اخبار نساجی

انتقاد غضنفری از انتشار اخبار احتمالی درباره بازار ارز

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

انتقاد غضنفری از انتشار اخبار احتمالی درباره بازار ارز

 

hinza chemical تبلیغات

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به این که کشور در شرایط حساس و خاصی قرار گرفته است، گفت: از رسانه ها انتظار می‌رود که در انتشار اخبار مربوط به رخدادهای اقتصادی به ویژه اخبار مربوط به ارز همه جوانب را مدنظر قرار دهند.

مهدی غضنفری در مراسم افطاری به مناسبت روز خبرنگار گفت: در حال حاضر شاهد این هستیم که برخی رسانه‌ها اخبار مربوط به بازار ارز را به صورت گمانه‌زنی مطرح می‌کنند که این کار در نهایت باعث وارد آمدن شوک به بازار ارز و ایجاد نوسان در آن می‌‌شود.

وی گفت: در شرایط فعلی یکی می‌گوید ارز سه‌نرخی است و دیگری می‌گوید بورس ارز در حال راه‌اندازی و کس دیگری هم اظهارنظر می‌کند که ارز باید تک‌نرخی شود و بانک مرکزی در این زمینه در حال تصمیم‌گیری است. مجموعه این اظهارنظرها باعث می‌شود که فعالان اقتصادی از آینده خود هیچ اطمینانی نداشته باشند؛ ضمن این که تمام این اظهارات تنها در حد ایده بوده و هیچ‌کدام قطعی و مصوب نشده‌اند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین با تاکید بر لزوم به‌کارگیری اقتصاد مقاومتی در شرایط فعلی اظهار کرد: وضعیت به گونه‌ای شده که دشمن در لحظه در برابر تصمیمات ما تصمیم‌گیری کرده و برای ما مشکل ایجاد می‌کند.

به گفته وی، در اقتصاد مقاومتی روح و روان مهم‌تر از مسائلی مانند کمبود یا نبود کالا در بازار است.

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن