رهبر معظم انقلاب چراغ هدایت راه ما هستند

مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: مدیران و کارکنان «ایرنا» در تمامی سطوح اهتمام خود را مصروف تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب، نظام اسلامی و منویات رهبری کرده‌اند. به گزارش آزادی‌نیوز، علی‌اکبر جوانفکر در جمع مدیران خبر «ایرنا» تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب چراغ هدایت راه ما هستند و خبرگزاری جمهوری اسلامی با تاسی به رهنمودهای معظم‌له راه خود را طی می‌کند.مدیرعامل «ایرنا» مقبولیت و مشروعیت این سازمان را برگرفته از رضایتمندی و خشنودی مقام عظمای ولایت برشمرد و گفت: سیر خبری خبرگزاری، پیوسته خط روشن رهبری و پیروی از ولایت بوده است.

وی افزود: تمامی کارکنان «ایرنا» در دفاع از آرمان‌های عدالت‌طلبانه دولت خدمتگزار که برگرفته از اصول انقلاب اسلامی و دیدگاه‌های امام راحل‌(ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب است، هیچگاه کوتاه نخواهند آمد.
وی گفت: شعارهای انقلاب، اندیشه‌های والای امام، دیدگاه‌های رهبر معظم انقلاب و نیز قانون اساسی مبنای کار مدیران، سردبیران و خبرنگاران ایرناست و سعی داریم برمبنای این اصول حرکت کرده و دولت خدمتگزار و مردمی را یاری کنیم. مدیرعامل «ایرنا»، همچنین نگاه بلند رهبر معظم انقلاب و رئیس‌جمهوری به «ایرنا» را مایه دلگرمی و پشتوانه اصلی برای حضور رسانه نظام در تمامی عرصه‌ها از جمله مصاف خبری با دشمنان کینه‌توز نظام دانست.
مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی تاکید کرد: رویکرد دولت احمدی‌نژاد مبتنی بر خدمت به ملت و رهبری و پیشبرد اهداف نظام است.

وی اضافه کرد:‌ بر این باور هستیم که رهبر معظم انقلاب نیز در تعامل با مقامات و دستگاه‌های مختلف، بسیار صریح و شفاف عمل می‌کنند و هیچ ملاحظه‌ای جز دفاع از حقوق مردم و منافع ملی و حراست از ارزش‌های انقلاب اسلامی مدنظر معظم‌له نیست. جوانفکر با اشاره به برخی از مسائل پیش‌آمده در چند روز اخیر گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی در انتشار خبر، متعهد به مسیرهای قانونی و تعیین‌شده، اجتناب از هرگونه شبهه‌افکنی و القائات خلاف واقع و نیز اتکا به منابع خبری معتبر است.
وی کار خبری را فعالیتی بسیار حساس و خطیر دانست و تاکید کرد: از جمله اهداف خبری این سازمان ‌به‌عنوان بازوی رسانه‌ای نظام، آرام کردن فضای جامعه، تقویت دوستی و همدلی میان آحاد مردم و مسوولان و نیز رفع کدورت‌ها، بدگمانی‌ها و سوء‌تفاهم‌هاست.

مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی بار دیگر از خبرنگاران، سردبیران و نیز مدیران این سازمان خواست که در تهیه و انتشار خبرها پیش از گذشته هوشمندانه عمل کنند.در این نشست جوانفکر و مدیران خبر سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی بر تجدید عهد و میثاق با آرمان‌های انقلاب و امام(ره) ‌و تلاش هرچه بیشتر برای تحقق منویات رهبری معظم انقلاب تاکید کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *