اخبار نساجی

براي رسيدن به اقتدار مدنظر امام راحل بايد در همه عرصه ها مقتدر بود

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

وزير مسكن و شهرسازي:
براي رسيدن به اقتدار مدنظر امام راحل بايد در همه عرصه ها مقتدر بود

بجنورد- وزير مسكن و شهرسازي و سرپرست وزارت راه و ترابري گفت: براي رسيدن به اقتدار مد نظر امام راحل بايد در همه عرصه ها مقتدر بود و اين مهم تنها با پايداري مردم و اطاعت از رهبري امكانپذير است.
براي رسيدن به اقتدار مدنظر امام راحل بايد در همه عرصه ها مقتدر بود

به گزارش ايرنا، ‘علي نيكزاد’ پنجشنبه شب در نشست كارگروه مسكن خراسان شمالي در اسفراين گفت: هم اكنون نظام بخاطر اجراي رهنمودهاي امام راحل و همچنين جانفشاني هاي مردم داراي اقتدار است اما براي رسيدن به اقتدار همه جانبه بايد در عرصه اقتصاد نيز تلاش فراوان كرد.
وي اظهار داشت: بايد ثابت كرد كه همزمان مي توان پرچمدار اسلام و عدالتخواه در جهان بود.
نماينده مردم اسفراين در مجلس شوراي اسلامي نيز در اين نشست با اشاره به تصويب كليات وزارت امور زيربنايي در مجلس گفت: زيربناها محور توسعه در كشور هستند.
دكتر ‘هادي قوامي’ با اشاره به اينكه ۵۳ درصد مردم استان خراسان شمالي در روستاها ساكن هستند، گفت: اين موضوع ضرورت رسيدگي بيشتر به وضع راههاي روستايي استان را دوچندان كرده است.
ساخت يك مدرسه پنج كلاسه در فاروج، ساخت مسجد با ۵۰۰ ميليون ريال اعتبار در آشخانه، اختصاص دو ميليارد و ۵۰۰ ميليون ريال براي ساخت واحدهاي معلولان و جانبازان در شهرستان مانه و سملقان، ساخت مسجد در جاجرم با يك ميليارد ريال اعتبار و همچنين اختصاص يك ميليارد ريال براي ايجاد بوستان شهري در جاجرم از مصوبات اين نشست بود.
در اين نشست همچنين مقرر شد كه ساخت و تجهيز بيمارستان شهر آشخانه با ۱۰ ميليارد ريال آغاز و راههاي روستايي با جمعيت بالاي ۵۰ خانوار استان نيز زيرسازي و آسفالت شود

hinza chemical تبلیغات

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن