گزارش نمایشگاه ها

آغاز ثبت‌نام دموتکس چین ۲۰۱۸

شانگهای DOMOTEX ASIA / CHINAFLOOR – مرکز گردهم‌آیی متخصصان کفپوش آسیا به شمار می‌رود که این روزها ثبت نام از بازدیدکنندگان بیستمین دوره آن که قرار است در تاریخ‌های ۲۰ تا ۲۲ مارس برگزار گردد را آغاز کرده است. در این دوره که قرار است جشن بزرگی به مناسبت بیسمین سالگرد نمایشگاه دموتکس چین برگزار گردد جایگاه ویژه‌ای برای بیش از صد نفر مهمان درجه یک تدارک دیده شده است و دعوت نامه‌های مربوط به کنفرانس‌ها و جشن‌های همزمان را در این نمایشگاه آماده تحویل به صاحبان‌شان است.

 

پیش نمایش ۲۰۱۸

نوآوری و تغییرات

کمپین”نوآوری و تغییرات کفپوش‌ها”این امکان را  برای شرکت‌های کفپوش فرش، چوب و انعطاف‌پذیر و محکم جهت معرفی و فروش محصولات جدید در سالن مخصوص فراهم می‌کند. این پاویون‌های مخصوص توسط Kostas Chatzigiannis و تیم او در شرکت KCArchitecture Ltd طراحی شده است. شرکت‌هایی که به دنبال یک پلت فرم ایده‌آل برای معرفی محصولات خود در این صنعت هستند، این فرصت را دارند تا محصولات خود را برای بیش از ۵۵ هزار مخاطب در نمایشگاه آینده به نمایش بگذارند.

 

تجربه کفپوش‌های ورزی

در چند سال آینده، منطقه آسیا-اقیانوسیه میزبان برخی از مهمترین رویدادهای ورزشی در جهان خواهد بود. بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ در اندونزی، بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ در کره جنوبی و بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۲۰ در ژاپن به سرمایه‌گذاری‌های سنگین از منطقه نیاز خواهد داشت تا امکانات جدیدی از هنرهای ورزشی را بسازند.

DOMOTEX ASIA / CHINAFLOOR 2018 شرکت‌های موجود در حوزه کفپوش‌های ورزشی را بررسی خواهد کرد تا پتانسیل‌های آنان را برای تأمین کفپوش‌های موردنیاز شناسایی کند. در فضای ورزشی تجهیز شده با کفپوش که برای تست درنظر گرفته شده. بررسی‌های مختلفی صورت خواهد گرفت. من جمله برگزاری تورنمنت بدمینتون در یک محوطه ورزشی به مساحت ۲۰۰ متر مربعی، ایجاد یک منطقه آزمایشی از برف + یخ و همچنین انجمن چینی Green Campus Construction برای گفتگو درباره آینده “سطوح سبز و محیط زیست” با همکاری شهرداری، دفاتر ورزش دولتی ترتیب داده است.

 

برندهای لوکس

مهمانان ویژه و همچینی سایر مهمانان دعوت شده می‌توانند از برندهای لوکس به نمایش گذاشته شده در یک منطقه مجزا که توسط ۱۵ شرکت برتر و معروف فرش طراحی شده و بازدیدکنندگان را با انواع محصولات جدید و فراگیر آشنا می‌کند بازدیدکنند. برندهای لوکس توسط مجله COVER سازماندهی و حمایت می‌شوند به عبارتی این مجله شریک تجاری اصلی DOMOTEX Asia / CHINAFLOOR است.

 

۲۰۱۸ مشخصات بازدید کنندگان

DOMOTEXasia / CHINAFLOOR میزان بازدیدکنندگان بین‌المللی خود را تقریبا ۲۰٪ افزایش داده است، که در آن ۵ کشوری که بعد از خود چینی‌ها بیشترین بازدیدکننده را از این رویداد دارند به این صورت است؛ کره جنوبی، ژاپن، ایالات متحده آمریکا، هند و استرالیا.

آقای شین لیو، مدیر پروژه نمایشگاه VNU: “ما انتظار داریم امسال هم تعداد ثبت‌نام کنندگان و هم تعداد بازدیدکنندگان از تعداد کل بازدیدکنندگان در دوره قبل بسیار فراتر رود. این رویداد همچنان نقطه عطف اصلی این صنعت در آسیا است و جامعه بین‌المللی توجه ویژه‌ای دارد. از سال گذشته تا به امروز ما در پاویون‌های بین‌المللی جدید (کرواسی و ایران) توافقات درخور توجهی به دست آورده‌ایم و امیدواریم کشورهای بیشتری را برای عضویت جذب کنیم. برای اینکه بتوانیم در ردیف کشورهایی چون کانادا، آلمان، سوئیس، انگلیس، ایالات متحده آمریکا و ایتالیا باشیم سازماندهی‌هایی صورت دادیم.”

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

ایفرش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن