بازدید استاندار کرمانشاه از کارخانه نساجی کرپ ناز

 

اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه روز چهارشنبه از کارخانه نساجی کرپ ناز( تولید کننده پارچه) و مرحله دوم مجتمع جهان فولاد شهرستان هرسین بازدید کرد.

رازانی در این دیدار در جریان مسایل و مشکلات این واحدهای تولیدی قرار گرفت.
کارخانه نساجی کرپ ناز در زمینی به مساحت ۳۳ هکتار احداث شده و با تولید ۱۰ میلیون متر مربع پارچه در سال، زمینه اشتغال ۲۲۰ نفر را به طور مستقیم فراهم کرده است.
کارخانه نساجی کرپ ناز هرسین، انواع پارچه را تولید می کند و به دلیل مشکلات موجود صادرات ندارد و تمامی پارچه های تولید شده خود را در بازار داخلی به فروش می رساند.
استاندار کرمانشاه در حاشیه بازدید از این کارخانه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: کارخانه کرپ ناز با وجود روبرو بودن با برخی از مشکلات اما با مدیریت خوب کارخانه هنوز سر پا نگه داشته شده و انواع پارچه را تولید می کند.
رازانی افزود: وارداتی که در صنعت پارچه صورت می گیرد مشکلاتی را برای این کارخانه ایجاد کرده است.
وی به فرسوده و کهنه بودن برخی از دستگاه های ماشین آلات کارخانه نساجی اشاره کرد و گفت: برخی از دستگاه های این کارخانه نیاز به نوسازی و بازسازی دارد.
وی خاطرنشان کرد: تقویت واحدهای صنعتی و تولیدی استان کرمانشاه را در سال جاری با جدیت دنبال می کنیم تا بتوانیم مشکلات موجود را برطرف سازیم.
استاندار کرمانشاه، همچنین در ادامه این بازدیدها از مرحله دوم مجتمع فولاد غرب به نام ذوب آهن بیستون بازدید کرد.
وی همچنین از باند دوم سه راهی هرسین به پلیس راه به طول ۱۴ کیلومتر دیدن کرد.
استاندار کرمانشاه در ادامه سفر یک روزه به هرسین قرار است از بوستان توحید این شهر نیز بازدید کند و در جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان هم حضور یابد.
شهرستان هرسین با ۸۵ هزار نفر جمعیت در ۴۴ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *