اخبار نساجی

ارزش مبادلات تجاری ایران و چین بیش از ۴۵میلیارد دلار است

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

ارزش مبادلات تجاری ایران و چین بیش از 45میلیارد دلار است

عضو هیات مدیره اتاق بازرگانی و صنایع ایران و چین سطح مبادلات اقتصادی ایران و چین را بسیار عالی توصیف كرد و گفت: هم اكنون ارزش مبادلات تجاری دوكشور سالانه بیش از ۴۵میلیارد دلار است.

hinza chemical تبلیغات

‘یعقوب استیلاف ‘روز جمعه در گفت و گویی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در رودسر افزود: چین یكی از بزرگترین شركای تجاری ایران است و جمهوری اسلامی ایران با این كشور روابط سیاسی و اقتصادی گسترده ای دارد و در نتیجه معتقدم چین همواره می تواند یك شریك قابل اعتماد برای كشورمان باشد.

عضو هیات مدیره اتاق بازرگانی و صنایع ایران و چین ادامه داد: در حال حاضر ما به دنبال این هستیم در زمینه صنایع كوچك و صنایع مادر از تكنولوژی چینی ها استفاده كنیم و از آن ها دعوت شده كه ازصنایع كوچك كشورمان بازدیدو در كشور ما سرمایه گذاری كنند؛ این در حالیست كه ایرانی ها هم در كشور چین در حال سرمایه گذاری هستند.

‘استیلاف ‘ اظهار كرد: ما به دنبال این هستیم كه روابط اقتصادی ایران و چین روز بروز بهتر شود كه مطمئنا به نفع هر دو كشور خواهد بود.

‘استیلاف’ تصریح كرد: ما به دنبال این هستیم كه روابط تجاری بین دو كشور را بصورت زیربنایی ادامه دهیم یعنی شركت های چینی در ایران سرمایه گذاری كنند و متقابلا شركت های ایرانی نیز در چین سرمایه گذاری نمایند.

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن