فراخوان ثبت نام نمایشگاه صنعت نساجی و فرش ماشینی اصفهان بهمن ۹۶

نمایشگاه صنعت نساجی اصفهان، نمایشگاهی دو سالانه است که از سال ۷۲ در اصفهان پایه گذاری شده است. به دلیل ظرفیت های این استان در زمینه صنعت نساجی که حتی زمانی لقب منچستر ایران را نیز برای این استان، به دنبال آورد، این نمایشگاه از زیرساختی قوی و مهم در استان برخوردار است.

استان اصفهان با شکل گیری کارخانه های نساجی بود که رویکرد صنعتی خود را آغاز کرد. از این رو قدیمی ترین صنعت ماشینی در این استان، صنعت نساجی است. هنوز هم نساجی یکی از صنایع دارای مزیت این استان به شمار می رود.

 

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی ایران-اصفهان از ۲۶ تا ۲۹ بهمن ماه طی ساعات بازدید ۱۵ تا ۲۲ در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار می شود. این نمایشگاه با هشتمین نمایشگاه تخصصی فرش ماشینی، موکت و کفپوش همزمان است.

نمایشگاه صنعت نساجی اصفهان در این دوره در زیرگروه ها و زمینه فعالیت های صنایع نساجی، تولیدکنندگان مواد اولیه، ماشین آلات و تجهیزات وابسته، مراکز علمی و تحقیقاتی، انجمن ها و نشریات تخصصی برگزار می شود.

اطلاعات بیشتر نمایشگاه صنعت نساجی در سایتwww.isfahansitex.ir  و اطلاعات نمایشگاه فرش ماشینی، موکت و کفپوش در سایت www.isfahanflooring.ir موجود است.

 

لینک ثبت نام حضور در کتاب نمایشگاهی اصفهان

Admin

فارغ التحصیل رشته تکنولوژی نساجی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *