اخبار فرش ماشینی

بخش خصوصي جدي ترين طرفدار هدفمند سازي يارانه‌ها

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

نهاونديان با بيان اينکه بخش خصوصي جدي ترين طرفدار هدفمند سازي يارانه‌ها است، گفت: بايد از همه فرصت ها استفاده کرد و شفافيت لازم را در اجراي اين قانون داشت تا مردم آگاهي لازم را در اجرا ي هر چه بهتر آن داشته باشند.
“محمد نهاونديان” رييس اتاق ايران در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي برنا، با بيان اينکه بخش خصوصي جدي ترين طرفدار اصل هدفمند سازي يارانه هاست، اظهار داشت: فلسفه اصلي اين قانون اين است كه از تعيين قيمت هاي مصنوعي بپرهيزيم و قيمت ها را واقعي كنيم و بگذاريم ساز و كار بازار تعيين كند كه چه مقدار استفاده بهينه هر محصول صورت پذيرد تا تعيين قيمت شود.

وي افزود: سياست و هدف درست را بايد درست اجرا كرد و نحوه اجرا بسيار مهم است، در رسيدن به هدف اگر عجولانه و يا با شتاب كامل اين اقدام را انجام دهيم به توفيق دست نخواهيم يافت.
رييس اتاق بازرگاني ايران خاطرنشان کرد: بخش خصوصي و تشكل ها از زماني كه هدفمندسازي مطرح و در مجلس تصويب شد، پيشنهادات خود را ارايه داده اند و پيشنهاد اتاق ايران نيز اين بوده كه در جهت توليد محور حركت كنيم تا فشار بر اين بخش وارد نشود.
نهاونديان با بيان اينکه شايد تا كنون هيچ طرح اقتصادي در کشور وجود نداشته كه اينگونه حمايت همه جانبه در همه سطوح را داشته باشد، گفت: بايد از همه فرصت ها استفاده  کرد و شفافيت لازم را در اجراي اين قانون داشت تا مردم آگاهي لازم را در اجرا ي هر چه بهتر اين قانون داشته باشند.
وي با تاکيد بر اينکه بخش خصوصي در صف مقدم حمايت از قانون هدفمندسازي يارانه ها بوده و خواهد بود، افزود: لازمه توفيق و حمايت كامل اين قانون اين است كه نظرهاي مشورتي فعالان اقتصادي بايد با حركت هاي اجماع سازي مورد توجه قرار گيرد و با اين اقدامات، كشور توفيق كامل را در اجراي اين قانون خواهد داشت.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

hinza chemical تبلیغات

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن