گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

Prev Next

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران (2)

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران  (2)

SPINNING THE FUTURE   این شرکت با 20 سال سابقه در زمینه ساخت ماشین آلات تولید نخ های مالتی فیلامنت و ریسندگی انواع نخهای  POY / FDY / BCF  را در یک ماشین و با کمترین میزان مصرف انرژی و بالاترین بهره وری را ارائه می دهد...

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در…

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است (3)

  محصولات جدید، کیفیت و شور و اشتیاق تجارت در قاره کهن؛ نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است   نمایشگاه دموتکس چین در سال 2017 میلادی در تاریخ 21 لغایت 23 مارچ در مرکز نمایشگاهی بین المللی شانگهای برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه تعدادی از شرکت...

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از …

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از دموتکس (2)

    شاید یکی از دلایل رشد روز افزون کشورهای پیشرفته حال حاضر دنیا نگاه دقیق و توجه به آمار و ارقام و اعداد باشد. اعدادی که بدون هیچ گونه تعارف و یا کم و کاست و به دور از هیاهوی مدیران و سازمانها و دولت ها...

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش چهل تکه شاخه تقریبا جدیدی است که در سالهای اخیر بیشتر به آن توجه شده است و از فرش دستباف کم کم به فرش های ماشینی نیز کشیده شده است. فرش های چهل تکه به ویژه در بافت تافتینگ دارای جلوه های زیبا و...

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده …

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید + عکس

  فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید    برای آگاهی از آخرین اخبار نمایشگاهی، فرش ماشینی و نساجی ایران و جهان در کانال تلگرام کهن عضو شوید  و با ما به روز باشید...    

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع ت…

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع تجهیزات خطوط تولید الیاف مصنوعی (2)

  ارتقای کیفیت ... آنچه ما انجام می دهیممعرفی شرکت یوفنگ :شعار شرکت یوفنگ "کیفیت همه چیز است و مشتری خدا" می باشد و با این شعار روح نوآوری و توسعه در این شرکت جاری است. اصلی ترین کلید شرکت یوفنگ برای ورود به بازارهای صادراتی توجه...

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در …

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در ایران

Italian family یک برند ایتالیایی است که محصولاتی با بهترین پنبه های فراوری شده تولید می کند این برند جوان ایتالیایی در منطقه cava de tire I در شهر کامپانیا ایتالیا تاسیس شده است؛ در منطقه ای که مهارت بافندگی و تولید صنایع دستی با...

مروری بر انواع فیلترها

مروری بر انواع فیلترها

  امروزه منسوجات فنی کاربردهای گسترده­ای در بخش­های مختلف صنعت دارا می­باشند. از این میان شاخه­ای از منسوجات فنی، تحت عنوان منسوجات صنعتی در حدود ۴۰% از کل تولیدات صنایع نساجی جهان را شامل گردیده و به‌نظر می‌رسد که رشد فزاینده‌ای نسبت به دیگر محصولات صنایع...

پليس، مراکز توليد لباس هاي غير مجاز را پلمب مي کند

رئيس پليس تهران از آغاز دور جديد طرح مبارزه با بدپوششي خبر داد

پليس، مراکز توليد لباس هاي غير مجاز را پلمب مي کندپليس، مراکز توليد لباس هاي غير مجاز را پلمب مي کند


رئيس پليس تهران هشدار مي دهد امسال نيروي انتظامي به منظور توسعه طرح مبارزه با بدپوششي، با توليدكنندگان و واردكنندگان لباس هاي نامناسب نيز برخورد مي كند در اين ميان مردم مي پرسند آيا در ميان مراكز خريد، فروشگاهي كه لباس هاي مناسب و پوشيده با قيمت مناسب عرضه كند مي شناسيد؟!
آغاز دور جديد برخورد با بدپوششان، مزاحمان نواميس و اراذل و اوباش فقط يكي از خبرهاي ديروز سردار حسين ساجدي نيا، رئيس پليس تهران درباره برنامه هاي ويژه امسال پليس در آغاز گرم شدن هوا، براي رسانه ها بود.
او برخورد با توليدكنندگان و واردكنندگان لباس هاي غيرمجاز را نيز جزئي از برنامه گسترده طرح مبارزه با بدپوششي در سال جاري دانست و اعلام كرد: دور جديد اجراي اين طرح بنا بر خواسته مردم بوده است.
وي درباره شيوه برخورد با بدپوشش ها گفت: همزمان با آغاز دور جديد طرح، تمامي مراكز توليدي و توزيعي لباس در شهر تهران شناسايي و هشدارهاي لازم به آنها داده مي شود و در صورت توجه نكردن به اين هشدارها مراكز متخلف پلمب مي شود.
براساس گفته هاي رئيس پليس تهران، بعد ديگر اجراي اين طرح شامل استقرار گشت هاي ثابت خودرويي امنيت اخلاقي در ميادين، مجتمع هاي تجاري و خيابان ها و گشت هاي موتورسوار انتظامي و راهنمايي در بزرگراه هاي شهر تهران است و اين گشت ها با افرادي كه از ديدگاه پليس، وضعيت پوشش نامناسب دارند و از مصاديق بدپوششي هستند برخورد مي كند.

آيا درباره معناي بدپوششي اتفاق نظر هست؟
چند سالي است كه پليس در بهار و تابستان، در جهت اجراي طرح برخورد با بدپوششي، شمار گشت هاي امنيت اخلاقي را در مراكز پررفت و آمد تهران و برخي شهرهاي بزرگ ديگر در كشور افزايش مي دهد.
در اين طرح، ماموران زن نيروي انتظامي، به بدپوشش ها تذكر و آنها را به مراكز پليس ارجاع مي دهند تا تعهد دهند كه از اين پس، با پوشش مناسب تري در سطح جامعه ظاهر مي شوند، اما بسياري از كارشناسان بر اين باورند كه هنوز مصداق دقيق و كاملي از بدپوششي و پوشش مناسب در جامعه وجود ندارد و به همين علت در برخي موارد برخوردهاي پليس با مردم، به برخوردهاي سليقه اي پهلو مي زند. اگرچه سال گذشته سردار احمدرضا رادان، جانشين فرماندهي نيروي انتظامي، شاخص هاي بدپوششي را تنها مانتوهاي كوتاه و آستين كوتاه يا مانتوهاي تنگ يا شلوارهاي كوتاه يا روسري هايي كه از دو طرف موها را در معرض ديد قرار مي دهد عنوان كرد.

بايد جلوي توليد لباس هاي نامناسب را گرفت
علاوه بر اين كه هنوز ماموران نيروي انتظامي درباره شاخص بدپوششي اتفاق نظر ندارند، دست كم در پايتخت، بسختي مي شود در مراكز اصلي فروش مانتو، فروشگاهي را پيدا كرد كه لباس هاي غيربدن نما را با قيمتي مناسب مردم عرضه كند.
براي نمونه، هم اكنون در ميدان هفت تير تهران، مانتوهاي نخي و نسبتا گشاد ـ كه فروشندگان شان مي گويند آنها را از يكي از كشورهاي همسايه وارد كرده اند، به قيمت 90 ـ 70 هزار تومان فروخته مي شود، در حالي كه مانتوهاي آستين كوتاه و بسيار تنگ نايلوني و دوخت وطني را ـ كه در بازار به «چسب» معروفند ـ مي شود با كمتر از 40 هزار تومان خريداري كرد.
ضمن اين كه شمار فروشگاه هايي كه مانتوهاي مناسب و غيربدن نما مي فروشند بسيار اندك است و بيشتر اين مانتوها اگر در كشور خودمان توليد شده باشد نه جنس مناسب دارد و نه دوختي حرفه اي.
بنابراين طبيعي است كه وقتي مردم در مرحله انتخاب قرار مي گيرند، لباس هايي را مي پسندند كه ارزان و فراوان باشد، در حالي كه اين محصولات از ديد نيروي انتظامي پذيرفته شده نيست و استفاده از آنها جرم به حساب مي آيد.
از سوي ديگر، هرچند رئيس پليس تهران امسال برخورد با توليدكنندگان و عرضه كنندگان پوشاك نامناسب را نيز جزو برنامه هاي نيروي انتظامي براي افزايش ابعاد طرح برخورد با بدپوششي معرفي كرده است.

الگوي لباس ملي به كجا رسيد؟
احتمالاهمه آنها كه بر قانون اشراف دارند پاسخي مشترك براي اين پرسش ها دارند و بر همين اساس به نظر مي رسد ورود نيروي انتظامي به مساله توليد لباس، نمي تواند جبراني براي تاخير در به سرانجام رساندن طرح لباس ملي باشد؛ طرحي كه با هدف ارائه پوشش مناسب به ايرانيان و زنده كردن لباس هاي محلي مطرح شد و حالاسال هاست به دليل ضعف در مديريت و كمبود اعتبارات نيمه كاره و بي سرانجام مانده است.روزنامه جام جم، شماره 3396 به تاريخ 9/2/91، صفحه 17 (جامعه)

آخرین اخبار صنعت نساجی ایران و جهان / مجله نساجی کهن

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 750

بازدید دیروز 1334

بازدید ماه 24644

بازدید کل 519532

اکنون 203 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

طراحی ربات تلگرام

طراحی سایت