اخبار نساجی

افزایش ۳۶ درصدی مبادلات تجاری ایران و انگلیس از ابتدای ۲۰۱۴

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

یورو استات اعلام کرد مبادلات تجاری ایران و انگلیس در ماه های ژانویه تا اکتبر ۲۰۱۴ با رشد ۳۶ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شده و به ۱۳۳ میلیون و ۳۸۰ هزار یورو رسیده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،‌ پایگاه خبری کمیسیون اروپا( یورواستات) اعلام کرد مبادلات تجاری ایران و انگلیس در ماه های ژانویه تا اکتبر ۲۰۱۴ با رشد ۳۶ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شده و به ۱۳۳ میلیون و ۳۸۰ هزار یورو رسیده است.

ایران و انگلیس در ۱۰ ماه نخست سال میلادی گذشته ۹۷ میلیون و ۸۷۰ هزار یورو مبادله تجاری داشتند.

صادرات انگلیس به ایران در ۱۰ ماه نخست امسال سه برابر واردات از ایران در این مدت بوده است.

انگلیس در ماه های ژانویه تا اکتبر امسال ۹۹ میلیون و ۵۲۰ هزار یورو کالا به ایران صادر کرده که این رقم با رشد ۳۹ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شده است. انگلیس در ۱۰ ماهه نخست سال میلادی گذشته ۷۱ میلیون و ۴۴۰ هزار یورو کالا به ایران صادر کرده بود.

واردات انگلیس از ایران در ۱۰ ماهه نخست امسال نیز رشد ۲۸ درصدی داشته و به ۳۳ میلیون و ۸۶۰ هزار یورو رسیده است. انگلیس در مدت مشابه سال قبل ۲۶ میلیون و ۴۳۰ هزار یورو کالا از ایران وارد کرده بود.

بر اساس این گزارش واردات انگلیس از ایران در دهمین ماه ۲۰۱۴ نسبت به ماه قبل از آن یک سوم شده و به یک میلیون و ۹۰۰ هزار یورو رسیده است. صادرات به ایران نیز در همین مدت ۱۰ درصد کاهش داشته و به ۷ میلیون و ۵۰ هزار یورو رسیده است.

دانلود كاتالوگ فرش ماشينی شرکت فيضی امریکا

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن