گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

Prev Next

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران (2)

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران  (2)

SPINNING THE FUTURE   این شرکت با 20 سال سابقه در زمینه ساخت ماشین آلات تولید نخ های مالتی فیلامنت و ریسندگی انواع نخهای  POY / FDY / BCF  را در یک ماشین و با کمترین میزان مصرف انرژی و بالاترین بهره وری را ارائه می دهد...

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در…

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است (3)

  محصولات جدید، کیفیت و شور و اشتیاق تجارت در قاره کهن؛ نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است   نمایشگاه دموتکس چین در سال 2017 میلادی در تاریخ 21 لغایت 23 مارچ در مرکز نمایشگاهی بین المللی شانگهای برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه تعدادی از شرکت...

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از …

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از دموتکس (2)

    شاید یکی از دلایل رشد روز افزون کشورهای پیشرفته حال حاضر دنیا نگاه دقیق و توجه به آمار و ارقام و اعداد باشد. اعدادی که بدون هیچ گونه تعارف و یا کم و کاست و به دور از هیاهوی مدیران و سازمانها و دولت ها...

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش چهل تکه شاخه تقریبا جدیدی است که در سالهای اخیر بیشتر به آن توجه شده است و از فرش دستباف کم کم به فرش های ماشینی نیز کشیده شده است. فرش های چهل تکه به ویژه در بافت تافتینگ دارای جلوه های زیبا و...

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده …

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید + عکس

  فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید    برای آگاهی از آخرین اخبار نمایشگاهی، فرش ماشینی و نساجی ایران و جهان در کانال تلگرام کهن عضو شوید  و با ما به روز باشید...    

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع ت…

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع تجهیزات خطوط تولید الیاف مصنوعی (2)

  ارتقای کیفیت ... آنچه ما انجام می دهیممعرفی شرکت یوفنگ :شعار شرکت یوفنگ "کیفیت همه چیز است و مشتری خدا" می باشد و با این شعار روح نوآوری و توسعه در این شرکت جاری است. اصلی ترین کلید شرکت یوفنگ برای ورود به بازارهای صادراتی توجه...

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در …

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در ایران

Italian family یک برند ایتالیایی است که محصولاتی با بهترین پنبه های فراوری شده تولید می کند این برند جوان ایتالیایی در منطقه cava de tire I در شهر کامپانیا ایتالیا تاسیس شده است؛ در منطقه ای که مهارت بافندگی و تولید صنایع دستی با...

مروری بر انواع فیلترها

مروری بر انواع فیلترها

  امروزه منسوجات فنی کاربردهای گسترده­ای در بخش­های مختلف صنعت دارا می­باشند. از این میان شاخه­ای از منسوجات فنی، تحت عنوان منسوجات صنعتی در حدود ۴۰% از کل تولیدات صنایع نساجی جهان را شامل گردیده و به‌نظر می‌رسد که رشد فزاینده‌ای نسبت به دیگر محصولات صنایع...

بخشنامه بانک‌مرکزی برای واردات شمش

 

بخشنامه بانک‌مرکزی برای واردات شمشدر صورتی که هزینه بازرسی کمتر از وجه مندرج در شرایط اعتبار اسنادی باشد، به میزان صورت حساب ارائه شده و در صورتی که بیشتر از وجه تعیین شده در شرایط اعتبار اسنادی باشد، پرداخت در سقف هزینه بازرسی طبق شرایط اعتبار اسنادی مجاز است.


بانک مرکزی در بخشنامه جدیدی اعلام کرد: واردات شمش طلا با استاندارد حداقل عیار 0.995 و نقره و پلاتین صرفا به صورت اعتبار اسنادی و دیداری و با ارز متقاضی امکان‌پذیر است.

بانک مرکزی در بخشنامه ای جدیدی اعلام کرد: پیرو بخشنامه های شماره 1020/60مورخ 30/2/1390 و 1038/60 مورخ 14/12/1390 به اطلاع می رساند واردات شمش طلا با استاندارد حداقل عیار 0.995 و نقره و پلاتین صرفا به صورت اعتبار اسنادی و دیداری و با ارز متقاضی امکانپذیر است.

بر اساس این بخشنامه، در صورتی که هزینه بازرسی کمتر از وجه مندرج در شرایط اعتبار اسنادی باشد، به میزان صورت حساب ارائه شده و در صورتی که بیشتر از وجه تعیین شده در شرایط اعتبار اسنادی باشد، پرداخت در سقف هزینه بازرسی طبق شرایط اعتبار اسنادی مجاز است.

چنانچه اسناد حمل به علت مغایرت در متن گواهی بازرسی صادره جهت کالاهایی که مشمول مقررات استاندارد اجباری نمی باشند با متن تعیین شده به صورت وصولی دریافت گردد می بایست پس از تسویه حساب با مشتری با موافقت کارگزار به طریق ذیل عمل شود:

الف: کپی اسناد به منظور بازرسی کالا توسط شرکت بازرسی مجاز ایرانی در محوطه گمرک به وارد کننده تسلیم گردد.

ب: در صورتی که هزینه بازرسی به عهده فروشنده باشد، به میزان معادل ارزی صورتحساب ارائه شده توسط شرکت بازرسی مجاز ایرانی، از مبلغ اعتبار اسنادی کسر شود.

ج: پس از دریافت گواهی شرکت بازرسی مجاز ایرانی مبنی بر مطابقت کمی، کیفی و بسته بندی کالا با شرایط نهای مندرج در متن اعتبار اسنادی، اسناد ظهرنویسی و پرداخت وجه اسناد پس از کسر هزینه بازرسی با رعایت سایر مقررات مجاز می باشد.

در پیوست این بخشنامه می خوانیم: چنانچه اسناد حمل کالاهای مشمول مقررات استاندارد اجباری به جهت تاریخ صدور گواهی بازرسی مقدم بر تاریخ بارنامه و یا مغایرت در متن گواهی بازرسی از پیوست شماره ( بخش دوم مجموعه مقررات ارزی) و یا عدم ارائه گواهی بازرسی به صورت وصولی دریافت شود ظهرنویسی اسناد و پرداخت وجه منوط به ارائه تاییدیه سازمان ملی استاندارد خواهد بود.

ارائه گواهی بازرسی از طرف شرکت دیگری به جز شرکت بازرسی تعیین شده در اعتبار اسنادی مشروط به عدم هرگونه ادعا از طرف شرکت بازرسی اولیه.

عدم تایید سیاهه کرایه حمل توسط اتاق بازرگانی و یا عدم ارائه سیاهه کرایه حمل، ارائه اسناد شخص ثالث به جز بارنامه و ارائه اسناد پس از انقضای سررسید حداکثر تا 90 روز از دیگر بخش‌های این بخشنامه است.در مورد اعتبارات اسنادی به نرخ شناور ( هر دلار 1750 ریال) یا کمتر و صادراتی در صورتی که اعتباراسنادی طبق مقررات قابل تمدید باشد.

اسناد رسید اضافه بر لیست سفارش و همچنین افزایش مبلغ فوب کالا از مح کاهش هزینه حمل اعتبار اسنادی در صورت اصلاح اوراق ثبت سفارش در وزارت صنعت، معدن و تجارت. در مورد اعتبارات اسنادی گشایش شده به نرخ شناور ( هر دلار 1750 ریال ) یا کمتر و صادراتی در سقف مبلغ اعتبار اسنادی و با موافقت دستگاه تخصیص دهنده ارز بلامانع است.

همچنین گشایش اعتبار اسنادی جهت ورود موقت کالاها به جز طلا، نقره و پلاتین با رعایت بندهای این بخشنامه به صورت مدت دار حداکثر شش ماهه و برای کالاهای مذکور ( طلا، نقره و پلاتین ) حداکثر دو ماهه امکانپذیر است، ضمنا ورود موقت کالا با استفاده از تسهیلات خطوط اعتباری ریفاینانس مجاز نیست.

اخذ تعهد ارائه پروانه ترخیص قطعی کالا و جریمه عدم ارائه آن طبق بند " ی" این بخش و تکمیل فرم پیوست شماره 1 در زمان گشایش اعتبار اسنادی الزامی است.

در پیوست این بخشنامه تصریح شده است: گشایش اعتبار اسنادی در جهت کالاهای ورود موقت فقط از محل ارز متقاضی پس از اخذ مجوز از دفتر امور صادرات گمرک ایران و انجام ثبت سفارش و ثبت آماری در وزارت صنعت، معدن و تجارت بلامانع بوده و همچنین ارائه اصل نسخ ثبت سفارش به بانک عامل جهت گشایش اعتبار الزامی است.

گشایش اعتبار اسنادی، ثبت سفارش برات اسنادی، حواله وجه به منظور خرید و فروش کالا و خدمت از هر کشور به کشور دیگر را به غیر از رژیم اشغالگر قدس و ترانزیت کالا بدون رعایت مقررات صادرات و واردات کشور در چارچوب مقررات متحد الشکل با ارز متقاضی بلامانع است. در مورد اعتبارات اسنادی و ثبت سفارشات براتی اخذ 30 درصد پیش پرداخت، موقع گشایش اعتبار از ثبت برات اسنادی الزامی است.

آخرین اخبار صنعت نساجی ایران و جهان / مجله نساجی کهن

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 161

بازدید دیروز 1334

بازدید ماه 24055

بازدید کل 518943

اکنون 189 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

طراحی ربات تلگرام

طراحی سایت