سيزدهمين نمايشگاه ۲۰۰۷ Intertextile شانگهاي

 

سيزدهمين نمايشگاه ساليانه Intertextile  از ۲۹ تا ۳۱ آ؛گوست ۲۰۰۷ در شانگهاي چين برگزار شد. اين نمايشگاه همچنان يكي از معروفترين و محبوبترين نمايشگاه هاي تجاري در زمينه منسوجات خانگي در آسياست و هر ساله تعداد زيادي از خريداران، توليدكنندگان و طراحان را به خود جذب مي كند.

 

اين نمايشگاه در فضايي به وسعت ۸۰۵۵ مترمربع، توسط  انجمن صنايع نساجي (CCPIT) و انجمن منسوجات خانگي چين ) CHTA) و شركت Messe Frankfurt (HK)  برگزار گرديد.
با توجه به اينكه تقاضا براي منسوجات خانگي در چين رو به رشد است، فرصت هاي بيشتري براي توليدكنندگان اين دسته از منسوجات فراهم مي آورد. در نه ماهه اول سال ۲۰۰۶ واردات منسوجات خانگي به چين بيش از ۱۵% نسبت به دوره مشابه در ۲۰۰۵ افزايش داشته است. از آنجا كه درآمد چيني ها رو به افزايش است، طبعاً تمايل بيشتري نسبت به خريد جديدترين طرح ها و دكوراسيون هاي خانگي نشان مي دهند.
نمايشگاه مذكور سكوي مناسبي براي بازاريابي در زمينه پارچه هاي رختخوابي، روميزي، حمام، آشپزخانه، پرده اي، رومبلي، و نيز طرح هاي داخلي و صنايع دستي نساجي، لوازم جانبي، فرش و قاليچه، ديگر خدمات و توليدات مربوط به منسوجات خانگي و طراحي آنها به شمار مي رفت.
نمايشگاه ۲۰۰۷Intertextile با دو مشخصه، در بحث طراحي تأكيد بيشتري داشت:
– كارگاه هنري طراحان: كه به شركت هايي كه مستقيماً با كار طراحي مرتبط بودند، اختصاص يافته بود.
– رقابت جهاني در زمينه طراحي منسوجات خانگي: متخصصين منسوجات خانگي و دانشجويان رشته هاي طراحي از سراسر جهان دعوت شده بودند تا طرح هاي خود را ارائه دهند و اين طرح ها توسط هيأتي متشكل از طراحان، كارشناسان و متخصصين صنعت، انجمن ها، شوراها و مؤسسات نساجي چيني و غير چيني مورد قضاوت قرار گيرد.

Image

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *