مد و پوشاک

انتخاب مناسب‌ترین لباس در پرو مجازی اختصاصی با اسكنر

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

انتخاب مناسب‌ترین لباس در پرو مجازی اختصاصی با اسكنر

با تجهیز فروشگاه‌ها به دستگاه‌های اسكنر می‌توان براحتی سایز دقیق لباس را تعیین و مدل‌های مختلف را به صورت مجازی پرو اختصاصی كرد.

hinza chemical تبلیغات

شركت كاناداییUnique Solutions Design به جای استفاده از اتاق پروهای متداول، یك اتاق پرو مجهز به دستگاه اسكنر بدن طراحی كرده است كه علاوه بر امكان پرو مجازی لباس، می‌تواند سایز دقیق بدن را نیز تعیین كند.

خریدار می‌تواند در این اتاق پرو مجازی مدل‌های مختلف لباس و حتی كفش و عینك را پرو كند.

در كمتر از ۲۰ ثانیه یك نسخه چاپی از مدل های پرو مجازی آماده می شود. خریدار می تواند مدل انتخابی را بر اساس سایز تعیین شده توسط اسكنر بصورت واقعی پرو كند كه این مسأله از اتلاف وقت و پروهای متعدد برای انتخاب سایز و مدل مناسب جلوگیری می‌كند.

هزینه طراحی و نصب هر دستگاه اسكنر بدن فروشگاهی بین ۶۰ تا ۱۰۰ هزار دلار اعلام شده و این شركت تاكنون بیش از ۶۵ فروشگاه بزرگ در آمریكا را به اتاق پروهای مجازی با دستگاه اسكنر بدن مجهز كرده است.

این شركت در حال توسعه فناوری است كه بتواند امكان پرو مجازی لباس را از طریق فروشگاه‌های آنلاین و برای خریداران در منازل فراهم كند.

در این فناوری مشتری می تواند از طریق نرم افزار تعیین سایز و با استفاده از دستگاه های حركت یاب مانند حسگر حركتی كینكت مایكروسافت، لباس های مختلف را در داخل منزل بصورت مجازی پرو كند.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن