اخبار نساجی

برگزاری نشست مشترک بازرگانان ایرانی و ترک

 

برگزاری نشست مشترک بازرگانان ایرانی و ترک

 

دیدار هیات تجاری ترکیه از اتاق تهران

یک هیات بلندپایه تجاری از انجمن همکاری منطقه اژه و ایران از ساعت ۱۴ الی ۱۶ روز شنبه مورخ ۱۴ اردیبهشت ماه به منظور دیدار و گفت و گو با بازرگانان و صنعتگران ایرانی در اتاق تهران حضور خواهند یافت.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اتاق تهران، این هیات تجاری که بازرگانان شهر ازمیر ترکیه در آن حضور دارند برای بررسی و تبادل نظر در مورد مسایل تجاری دو کشور و برقراری ارتباط مستقیم به منظور توسعه همکاری های اقتصادی به اتاق تهران خواهند آمد.

در این هیات تجار و صنعتگرانی در حوزه هایساختمان، قطعه سازی خودرو، فولاد و فلزات خاص، فرآورده های نفتی، لوازم ورزشی، کشاورزی، سموم و کود شیمیایی،قالب سازی، طراحی و ساخت سیستم های شستشوی اتوماتیک خودرو، اتوبوس و مترو، امور بازرگانی و گمرکی، امور حقوقی و اخذ مجوز اقامت در ترکیه…فعالیت دارند. بازرگانان و فعالان اقتصادی می توانند با حضور در این نشست مشترک با اعضای هیات ترک دیدار و گفت و گو داشته باشند و در صورت توافق زمینه های همکاری خود را با بازرگانان و صنعتگران ترکیه فراهم کنند.

علاقمندان به شرکت در این نشست می توانند جهت حضور و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۷۱۹۰۵۱ واحد امور بین الملل اتاق تهران تماس بگیرند.

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن