اخبار نساجی

افراد جوياي كار بايد با فضايي كسب و كار كشور آشنا شوند

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

مديركل اداره تعاون استان خراسان رضوي گفت: افراد جوياي كار بايد با فضايي كسب و كار كشور آشنا شده و نقاط قوت و ضعف آن را شناسايي كرده تا بتوانند نقش آفريني كنند.

به گزارش خبرنگار اقتصادي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه خراسان، حسن قاسمي در همايش كارآفرينان و تعاونگران استان در خصوص بسترهاي موجود در بخش تعاون اظهار كرد: بخش تعاون بستر مناسب و منحصر به فرد براي آوردن آحاد مردم در عرصه‌هاي اقتصادي است.

وي افزود: اگر بستر هاي بخش تعاون به معناي واقعي فراهم شود، همه افراد جامعه فراخور استعداد و توانايي خود مي‌توانند نقش آفرين باشند.

hinza chemical تبلیغات

وي با بيان همزماني اين همايش در سراسر كشور تصريح كرد: بعد از ثبت‌نام جوانان جوياي كار در سايت وزارت تعاون اين جوانان در جلسات مختلف توانايي‌هايي خود را براي محور قرارگرفتن و رهبري گروه ابراز كرده اند.

قاسمي درباره پيش‌نياز اشتغال عنوان كرد: پيش‌نياز اشتغال چهار موضوع است كه در ابتدا بايد با فرصت‌ها و ايده‌ هاي كارآفريني و سپس از نزديك با چگونگي كار و تلاش كارآفرينان موفق آشنا شوند تا از تجربيات انسان‌هاي موفق استفاده شود.

مديركل اداره تعاون استان خراسان رضوي در خصوص ديگر لوازم اشتغال عنوان نمود: افراد جوياي كار بايد با فضايي كسب و كار كشور آشنا شوند و نقاط قوت و ضعف آن را شناسايي كرده تا بتوانند نقش آفريني كنند، همچنين بايد با منابع مالي كسب وكار و روش‌ها كسب آن مطلع شوند و بعد از آموزش به دنبال مهارت حركت كرد.

دانلود رایگان کاتالوگ جدید فرش رویال هالی ترکیه

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن