اخبار فرش ماشینیاسلاید شوجذاب‌ترین‌هانساجی و مردم

استخدام گريه كن در اينستاگرام براي فروش فرش ماشيني!!

به عنوان يك خبرنگار كه بيش از ده سال در صنعت نساجي و فرش ماشيني فعال بوده ام همواره علاقه زيادي به انعكاس آنچه در اين بخش رخ مي دهد داشته ام. مدتي است يك كمبود اساسي در بخش اطلاع رساني و آگاهي دادن به مشتريان براي خريد فرش ماشيني در سطح جامعه نظرم را جلب كرده و با بررسي دقيق تري در مورد آن به موضوعي جالب برخورد كردم كه شايدبه اشتراك گذاري آن براي شما هم جذاب باشد.

اگر كمي علاقمند به سينما باشيد و يا فيلم  هاي تكراري! صدا و سيما را دنبال كرده باشيد حتما فيلمچند ميگيري گريه كنيكه با هنرمندي استاد منوچهر نوذري هم همراه بود را به ياد داريد. خلاصه كلي اين فيلم اين بود كه يك شركت خدماتي عده اي از افراد را كه خوب و با سوز و گداز گريه مي كنند را با پرداخت پول اجير مي كند و براي سرمايه داران و پولداران تازه به دوران رسيده شهر كه كس و كار زيادي براي مراسم ختم ندارند و بايد به ظاهر آبرويي براي خود به جا كند مراسم پر رنگ و لعابي مي گيرند و البته گريه كن ها  وارد عمل ميشوند و در فقدان از دست رفته بدون متوفي را بشناسند و ديده باشند گريه ها و ناله ها سر مي دهند و بقيه ماجرا

جالب است بدانيد برخي از فروشگاه هاي فرش ماشيني نيز به تازگي از اين مدل كاري بهره مي برند! در گشت و گذارهاي متعددي كه در پيج هاي اينستاگرامي و شبكه هاي اجتماعي فرش دارم با افرادي برخورد كرده ام كه سنگ برند خاصي را بر سينه مي زنند و يا در زير پست هاي ديگران پست هاي جهت دار ، از قبل آماده شده و ترغيب كننده براي خريد و بازديد كردن از فروشگاه خاصي را تبليغ مي كنند، مديران اين فروشگاه هاي به گمان خودشان باهوش، با استخدام اين گريه كن هاي مجازي در سراسر اينترنت و به ويژه در شبكه هاي اجتماعي نظير اينستاگرام سعي در كشاندن مشتري به فروشگاه ها و مراكز فروش فرش خود دارند. بنابراين به شما توصيه مي كنم براي خريد فرش ماشيني بيشتر به نكات منطقي و اصولي كه براي خريد فرش لازم است توجه كنيد و به اين اسپمرهاي معمولا خوش خط و خال كه توسط برندها خريداري شده اند اجازه دخالت در تصميم گيري خود را ندهيد و يا از منبع و مراجع قابل اعتماد و فروم هاي معتبر براي مشاوره با ديگر خريداران استفاده كنيد. شما هم حتما با اين پست ها و نظرات گول زننده و تبليغاتي برخورد كرده ايد. به ويژه اگر در اين تبليغات و پست ها فردي نام فروشگاه خاص يا هايپر ماركت خاصي را به شما معرفي كرد كه به عنوان مشتري از آنجا بازديد داشته و اتفاقا خريد بسيار خوب و موفقي نيز داشته وبيشتر به صحت و سقم اين نظر شك كنيد چرا كه به احتمال زياد با يك فرد گريه كن برخورد كرده ايد كه در ازاي نوشتن اين پست ها و پركردن فضاي مجازي از نام يك برند يا فروشگاه خاص كسب در آمد مي كند.

اميدوارم اين مطلب بتواند در افزايش سطح آگاهي خريداران فرش ماشيني موثر باشد.

[instagram-feed]

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن