ویژه‌نامه Heimtextil Frankfurt 2018

به گزارش سرویس ترجمه مجله نساجی کهن ساعاتی قبل سایت رسمی نمایشگاه Heimtextil فایل PDF آنچه که قرار است در این رویداد صورت گیرد منتشر گردید که توضیحاتی از آن در خبر حاضر به اطلاع شما می‌رسد. درصورت تمایل برای مطالعه متن کامل این ویژه‌نامه تحت عنوان “Fusion Beast” می‌توانید از طریق لینک قرارداده شده در انتهای مطلب دانلود کنید.

Heimtextil بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی برای منسوجات خانگی به شمار می‌رود. دوره بعدی آن در روزهای ۹ تا ۱۲ ژانویه ۲۰۱۸ در فرانکفورت برگزار خواهد شد این رویداد اولین نمایشگاه حوزه نساجی در سال ۲۰۱۸ به حساب می‌آید به گفته خود برگزارکنندگان این رویداد روند جدیدی را در حوزه منسوجات خانگی آغاز خواهد کرد.

ترندهای روز در حال حاضر هزاران مایل از هم جدا بوده و بیشتر آنها نیز گاهی اوقات متضاد هستند. شما این روندی را نظر بگیرید؛ روند دست ساز با روندی که کامپیتورها در آن به طور تصادفی تولیدات را طراحی می‌کنند. Fusion Beast به دنبال پیدا کردن راهی مشترک میان این دو روند است که در چهار تم در این ویژه‌نامه به طور مفصل توضیح داده می‌شود:

تم ۱

ترکیب روند قدیمی و جدید در Now-STALGIA توسط Fusion Beast

تم ۲

ادغام روند طبیعی و تکنولوژی در CRUDE به واسطه Fusion Beast

تم  ۳

تحریک حسی برای ایجاد ترکیب‌های غیر منتظره‌ای در رنگ و مواد به صورت رضایت بخش توسط Fusion Beast

تم ۴

طراحی در مرز بین فانتزی و واقعی در BYTES REALITY به واسطه Fusion Beast

.

آنچه شما در Heimtextil خواهید دید:

امسال به جد می‌توان گفت اقشار مختلف به سراغ ما خواهند آمد: معماران، فروشندگان تخت، طراحان، طراحان داخلی(دکوراتیوها)، مدیران پروژه، بازرگانان

در فصل جدید ترندهای روز بازار را کشف کنید: “پارک تم” ما به طور حرفه‌ای منبع عالی الهام بخش برای مجموعه‌های بعدی شما است.

در اینجا شما با مهم‌ترین تصمیم‌گیرندگان روبرو خواهید شد: هر ساله خریداران و مشتاقان بیش از ۱۳۰ کشور دنیا از Heimtextil بازدید می‌کنند.

بزرگ اما به وضوح سازماندهی شده: دایرکتوری نمایشگاه و علائم ساده شده جهت گشت و گذار شما در سالن های نمایشگاه صورت گرفته است.

فایل Fusion Beast را میتوانید پس از پر کردن فرم زیر دریافت نمایید.

 

 

 

Admin

فارغ التحصیل رشته تکنولوژی نساجی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *