اطلاعیه مشترک انجمن صنایع نساجی ایران اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک

 

پیرو مصوبه هیات مدیره های انجمن صنایع نساجی ایران، اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک و جامعه متخصصین نساجی ایران و نشست کارشناسی نمایندگان این تشکل ها مقرر شد در راستای حمایت از فعالین صنعتی و بازرگانی صنایع نساجی در سراسر کشور و نیز حمایت از حضور مؤثر نمایندگان شایسته اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور بدین وسیله ضمن دعوت از کلیه صاحبان کارت عضویت بازرگانی برای حضور مؤثر در روز هجدهم اسفند ماه در تمامی حوزه های انتخابی اتاق های بازرگانی تهران و شهرستان ها نسبت به انتخاب نمایندگان ذیصلاح و شایسته مورد نظر خود اقدام فرمایند.

در این راستا لیست پیشنهادی نمایندگان تشکل های فوق الذکر نیز به شرح ذیل به استحضار می رسد.

تهـــران

بازرگــانی

۱- یحیی آل اسحاق
۲- محسن بهرامی ارض اقدس
۳- محمدرضا انصاری
۴- سیدحمید حسینی*
۵- سید رضی حاجی آقامیری
۶- سید ضیاءالدین خرمشاهی
۷- مسعود خوانساری
۸- فاطمه دانشور
۹- محمدمهدی رئیس زاده*
۱۰- محمدرضا زهره وندی
۱۱- شریف نظام مافی
۱۲- مهدی شریفی نیک نفس
۱۳- فرید صفارزاده
۱۴- جمشید عدالتیان شهریاری
۱۵- محمد لاهوتی
۱۶- توفیق مجدپور

صنعت

۱- هوشنگ امیراحمدی
۲- مهدی پورقاضی
۳- مسعود حجاریان
۴- سید حسین سلیمی
۵- محسن خلیلی عراقی
۶- علی محمد رجالی*
۷- موسی رفان
۸- سیدمحسن صفایی*
۹- عباسعلی قصاعی
۱۰- احمد کیمیایی اسدی*
۱۱- نصرا… محمدحسین فلاح
۱۲- محسن مهرعلیزاده
۱۳- بهرام مواسات*

معدن

۱- سید بهادر احرامیان
۲- محمدرضا بهرامن
۳- پدرام سلطانی
۴- حمیدرضا عارف

کشاورزی

۱- محمدرضا بهزادیان*
۲- احمد ترک نژاد
۳- کاوه زرگران
۴- احمد صادقیان*
۵- جهانبخش نورائی
۶- ابوالحسن خلیلی

نامزدهایی که با علامت * متمایز شده اند به طور مستقیم در صنایع نساجی فعالیت دارند و اولویت پیشنهادی ائتلاف فوق می باشند.

نامزدهای صنایع نساجی در شهرستان ها

اراك

مهدی توكلی

ارومیه

عزیز بكتاشی بكتاش

اصفهان

۱- محمود اسلامیان
۲- كوروش خسروی دارایی
۳- محمدرضا رجالی

البرز

۱- غلامرضا بهبهانی
۲- علیرضا ملك پوری
۳- ابوالقاسم ملك پوری

اهواز

فرامرز احمدی نژاد

بجنورد

محسن فاطمی

بوشهر

مرتضی كاظمی

تبریز

۱- حسن محمدی‌پرویزیان
۲- هوشنگ فاخر

خرمشهر

محمد یونسی

زنجان

۱- محمود ضرابی
۲- محمد نیكوخصال

سمنان

۱- مهدی جعفری
۲- عباس سرشارزاده

سنندج

كیومرث امینی

قزوین

نیما بصیری تهرانی

قم

۱- علیرضا آرحیمی
۲- ابوالفضل خرمی‌روز
۳- محمدجواد مقدم

کاشان

۱- مسعود ابریشمی (بازرگانی)
۲- مصطفی اصفهانیان(بازرگانی)
۳- خلیل‌ا… افشاری (بازرگانی)
۴- محمود تولایی (بازرگانی)
۵- سیدحسین جمال (صنعت)
۶- سیدعلی دیانت (صنعت)
۷- حسن‌آقا كاشانیان (صنعت)
۸- سیدمهدی گیوه چی (بازرگانی)
۹- احمد فرهی (صنعت)
۱۰- مرتضی محبوبی (صنعت)
۱۱- اكبر مهرپرور (صنعت)
۱۲- مهدی نوروزپور (صنعت)

كرمان

محمد هروی

گرگان

علی‌محمد چوپانی

مشهد

۱- رضا حمیدی
۲- غلامعلی رخصت

همدان

حمیدرضا بطحائی

یزد

۱- احمدمیرزا دانشیان
۲- سید علی سالار
۳- محمدمهدی صالحی راد
۴- محمدمهدی غلامرضایی
۵- حسین نصیریانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *