استاندارد دیگری از موسسه OETI اتریش برای تولیدات خاص نساجی

بهنام قاسمی ::‌ مجله کهن :: محصولاتی که با برچسبINSPECTED QUALITY ” مورد گواهی قرار گرفته اند، از ۱۰۰ درصد الياف طبيعی به شيوۀ محلی و به روش دوستدار محيط زيست توليد شده اند.

با برچسب ” INSPECTED QUALITY ” که OETI ارائه نموده است محصولات شما بر اساس ضوابط کاملا تعريف شدۀ کيفی INSPECTED QUALITY مورد تاييد و گواهی قرار می گيرند.

 

استاندارد دیگری از موسسه OETI اتریش برای تولیدات خاص نساجی

اگر يک محصول برچسب INSPECTED QUALITY ” ” را داشته باشد، مصرف کنندگان می دانند که در اين کالا الزامات يک دستورالعمل واحد رعايت شده است. در عين حال اين سيستم گواهينامه ای انعطاف پذيری لازم جهت استفاده بر هرگونه کالا با الياف ۱۰۰درصد طبيعی را دارا می باشد.

برای مثال شرکت Moosburger KG از برچسب INSPECTED QUALITY بر تشک و بالش های ساخته شده از موی اسب استفاده می کند.
محصولاتی از این دست به سبب تماس مستقیم با پوست انسان داراد درجه اهمیت بسیار بالایی می باشند چرا که استفاده از مواد مضر و آسیب رسان در آن می تواند به سرعت باعث ابتلای بیماری مصرف کننده به ویژه کودکان شود.

استاندارد دیگری از اوکوتکس برای تولیدات خاص نساجی

اقای کریستین موسبرگر که مدیریت این شرکت را بر عهده دارد در مورد اخذ این استاندارد شرکت می گوید: بسیار خوشحالیم که توانسته ایم این گواهی نامه را از یک موسسه بیطرف و معتبر که واسطه بین تولید کنندگان و مشتریان نهایی برای ایجاد اطمینان در خرید آنهاست را دریافت کرده ایم و این در مشتریان ما حس اعتماد خوبی را ایجاد می کند تا دیگر به صورت ۱۰۰٪ از خرید یک محصول استاندارد و دوستدار محیط زیست و خاص از ما اطمینان داشته باشند. این استاندارد به خوبی آنچه را که ما در شرکت و محصولات موسبرگر در دهها سال گذشته انجام داده ایم را تایید می کند.

INSPECTED QUALITY شرکت های کوچک و متوسطی را هدف گذاری نموده که قصد دارند ويژگی محلی بودن، زيست سازگاری و کيفيت بالای محصولات خود را به نمايش بگذارند.

 

تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر :
Country Manager
Ehsan Ekrami, PhD
iran@oeti.biz
Tel/fax: +98 214 762 32 33
Mobile: +98912 0248 067

 

Admin

فارغ التحصیل رشته تکنولوژی نساجی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *