اخبار نساجی

امسال بيمه ۲۰۰ هزار بافنده كشور تكميل مي شود

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

زاهدان – رييس مركز ملي فرش ايران گفت: امسال با توجه به سياست هاي وزارت بازرگاني بيمه ۲۰۰ هزار بافنده فرش دستباف كشور تكميل خواهد شد.

به گزارش ايرنا، ‘فيصل مرداسي’ روز پنجشنبه در دور سوم سفر هيات دولت به سيستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران با اشاره به اينكه تاكنون حدود ۶۰ هزار بافنده فرش دستباف در كشور دفترچه بيمه تأمين اجتماعي دريافت كرده اند بيان داشت: اين ميزان در سال جاري به ۲۰۰ هزار نفر افزايش پيدا مي كند.
وي گفت: مطالعه اقتصادي پيراموان يافتن راهكارهاي توليد، اشتغال و تجارت فرش در سيستان و بلوچستان يكي از برنامه هاي مركز ملي فرش ايران است.
رييس مركز ملي فرش ايران ادامه داد: در اين زمينه برنامه هايي با هدف آموزش منتهي به اشتغال در سيستان و بلوچستان اجرا خواهد شد.
وي در مورد كم و كيف اجرايي شدن بيمه قاليبافان سيستان و بلوچستان گفت: اين امر نيز در استان بخوبي صورت پذيرفته و تاكيدات لازم براي انجام آن به مسوولان داده شده است.
مرداسي در رابطه با فرش سيستان نيز گفت: سيستان منطقه بكر و توانمند در رابطه با توليد فرش است و با برنامه ريزي و كار بر روي طرح هاي اصيل، ‌سليقه يابي و توليد فرش با ارزش افزوده توسعه، توليد و تجارت فرش در منطقه رونق خواهد يافت

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

hinza chemical تبلیغات

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن