گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

Prev Next

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران (2)

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران  (2)

SPINNING THE FUTURE   این شرکت با 20 سال سابقه در زمینه ساخت ماشین آلات تولید نخ های مالتی فیلامنت و ریسندگی انواع نخهای  POY / FDY / BCF  را در یک ماشین و با کمترین میزان مصرف انرژی و بالاترین بهره وری را ارائه می دهد...

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در…

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است (3)

  محصولات جدید، کیفیت و شور و اشتیاق تجارت در قاره کهن؛ نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است   نمایشگاه دموتکس چین در سال 2017 میلادی در تاریخ 21 لغایت 23 مارچ در مرکز نمایشگاهی بین المللی شانگهای برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه تعدادی از شرکت...

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از …

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از دموتکس (2)

    شاید یکی از دلایل رشد روز افزون کشورهای پیشرفته حال حاضر دنیا نگاه دقیق و توجه به آمار و ارقام و اعداد باشد. اعدادی که بدون هیچ گونه تعارف و یا کم و کاست و به دور از هیاهوی مدیران و سازمانها و دولت ها...

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش چهل تکه شاخه تقریبا جدیدی است که در سالهای اخیر بیشتر به آن توجه شده است و از فرش دستباف کم کم به فرش های ماشینی نیز کشیده شده است. فرش های چهل تکه به ویژه در بافت تافتینگ دارای جلوه های زیبا و...

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده …

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید + عکس

  فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید    برای آگاهی از آخرین اخبار نمایشگاهی، فرش ماشینی و نساجی ایران و جهان در کانال تلگرام کهن عضو شوید  و با ما به روز باشید...    

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع ت…

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع تجهیزات خطوط تولید الیاف مصنوعی (2)

  ارتقای کیفیت ... آنچه ما انجام می دهیممعرفی شرکت یوفنگ :شعار شرکت یوفنگ "کیفیت همه چیز است و مشتری خدا" می باشد و با این شعار روح نوآوری و توسعه در این شرکت جاری است. اصلی ترین کلید شرکت یوفنگ برای ورود به بازارهای صادراتی توجه...

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در …

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در ایران

Italian family یک برند ایتالیایی است که محصولاتی با بهترین پنبه های فراوری شده تولید می کند این برند جوان ایتالیایی در منطقه cava de tire I در شهر کامپانیا ایتالیا تاسیس شده است؛ در منطقه ای که مهارت بافندگی و تولید صنایع دستی با...

مروری بر انواع فیلترها

مروری بر انواع فیلترها

  امروزه منسوجات فنی کاربردهای گسترده­ای در بخش­های مختلف صنعت دارا می­باشند. از این میان شاخه­ای از منسوجات فنی، تحت عنوان منسوجات صنعتی در حدود ۴۰% از کل تولیدات صنایع نساجی جهان را شامل گردیده و به‌نظر می‌رسد که رشد فزاینده‌ای نسبت به دیگر محصولات صنایع...

کمیسیون های مشورتی، بازوی پژوهشی هیات نمایندگان هستند

 

کمیسیون های مشورتی، بازوی پژوهشی هیات نمایندگان هستند


نایب رئیس اتاق ایران با حضور در نشست کمیسیون سرمایه گذاری و تامین مالی این اتاق بیان آزاد عقاید را موهبت بخش خصوصی دانست و بر لزوم ارتباط و انسجام بین بخش خصوصی در اتاق ها تاکید کرد.
پدرام سلطانی در سخنانی در جمع اعضای کمیسیون سرمایه گذاری و تامین مالی اتاق ایران به مواقعی اشاره کرد که دولت خواهان نظرات بخش خصوصی در مسایل مختلف اقتصادی کشور می شود و تشکل ها و اتاق ها نظرات متفاوت و بعضاٌ متضادی بیان می کنند و آنها نیز این موضوع را یک نقطه ضعف و نقص بخش خصوصی می دانند. وی گفت: برای رفع این کاستی می بایست سازوکار را اتخاذ نمائیم که برای ارائه نظر واحد با تجمیع نظرات بخش خصوصی است، روش و راهکار مناسبی بدست آوریم.
وی گفت: قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار، ظرفیت هایی را برای این کار به وجود آورده است، اما عملیاتی کردن آن در داخل اتاق نیاز به مدل سازی برای این قانون دارد، لذا اتاق باید به سمت و سوی ارائه مدل بهینه برود.

بیان آزاد عقاید؛ موهبت بخش خصوصی
نایب رئیس اتاق ایران بیان آزاد آراء و عقاید را از موهبت هایی برشمرد که بخش خصوصی از آن بهره مند است و افزود: بخش خصوصی می تواند نظرات و عقاید متفاوتی ارائه بدهد و این موجب بلوغ و خروج بهترین نظریه از بخش خصوصی می شود، اما در سیستم مدیریتی دولتی و دستوری از بیان آزاد افکار و عقاید عموماٌ اجتناب می شود.
وی با اشاره به مقطع حساس کنونی و شرایط اقتصادی کشور به اعضای کمیسیون سرمایه گذاری و تامین مالی اتاق ایران توصیه کرد که با در نظر گرفتن جایگاه خود در مقطع تاریخی اقتصادی ایران با آسیب شناسی و ارائه راهکار به رفع مشکلات مزمن اقتصادی و کلاف سردرگمی که مسائل ناشی از تامین مالی در کشور بوجود آورده است، کمک کنند.
وی در همین زمینه تصریح کرد: در حال حاضر اطلاعات یکپارچه از کارهای پژوهشی که در اتاق ها انجام می شود وجود ندارد و برای رفع این نقیصه می بایست حلقه اتصال اتاق ها را در کار کارشناسی کمیسیون های اتاق ایران دانست و برای حفظ انسجام نظری در بخش خصوصی در اتاق ها و تبادل نظر اعضا تلاش کنند.

کمیسیون های مشورتی، بازوهای پژوهشی هیات نمایندگان اند
نایب رئیس اتاق ایران با اشاره به اهمیت کمیسیون های تخصصی اتاق در دوره جدید کمیسیون های تخصصی مشورتی را بازوهای پژوهشی هیات نمایندگان دانست و افزود: در دوره جدید هیات نمایندگان اتاق ایران افراد صاحبنظر و دانش آموخته ای وجو د دارند که با حضور آن ها ترکیب این دوره هیات نمایندگان تقویت شده و پتانسیل اولیه نسبت به دوره گذشته افزایش یافته ست.
وی در همین راستا تسهیل و تببین روش کار در کمیسیون ها و ارتباط کمیسیون ها با سازمان اتاق را بسیار موثر توصیف کرد.
سلطانی گفت: در دوره گذشته اطلاع رسانی مناسبی از عملکرد کمیسیون ها نبود، اما این نقص در این دوره جبران شده است و کمیسیون ها ضمن مشخص کردن اولویت های کاری خود تا پایان دوره 4 الی 5 گزارش را به صورت پروژه و با همکاری با اتاق های استان های بزرگ به ثمر خواهند رساند.

آسیب شناسی تامین مالی در ایران
وی سپس ضمن ارائه گزارش آسیب شناسی تامین مالی در ایران به بررسی اثرات کمبود سرمایه گذاری خارجی بر تأمین مالی، چالش های اجرای سیاست های اصل 44 برای تامین مالی بخش خصوصی و راهکارهای رفع مشکلات موجود در حوزه تامین مالی کشور پرداخت.
نایب رئیس اتاق ایران با بیان اینکه «کشورهای ترکیه و عربستان در منطقه چشم انداز به عنوان رقیب ایران تعریف شده اند و اقتصادهایی شبیه ایران دارند»، افزود: طبق آمار آنکتاد، 4 درصد تشکیل سرمایه ثابت ایران از سرمایه گذاری خارجی بوده، در صورتیکه این رقم در ترکیه 40 درصد بوده است و طبق پیش بینی اکونومیست تا سال 2015 همین روند را خواهیم داشت.
او گفت: پیش بینی سرمایه گذاری مستقیم خارجی در سال های آینده در ایران حاکی از این است که این رقم در سال 2015 میلادی به 8 / 1 میلیارد دلار خواهد رسید.
وی افزود: تا سال 1995 کشور ما در زمینه انباشت سرمایه گذاری مستقیم خارجی، فاصله زیادی با کشورهای پاکستان، ترکیه، عربستان سعودی، مصر و امارات متحده عربی نداشته است، اما در 15 سال گذشته عقب ماندگی و عطش سرمایه گذاری خارجی داریم که تامین نشده است.
او همچنین موسسه های اعتباری بدون مجوز و شناسنامه را مخرب تامین مالی دانست و ادامه داد: در میان مدت می توان با اصلاح مقررات پولی و بانکی هزینه ساز و ضد رقابت (بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار)، افزایش سرمایه بانک های دولتی، تسویه بدهی های دولت به سیستم بانکی و بخش عمومی، اصلاح قوانین پولی و بانکی هزینه ساز و ضد رقابت (مجلس) و کنترل تورم (بدون کاهش رشد اقتصادی) به رفع این مشکل کمک کرد.
سلطانی در پایان سخنان خود تاکید کرد: اگر در اتاق بازرگانی نگاه جامع به تمامی اجزاء تامین مالی نداشته باشیم، تنها با نقد بانک ها و بیان مشکلات تأمین مالی در سیستم بانکی نتیجه لازم را نخواهیم گرفت، لذا باید بانک ها را نیز در کنار سایر اجزاء تامین مالی در نظر بگیریم و با نگاهی جامع به دنبال راهکار برای حل مشکلات ناشی از تأمین مالی باشیم.

آخرین اخبار صنعت نساجی ایران و جهان / مجله نساجی کهن

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 146

بازدید دیروز 1147

بازدید ماه 26501

بازدید کل 521389

اکنون 177 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

طراحی ربات تلگرام

طراحی سایت