اخبار نساجی

ارائه خدمات الكترونيكي اعزام، معافيت ‌و كفالت

 

ارائه خدمات الكترونيكي اعزام، معافيت ‌و كفالت

جانشين سازمان وظيفه عمومي ناجا گفت: به منظور جلب رضايت و كاهش مراجعه غيرضروري مشمولان، اطلاعات و خدمات مربوط به وظيفه عمومي به صورت الكترونيكي، ارائه مي‌‌شود.

فرش ماشینی خوب تبلیغات

سردار ابراهيم كريمي در اين باره گفت: سامانه تلفن گويا به شماره ۰۹۶۸۰ و پايگاه اطلاع‌رساني سازمان وظيفه عمومي به نشاني www.police.ir دو منبع شاخص در ارائه آخرين اخبار و اطلاعات در زمينه قوانين و مقررات وظيفه عمومي و فرايندهاي اجرائي آن است كه مشمولان و خانواده‌هاي آنان بدون نياز به مراجعه حضوري به اين سازمان و به دور از اتلاف وقت مي‌توانند در كوتاه‌ترين زمان از اين خدمات بهره‌مند شوند.

وي افزود: پايگاه اطلاع‌رساني سازمان وظيفه عمومي ناجا به نشاني www.policre.ir ارائه‌كننده آخرين اخبار و اطلاعات در زمينه قوانين و مقررات وظيفه عمومي و فرآيندهاي اجرائي آن بوده و مشمولان مي‌توانند با مراجعه به اين پايگاه، ابهامات خود را برطرف كنند، همچنين در صورت نياز مي‌توانند با مراجعه به بخش مشاوره خدمت وظيفه عمومي در اين پايگاه، سئوالات خود را در زمينه خدمت وظيفه‌عمومي مطرح و پس از اخذ كدرهگيري، پاسخ لازم را در روزهاي بعد رويت کنند.

كريمي در ادامه يادآور شد: مشمولان پس از ثبت مدارك مربوط به تعيين تكليف مشموليت خود و ارسال آن از طريق دفاتر خدمات الكترونيك انتظامي (پليس +۱۰) به سازمان وظيفه عمومي، در صورت نياز به استعلام از آخرين وضعيت رسيدگي به درخواست هاي خود اعم از اعزام، پزشكي، ‌كفالت، صدور كارت و غيره مي‌توانند با مراجعه به بخش خدمات الكترونيكي اين پايگاه در قسمت استعلامات، درخواست خود را مطرح و پس از اخذ كدرهگيري، پاسخ لازم را در روزهاي آتي رويت کنند.

وي افزود: همچنين در بخش خدمات الكترونيكي اين پايگاه، امكان استعلام از كارت‌هاي معافيت و پايان خدمت مفقودي نيز در نظر گرفته شده است.

جانشين سازمان وظيفه عمومي ناجا، در خصوص سامانه تلفن گويا گفت: اين سامانه با شماره «۰۹۶۸۰» به صورت شبانه‌روزي آماده ارائه اطلاعات درباره قوانين و مقررات خدمت وظيفه عمومي از قبيل اعزام به خدمت، معافيت‌ها و همچنين فرآيندهاي آن به مشمولان و خانواده‌هاي آنان است، همچنين مشمولان و خانواده‌هاي آنان در صورت نياز به اخذ مشاوره تخصصي نيز مي‌توانند در ساعات اداري با اين سامانه تماس بگيرند.

وي با اشاره به استفاده از سامانه پيامك براي تسهيل در رفع ابهامات مشمولان و خانواده‌هاي آنان گفت: اين سامانه به شماره ۶۱۱۰۹۱ آماده ارائه خدمتي ديگر براي پاسخگوئي سريع به مشمولان و خانواده‌هاي آنان است، بنابراين مشمولان مي‌توانند سئوالات خود را در خصوص امور وظيفه عمومي به صورت پيامك به اين سامانه ارسال و در نهايت ظرف ۲۴ ساعت بعد، توسط كارشناسان مربوطه پاسخ لازم را دريافت کنند.

جانشين سازمان وظيفه عمومي تاكيد کرد: مشمولان و خانواده‌هاي آنان براي كسب اطلاع از آخرين اخبار و اطلاعات مربوط به وظيفه عمومي و رفع ابهامات و شبهات خود در اين زمينه، تنها به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان وظيفه عمومي در سايت پليس مراجعه يا با سامانه تلفن گويا به شماره ۰۹۶۸۰ تماس بگيرند.

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن