اخبار نساجی

بانک صادرات؛ رکورددار پایانه های فروش در سطح کشور

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

بانک صادرات؛ رکورددار پایانه های فروش در سطح کشور

بانک صادرات ايران با نصب ۳۸۷ هزار و ۲۰۰ دستگاه پايانه فروش در مراکز تجاري، رتبه اول را در بين شبکه بانکي کشور به خود اختصاص داده است.

hinza chemical تبلیغات

اين بانک در راستاي افزايش سطح دسترس مردم به ابزارهاي نوين بانکي و کاهش در هزينه‌ها ، ترافيک و آلودگي، توسعه  اين ابزارها را در اولويت قرارداده است. آمارهاي عملکردي حاکي از آن است که  اين بانک در پايان ارديبهشت ماه سالجاري با نصب ۳۸۷ هزار و ۲۰۰ دستگاه در فروشگاه‌ها و مراکز تجاري رتبه اول را در شبکه بانکي کشور به خود اختصاص داده است.

همچنين گزارش ياد شده نشان دهنده رشد ۳۲ درصدي مجموع تعداد تراکنش‌هاي انجام شده از طريق دستگاه هاي POS، نسبت به مقطع زماني مشابه در سال ۹۰ مي‌باشد که اين ميزان رشد بيانگر  استقبال بيشتر مردم از خدمات نوين اين بانک است.

برحسب  تازه‌ترين گزارش بانک مرکزي ج .ا.ا درخصوص عملکرد شبکه بانکي در بخش دستگاه‌هاي کارت‌خوان شاهد آن هستيم که،  در اسفند ماه سال ۹۰ ، مبلغ ۶۳ هزار ميليارد ريال، معادل ۱۷ درصد از کل مبالغ جابجا شده از طريق دستگاه‌هاي POS اين بانک صورت و از اين حيث در جايگاه دوم شبکه بانکي قرار گرفته است.

شايان ذکراست اين بانک به عنوان بانک برتر و درزمينه توسعه خدمات الکترونيکي نقش بسزايي درتحقق اهداف نظام بانکي کشور داشته و برآن است تا  ضمن توسعه کمي ابزارهاي و سيستم‌هاي نوين، توجه ويژه‌‌اي به توسعه و ارتقاء کيفي خدمات داشته باشد.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن