آمارهایی بسیار جالب از وب سایت مجله نساجی کهن

آمارهایی بسیار جالب از وب سایت مجله نساجی کهن

امروزه اهميت استفاده از اينترنت و دسترسي سريع به اطلاعات موجب شده است تا بخش زيادي از کاربران ارتباط خود با مجلات و نشريات تخصصي را از طريق اينترنت برقرار نمايند. لذا مجله نساجي کهن از سال ۱۳۸۴  اقدام به راه اندازي وب سايت تخصصي خود نموده است.

اين وب سايت امروز به لطف خداوند، با تلاش مستمر تيم تحريريه و وب سايت مجله و البته با همکاري نزديک مشترکين و خوانندگان به پربازديد ترين وب سايت نساجي و فرش ايران بدل شده است و به گواه آمار داراي بيشترين تعداد بازديد کنندگان است. اين وب سايت با ثبت بيش از ۳۰ هزار مطلب و ۶۰۰۰ عضو هر ماه بازديدي بالغ بر ۲۰۰ هزار نفر دارد که اغلب از متخصصين و دست اندرکاران صنعت نساجي و فرش ايران هستند.

وب سايت نساجي کهن با توجه به بخش انگليسي بسيار قدرتمند به عنوان تنها مجله نساجي بين المللي ايران در کشورهاي مهمي مانند آلمان و ايالات متحده آمريکا نيز داراي بازديد کنندگان منحصر به فردي است.

اميدواريم با تلاش روز افزون بتوانيم خواسته هاي شما متخصصين و فعالان نساجي ايران را برآورده کنيم و علاوه بر مجله کهن که به صورت چاپي به دست شما ميرسد خدمات اينترنتي مناسبي را نيز به شما ارائه دهيم

همچنین با کمک وب سایت مجله کهن توانسته ایم تعداد مشترکین مجله را به صورت جدی افزایش دهیم به طوری که علاوه بر تیراژ چاپی مجله، بالغ بر ۱۰۰۰۰ نفر اعضای بانک ایمیل ما به صورت رایگان  نسخه آنلاین مجله را دریافت می کنند و علاوه بر آن همه کاربران اینترنت به آن دسترسی دارند .

امروز شما را با اطلاعات تازه تری آشنا می کنیم که نشان دهنده اهمیت وب سایت نساجی کهن برای خوانندگان عزیز ماست.

در زير آمارهاي مربوط به وب سايت نساجي کهن که در بزرگترين و معتبر ترين وب سايت ارزشيابي وب در دنيا (Alexa) ثبت شده است را مشاهده مي نمائيد.

طبق آمار و اطلاعات زیر همه کاربرانی که به وب سایت مجله نساجی کهن مراجعه می کنند به طور متوسط ۸٫۹ صفحه از مطالب سایت را مطالعه می کنند.

آمار بسیار جالب توجهی که توسط کاربران محترم وب سایت کهن رقم خورده است اینکه، هر کاربری که وارد وب سایت کهن می شود به طور متوسط نزدیک به ۱۹ دقیقه از زمان خود را به مطالعه و بررسی مطالب ، مقالات و آگهی های سایت اختصاص میدهد که در نوع خود عددی قابل توجه است.

 

در پایان لازم میدانیم از همه مشترکین مجله نساجی کهن و وب سایت کهن تشکر و قدردانی شایسته ای را داشته باشیم که همیشه همراه ما بوده اند. امیدواریم تیم کهن بتواند با خدمات مناسب خود رضایت مشترکین و خوانندگان را بیش از پیش فراهم آورد.

 

تحریریه مجله کهن ۷۷۲۴۵۷۸۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *