اخبار فرش ماشینی

الثريايي ، بزرگترين توليد کننده فرش ماشيني عربستان

گروه توليدي الثريايي به عنوان بزرگترين شرکت توليد کننده فرش ماشيني  عربستان و يکي از چند شرکت برتر دنيا در زمينه صنعت فرش ماشيني يکي از وزنه هاي مهم کشور عربستان از نظر اقتصادي به شمار ميرود به طوري که به تنهايي سهم مهمي در بالا بردن ميزان صادرات غير نفتي عربستان دارد. اين شرکت در حال حاضر محصولات فرش ماشيني خود را  به بيش از ۶۵ کشور دنيا صادر ميکند.

آقاي صالح ناصر الثريايي کيفيت را مهم ترين عامل اين موفقيت ميداند و ارتقا بيش از پيش کيفيت محصولات در آينده را در نظر دارد .
شرکت الثريايي به عنوان يکي از ۱۰۰ کشور برتر عربستان فعاليت هاي خوبي را در زمينه ارتقا کيفيت محصولات خود انجام  داده و همواره مورد تقدير سازمان استاندارد کشور عربستان بوده است.
از ديدگاه مديران شرکت فرش ماشيني الثريايي کيفيت يک عامل کليدي در بازار رقابتي امروز است و يک رمز موفقيت در سال ۲۰۱۰ يعني سال تجديد قواي شرکت هاي نساجي خواهد بود. شرکت الثريايي اولين شرکت توليد کننده فرش در خاورميانه است که گواهي ايزو ۲۰۰۰ و ۹۰۰۱ را اخذ کرده است.
آقاي الثريايي مدير عامل اين شرکت ميگويد: هدف ما تبديل شدن به يکي از ۱۰ شرکت برتر دنيا از لحاظ کيفيت ، توليد و تکنولوژي است . اين شرکت با ۵۵ سال سابقه فعاليت در امر بافندگي فرش ماشيني سالانه بيش از ۸۵ ميليون متر مربع فرش توليد ميکند. اين شرکت در حال حاضر حدود ۷۰ درصد کل توليدات فرش عربستان را در اختيار دارد و به ۶۰ کشور دنيا صادرات دارد يعني حدود ۶۰ درصد کل توليد کارخانه روانه بازارهاي اروپا، آمريکا، استراليا، چين و خاورميانه ميشود. ‏

تحريريه صنعت كهن

فرش ماشینی خوب تبلیغات

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن