اخبار نساجی

بقایی مدیرکل گمرک تهران شد

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

به دنبال ادغام گمرکات نمایشگاه، جنوب تهران، غرب تهران و شهریار و ایجاد گمرک جایگزین با عنوان ”گمرک تهران“، رئیس کل گمرک ایران در حکمی، حسن بقایی را به‌عنوان مدیرکل این گمرک منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در حکم حسن بقایی به عنوان مدیرکل گمرک تهران آمده است: با توجه به نامه شماره ۴۴۱۵/۹۰/۲۱۲ مورخ ۳۱/۲/۹۰ امور ساختارهای نظام اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهوری مبنی بر ادغام گمرکات نمایشگاه، جنوب تهران، غرب تهران و شهریار و ایجاد گمرک جایگزین باعنوان گمرک تهران به‌موجب این حکم جنابعالی به سمت مدیرکل گمرک تهران منصوب می‌شوید.

در این حکم می خوانیم: با در نظر گرفتن اهداف و سیاست‌های تعیین شده در سند ملی راهبردی و همچنین ملحوظ قرار دادن ارزش‌های کاری و اخلاقی در گمرک ازجمله درستکاری، مسئولیت‌پذیری، دوراندیشی و نوآوری، رعایت قانون و عدالت و تکریم ذی‌نفعان، به‌منظور تسهیل تجارت و تحقق گمرک نوین شاهد دستیابی به سازمانی چابک، هوشمند، قانون‌مدار، مقتدر، پاسخگو و دانش محور بوده و در جهت تعالی سازمان و رضای خداوند سبحان گام‌های بلند برداشته شود. ضمناً مدت خدمت در این سمت با رعایت بند ج ماده ۵۴ قانون مدیریت خدمات کشوری ۴ سال تعیین می‌شود.

hinza chemical تبلیغات

حسن بقایی پیش از این مدیرکل گمرک شهریار بود و اکنون با تعیین گمرک تهران بر نحوه فعالیت و عملکرد گمرکات ادغام شده نظارت خواهد کرد.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن