گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

Prev Next

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران (2)

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران  (2)

SPINNING THE FUTURE   این شرکت با 20 سال سابقه در زمینه ساخت ماشین آلات تولید نخ های مالتی فیلامنت و ریسندگی انواع نخهای  POY / FDY / BCF  را در یک ماشین و با کمترین میزان مصرف انرژی و بالاترین بهره وری را ارائه می دهد...

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در…

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است (3)

  محصولات جدید، کیفیت و شور و اشتیاق تجارت در قاره کهن؛ نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است   نمایشگاه دموتکس چین در سال 2017 میلادی در تاریخ 21 لغایت 23 مارچ در مرکز نمایشگاهی بین المللی شانگهای برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه تعدادی از شرکت...

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از …

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از دموتکس (2)

    شاید یکی از دلایل رشد روز افزون کشورهای پیشرفته حال حاضر دنیا نگاه دقیق و توجه به آمار و ارقام و اعداد باشد. اعدادی که بدون هیچ گونه تعارف و یا کم و کاست و به دور از هیاهوی مدیران و سازمانها و دولت ها...

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش چهل تکه شاخه تقریبا جدیدی است که در سالهای اخیر بیشتر به آن توجه شده است و از فرش دستباف کم کم به فرش های ماشینی نیز کشیده شده است. فرش های چهل تکه به ویژه در بافت تافتینگ دارای جلوه های زیبا و...

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده …

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید + عکس

  فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید    برای آگاهی از آخرین اخبار نمایشگاهی، فرش ماشینی و نساجی ایران و جهان در کانال تلگرام کهن عضو شوید  و با ما به روز باشید...    

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع ت…

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع تجهیزات خطوط تولید الیاف مصنوعی (2)

  ارتقای کیفیت ... آنچه ما انجام می دهیممعرفی شرکت یوفنگ :شعار شرکت یوفنگ "کیفیت همه چیز است و مشتری خدا" می باشد و با این شعار روح نوآوری و توسعه در این شرکت جاری است. اصلی ترین کلید شرکت یوفنگ برای ورود به بازارهای صادراتی توجه...

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در …

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در ایران

Italian family یک برند ایتالیایی است که محصولاتی با بهترین پنبه های فراوری شده تولید می کند این برند جوان ایتالیایی در منطقه cava de tire I در شهر کامپانیا ایتالیا تاسیس شده است؛ در منطقه ای که مهارت بافندگی و تولید صنایع دستی با...

مروری بر انواع فیلترها

مروری بر انواع فیلترها

  امروزه منسوجات فنی کاربردهای گسترده­ای در بخش­های مختلف صنعت دارا می­باشند. از این میان شاخه­ای از منسوجات فنی، تحت عنوان منسوجات صنعتی در حدود ۴۰% از کل تولیدات صنایع نساجی جهان را شامل گردیده و به‌نظر می‌رسد که رشد فزاینده‌ای نسبت به دیگر محصولات صنایع...

سه اهرم براي مهار مسكن

 

سه اهرم براي مهار مسكن


وزير راه و شهرسازي تصريح كرد: يكي از مهم‌ترين ويژگي‌هاي مسكن مهر كه تاكنون به آن اشاره نشده، حذف واسطه‌گري‌هاي مرسوم بازار مسكن از اين طرح است.

وزير راه و شهرسازي با بيان اينكه شهر تهران از لحاظ «وسعت» و «جمعيت متقاضي مسكن» رتبه اول را در اختيار دارد، اعلام كرد: معتقديم براي پاسخگويي به تقاضا در بازار مسكن بايد از همه گزينه‌ها استفاده كرد و در عين حال افزايش عرضه را محور قرار داد؛ به همين منظور براي مديريت بازار مسكن در سال‌جاري استفاده از سه اهرم كنترلي در دستور كار است كه برآيند به‌كارگيري آنها تسلط بر قيمت مسكن خواهد بود. علي نيكزاد گام اول تحول در بازار مسكن تهران را 150 هزار واحد مسكوني‌مهر اطراف پايتخت و تحويل بخش عمده آنها در طول سال91 دانست و گام دوم را احداث مجموعه‌اي از آپارتمان‌هاي مورد تقاضاي دهك‌هاي ميان‌درآمدي روي زمين‌هاي دولتي داخل شهر تهران عنوان كرد و گفت: قصد جدي داريم اين واحدها را در نقاط مشخصي احداث كنيم و با قيمتي كمتر از نرخ واحدهاي موجود عرضه كنيم. وزير راه و شهرسازي همچنين با اشاره به ركورد بي‌سابقه ساخت‌وسازهاي مسكوني در تهران طي سال گذشته تاكيد كرد: بررسي‌هاي انجام‌شده درباره اثرگذاري مسكن‌مهر بر قدرت خانه‌دار شدن خانوارها نشان مي‌دهد اين طرح باعث شد تعداد كل واحدهاي مسكوني كشور 27 درصد افزايش پيدا كند.


نیکزاد: منحني قيمت مسكن در تهران تحت كنترل برنامه‌هاي جديد قرار مي‌گيرد

تحليل وزير از تاثير مسكن مهر بر بازار مسكن؛ مهم‌ترين ويژگي طرح چيست؟

وزير راه و شهرسازي با تشريح عملكرد دولت‌هاي نهم و دهم در حوزه مسكن، اعلام كرد: اجراي پرحجم طرح مسكن مهر باعث شد تعداد واحدهاي مسكوني شهري و روستايي كشور 27 درصد افزايش پيدا كند كه اين سهم در مقايسه با كل واحدهاي مسكوني موجود، در طول دولت‌هاي گذشته بي‌سابقه بوده است.

علي نيكزاد در گفت‌وگوي تفصيلي با روزنامه دنياي‌اقتصاد چشم‌انداز بازار مسكن تهران را مطابق سياست‌هايي كه توسط دولت براي اين كلان‌شهر در نظر گرفته شده تحليل كرد و با تاكيد بر اينكه مسكن مهر بزرگ‌ترين طرح ملي- عمراني محسوب مي‌شود كه در ابعاد 4/4 ميليون واحد مسكوني تاكنون جلو رفته است، افزود: تا پيش از شروع طرح مسكن مهر، به استناد آمارهاي رسمي نفوس و مسكن، در كل شهرهاي كشور 11 ميليون و 432 هزار واحد مسكوني شهري قابل استفاده وجود داشت، اما اين ظرفيت در سال‌هاي 84 تا 90 تحت تاثير ساخت‌وسازهاي مسكن مهر معادل 5/2 ميليون واحد مسكوني شهري افزايش پيدا كرد با اين تفاوت كه واحدهاي جديد با قيمت تمام شده همراه با تسهيلات قرض‌الحسنه تحويل بازار مصرف شده است. در روستاها نيز 4 ميليون و 482 هزار واحد بوده كه در حال حاضر 6/1 ميليون واحد روستايي در دست ساخت است.

وزير راه و شهرسازي تصريح كرد: يكي از مهم‌ترين ويژگي‌هاي مسكن مهر كه تاكنون به آن اشاره نشده، حذف واسطه‌گري‌هاي مرسوم بازار مسكن از اين طرح است. در بازار مسكن طرف تقاضا براي دسترسي به واحد مسكوني نوساز بايد مراحل مختلفي را طي كند كه مرحله اصلي آن تلاش براي رضايت سازنده يا انبوه‌ساز به فروش با قيمت دلخواه خريدار است، اما در مسكن مهر با مديريتي كه دولت برعهده گرفت و همكاري خوبي كه انبوه‌سازان ارائه كردند، واحدها براساس قيمت تمام شده و بدون واسطه به دست متقاضيان واجد شرايط مي‌رسد كه مطابق گزارش‌هايي كه درباره تاثير مسكن مهر بر قدرت خانه‌دار شدن متقاضيان به دست ما رسيده، عرضه اين واحدها كمك قابل توجهي به بازار مسكن كرده است.

وزير راه و شهرسازي همچنين گفت: قيمت ساخت و عرضه مسكن مهر در كل كشور طي سه سال گذشته به‌رغم تورم عمومي در سبد هزينه خانوار و رشد قيمت ساير كالاها و خدمات مصرفي، به ميزان ناچيزي رشد كرد و تحت تاثير اين اقدام مشترك دولت و انبوه‌سازان، آنچه امروز تحت عنوان مسكن‌مهر تحويل خانوارها مي‌شود ارزان‌تر از واحدهاي مسكوني مشابه در بازار است كه البته در مقايسه با آپارتمان‌هاي كلان‌شهري همچون تهران، قيمت مسكن مهر تفاوت قابل ملاحظه‌اي دارد.

نيكزاد افزود: در كنار مسكن مهر، فعاليت‌هاي ساختماني بخش خصوصي در مناطق شهري باعث شد در سال‌هاي 89 و 90 ساخت‌وسازهاي مسكوني ركورد بي‌سابقه‌اي را به ثبت برساند، به‌طوري كه در شهر تهران سال گذشته آمار صدور پروانه ساختماني از مرز 200 هزار واحد مسكوني عبور كرد كه اين حجم ساخت‌وساز در تاريخ فعاليت‌هاي ساختماني در تهران سابقه نداشته است.

وزير راه و شهرسازي درباره بازار مسكن تهران گفت: شهر تهران به لحاظ وسعت و جمعيت و تعداد تقاضاي مسكن، رتبه اول را دارد، به همين خاطر دولت براي اين شهر برنامه‌ريزي خاصي انجام داده است. براي تامين مسكن دهك‌هاي كم‌درآمد ساكن تهران هم‌اكنون بيش از 150 هزار واحد مسكوني مهر در شهرهاي جديد اطراف پايتخت مراحل پاياني احداث را مي‌گذراند كه عمده اين واحدها امسال صاحبانش را در خود ساكن خواهد كرد.

نيكزاد همچنين افزود: براي دهك‌هاي ميان‌درآمدي كه قدرت پرداخت نسبتا بيشتري در مقايسه با متقاضيان مسكن مهر دارند، برنامه جديدتري در نظر گرفته‌ايم كه همچون مسكن‌مهر بنا داريم با استفاده از زمين‌هاي دولتي، براي اين گروه نيز واحدهاي مسكوني با قيمت تمام‌شده تامين كنيم.

وزير راه و شهرسازي در اين باره به مسكن‌ويژه اشاره كرد و گفت: معتقديم براي پاسخگويي به تقاضا در بازار مسكن و كنترل اوضاع بايد از همه گزينه‌ها استفاده كرد، اما تقويت و افزايش عرضه مسكن ارزان‌قيمت بايد در محور كارها باشد كه خوشبختانه همكاران من در وزارت راه و شهرسازي با همه همت و توان خود تلاش مي‌كنند مطابق مجوزهايي كه قانون به ما داده، در مسير تامين مسكن با قيمت تمام شده گام بردارند.

نيكزاد تصريح كرد: براي بازار مسكن تهران در سال 91 انتظار سه مدل تحول وجود دارد. در گام اول بهره‌برداري و واگذاري بيش از 150 هزار واحد مسكوني مهر در نقاط اطراف تهران در دستور كار مديران وزارتخانه قرار دارد.

در گام دوم تحول، قصد جدي داريم مجموعه‌اي از واحدهاي مسكوني را در نقاط مشخصي از شهر تهران روي زمين‌هاي دولتي با مشاركت انبوه‌سازان احداث كنيم كه قيمت عرضه اين واحدها كمتر از قيمت ساير واحدهاي مسكوني موجود در تهران است، ليكن تفاوت‌هايي با مسكن مهر دارد كه به موقع، شرايط واگذاري اين واحدها را اعلام خواهيم كرد، اما نكته‌اي كه در اين باره وجود دارد اين است كه هدف ما از احداث اين واحدها افزايش توليد و عرضه مسكن با هدف حمايت از حقوق مصرف‌كنندگان واقعي و مديريت بازار مسكن است.

گام سوم تحول در بازار مسكن شهر با عرضه مناسب واحدهاي در حال ساخت است.

علي نيكزاد با جمع‌بندي درباره بازار مسكن تهران گفت: برآيند سه نوع تحولي كه امسال در بازار مسكن تهران به وقوع مي‌پيوندد بر قيمت مسكن مسلط خواهد شد، اما در عين حال براي مقابله با رفتارهاي تنش‌زا در بازار گزينه‌هاي ديگري نيز روي ميز قرار دارد كه در زمان موردنياز از آنها استفاده خواهد شد.

وزير راه و شهرسازي درباره برنامه مسكن مهر در كل كشور نيز گفت: از 5/2 ميليون واحد مسكوني مهر كه ساخت آنها در شهرهاي كشور جريان دارد تاكنون نزديك به نيم ميليون واحد افتتاح شده است و يك ميليون و 200 هزار واحد شهري نيز تا پايان سال 91 تحويل مي‌شود.

نيكزاد تصريح كرد: تاكيد جدي دولت اين است كه ساخت‌وسازهاي مسكن مهر تا پايان اين دولت به اتمام برسد تا امكان برنامه‌ريزي براي دولت‌هاي بعد وجود داشته باشد. اما ما كارمان را در اين برنامه به‌صورت مضاعف افزايش داديم و قصد داريم حدود يك ميليون و 200 هزار واحد جديد مسكن مهر بسازيم كه از اين رقم 120 هزار واحد در بافت فرسوده، 180 هزار واحد در شهرهاي زير 25 هزار نفر جمعيت، 300 هزار واحد در شهرهاي جديد و 600 هزار واحد نيز در شهرهاي بالاي 25 هزار نفر جمعيت احداث مي‌شود. 300 هزار واحد هم در روستاهاي كشور امسال به اتمام مي‌رسد.

نيكزاد با اشاره به طرح مهر ماندگار كه در دولت دنبال مي‌شود، گفت: از 800 پروژه اساسي، ملي و اثرگذار كه در قالب طرح مهر ماندگار تا پايان دولت دهم در همه استان‌ها به بهره‌برداري مي‌رسد 165 طرح (175 پروژه) در حوزه راه و شهرسازي است كه اين پروژه‌ها شامل بنادر، فرودگاه‌ها، آزادراه‌ها، بزرگراه‌ها، خطوط ريلي، بيمارستان‌ها، مجتمع‌هاي اداري و راه‌هاي روستايي است.

آخرین اخبار صنعت نساجی ایران و جهان / مجله نساجی کهن

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 954

بازدید دیروز 1116

بازدید ماه 28425

بازدید کل 523313

اکنون 228 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت