ۱۵۰ هزار واحد مسكونی فرسوده تسهیلات پیش بینی شده كه این تعداد نسبت به سال گذشته رشد سه برابری را نشان می دهد.

hinza chemical تبلیغات

سرپرست شركت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران تعداد واحدهای آماده افتتاح در بافت های فرسوده كشور را ۵۰ هزار واحد اعلام كرد و گفت: تعداد واحدهای آماده بهره برداری تا پایان شهریورماه سال جاری به ۱۰۰ هزار واحد مسكونی خواهد رسید.

جوانمردی به اعتبارات نوسازی بافت های فرسوده در سال ۹۰ نیز اشاره و تصریح كرد: امسال برای نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده شهری ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده كه در مقایسه با سال گذشته رشد دو برابر ی خواهد داشت .

وی گفت: با اختصاص ۱۰۰ درصداعتبار مورد نیاز نوسازی و بهسازی شهری در این بخش فعالیت در جهت ایمن سازی و مقاوم سازی واحد های مسكونی شهری گسترش یابد.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن