افزايش ۲۰ درصد هزينه قاليشويي در آستانه عيد

 

افزايش 20 درصد هزينه قاليشويي در آستانه عيد

در آستانه نوروز ۹۲ و افزايش تقاضا براي شست و شوي قالي هزينه قاليشويي ۲۰ درصد افزايش يافت

به گزارش بولتن نیوز به نقل از موج، محمد علي شايگان نايب رييس اتحاديه قاليشويان با اعلام اين مطلب اظهار داشت: قيمت هاي جديد قاليشويي با افزايش ۲۰ درصدي نسبت به سال گذشته تعيين و به واحدهاي مجاز اعلام شده است.

وي افزود: هزينه شست و شوي هر متر مربع قالي معمولي، شامپوشويي، دستباف، اعلاء، گل ابريشم و موکت به ترتيب ۱۸۰۰ تومان، ۲۱۶۰ تومان، ۳۶۰۰ تومان، ۴هزار تومان، ۶هزار تومان و ۱۰۵۰ تومان تعيين شده است.

شايگان ادامه داد: البته اين قيمت ها فقط براي شست وشوي قالي است و هزينه لکه برداري و کاور فرش به صورت توافقي تعيين مي شود.

اين فعال صنفي در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبني بر اينکه اگر به فرش مشتريان خسارتي وارد شود آنان چه اقدامي بايد انجام بدهند، تصريح کرد: اگر فرش مشتريان در شست و شو دچار خسارت شود به شرط مجاز بودن شرکت قالي شويي، مشتريان مي توانند شکايت خود را در اتحاديه ثبت کرده و پس از تعيين خسارت از سوي کارشناسان ميزان جريمه تعيين شده را دريافت کنند.

به گفته شايگان، در حال حاضر ۱۶۴ واحد قالي شويي مجاز وجود دارد و ۲۰۰ واحد قالي شويي نيز تقاضاي دريافت مجوز داشته اند که تا سه ماه آينده جواز فعاليت آنها صادر خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *