گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

Prev Next

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران (2)

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران  (2)

SPINNING THE FUTURE   این شرکت با 20 سال سابقه در زمینه ساخت ماشین آلات تولید نخ های مالتی فیلامنت و ریسندگی انواع نخهای  POY / FDY / BCF  را در یک ماشین و با کمترین میزان مصرف انرژی و بالاترین بهره وری را ارائه می دهد...

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در…

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است (3)

  محصولات جدید، کیفیت و شور و اشتیاق تجارت در قاره کهن؛ نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است   نمایشگاه دموتکس چین در سال 2017 میلادی در تاریخ 21 لغایت 23 مارچ در مرکز نمایشگاهی بین المللی شانگهای برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه تعدادی از شرکت...

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از …

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از دموتکس (2)

    شاید یکی از دلایل رشد روز افزون کشورهای پیشرفته حال حاضر دنیا نگاه دقیق و توجه به آمار و ارقام و اعداد باشد. اعدادی که بدون هیچ گونه تعارف و یا کم و کاست و به دور از هیاهوی مدیران و سازمانها و دولت ها...

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش چهل تکه شاخه تقریبا جدیدی است که در سالهای اخیر بیشتر به آن توجه شده است و از فرش دستباف کم کم به فرش های ماشینی نیز کشیده شده است. فرش های چهل تکه به ویژه در بافت تافتینگ دارای جلوه های زیبا و...

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده …

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید + عکس

  فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید    برای آگاهی از آخرین اخبار نمایشگاهی، فرش ماشینی و نساجی ایران و جهان در کانال تلگرام کهن عضو شوید  و با ما به روز باشید...    

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع ت…

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع تجهیزات خطوط تولید الیاف مصنوعی (2)

  ارتقای کیفیت ... آنچه ما انجام می دهیممعرفی شرکت یوفنگ :شعار شرکت یوفنگ "کیفیت همه چیز است و مشتری خدا" می باشد و با این شعار روح نوآوری و توسعه در این شرکت جاری است. اصلی ترین کلید شرکت یوفنگ برای ورود به بازارهای صادراتی توجه...

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در …

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در ایران

Italian family یک برند ایتالیایی است که محصولاتی با بهترین پنبه های فراوری شده تولید می کند این برند جوان ایتالیایی در منطقه cava de tire I در شهر کامپانیا ایتالیا تاسیس شده است؛ در منطقه ای که مهارت بافندگی و تولید صنایع دستی با...

مروری بر انواع فیلترها

مروری بر انواع فیلترها

  امروزه منسوجات فنی کاربردهای گسترده­ای در بخش­های مختلف صنعت دارا می­باشند. از این میان شاخه­ای از منسوجات فنی، تحت عنوان منسوجات صنعتی در حدود ۴۰% از کل تولیدات صنایع نساجی جهان را شامل گردیده و به‌نظر می‌رسد که رشد فزاینده‌ای نسبت به دیگر محصولات صنایع...

صحبت‌های وزیرسابق رفاه درباره خیانت برخی به کشور

 


وزیر اسبق رفاه و تأمین اجتماعی یادآور شد: اثرات تصمیم افراد در جاهای مختلف به این راحتی نیست، اگر کسی در حالی که غیر متخصص باشد، اما در رأس یک کار تخصصی قرار گیرد، این خلاف قانون و به نوعی خیانت به کشور است.


به گزارش مشرق، پرویز کاظمی در گفت‌وگو با فارس در مورد طرح تحول اقتصادی و تحول بانکی و علت عدم اجرای آن گفت: وقتی آدم‌هایی سر جاهایی قرار می‌گیرند که لیاقت ندارند، نتیجه این می‌شود، بسته سیاستی نظارتی بانکی خیانتی به کشور بود که جبران ناپذیر است.

وی افزود: در 27 اسفند فردی طرحی را می‌آورد و از شورای اقتصاد مصوبه می‌گیرد که باعث نابسامانی در شبکه بانکی می‌شود و در پی آن بازار ارز به هم می‌خورد.

وزیر اسبق رفاه و تأمین اجتماعی یادآور شد: اثرات تصمیم افراد در جاهای مختلف به این راحتی نیست، اگر کسی در حالی که غیر متخصص باشد، اما در رأس یک کار تخصصی قرار گیرد، این خلاف قانون و به نوعی خیانت به کشور است.

کاظمی یادآور شد: وقتی تصویب می‌شود سود بانکی 20 درصد باشد، یعنی اینکه بهای تمام شده پول برای صنعت و تولید حداقل 24 درصد است و این سبب آسیب رساندن به اقتصاد کشور می‌شود و تولید کشور نمی‌تواند سود 24 درصدی به بانک‌ها بپردازد.

وی افزود: تصمیم‌گیری غلط در مورد سود بانکی باعث می‌شود، کسانی که تسهیلات گرفته‌اند، عمدا بازپرداخت نکنند، تا چه رسد به کسانی که قبلا وام‌های 17 درصد دریافت کردند و هیچ دلیلی نمی‌بینند که وام‌ها را برگردانند.

این کارشناس افزود: وقتی با تنگ نظری افراد متخصص کنار گذاشته می‌شوند و غیر متخصصان در راس کارهای تخصصی قرار می‌گیرند، در نتیجه تصمیماتی گرفته می‌شود که باعث مشکلاتی در اقتصاد و شبکه بانکی می‌شود.

کاظمی در مورد علت عدم اجرای تحول بانکی گفت: ما متأسفانه عادت کردیم، اگر آسیب مدیریتی وجود دارد، ریشه‌ای به موضوع نگاه نمی‌شود، در حالی که باید ابتدا مسئله به صورت ریشه‌ای مورد بررسی قرار گرفته و راه حلی متناسب با آن مشکل ارائه شود. وضع اقتصاد نیز این گونه است، ابتدا باید آسیب‌شناسی شود.

وی تأکید کرد: یکی از موارد قانون برنامه چهارم توسعه، کاهش نرخ تورم و به تبع آن نرخ سود بانکی بود که اگر این هدف محقق می‌شد، دیگر لازم نبود برای سود بانکی نرخ 20 درصد تعیین شود.

کاظمی یادآور شد: در بسیاری از کشورها سود بانکی بسیار پایین بوده و حتی در ژاپن بانک ها برای نگهداری پول مردم از آن‌ها هزینه دریافت می‌کنند، تا چه رسد به اینکه به سپرده بانکی سود دهند.

وزیر اسبق رفاه و تأمین اجتماعی افزود: وقتی اقتصاد کشور و چرخه صنعت آنقدر رونق و بازدهی دارد، دیگر کسی حاضر نمی‌شود پول خود را در بانک قرار گیرد که سودی دریافت کند، بلکه آن را در جریان کار و تولید به جریان می‌‌اندازد.

وی گفت: در بسیاری از کشورها مانند ژاپن جلسات کارشناسی طولانی و با پشتوانه قوی است و جلسه هیئت دولت 20 دقیقه است، اما در کشور ما برعکس جلسات کارشناسی کوتاه و اندک و جلسات هیئت دولت ساعت‌ها به طول می‌انجامد.

وی گفت: برای بهتر شدن وضع اقتصاد گفتن تنها کافی نیست باید زیرساخت‌ها و عوامل و انسان‌های متخصص امکانات سخت افزار و نرم افزار نیز فراهم شود از طرفی نظارت بر اجرا به صورت دقیق انجام شود.

کاظمی افزود: متأسفانه یکی دو سال است، هیچ کس از چشم‌انداز 20 ساله کشور صحبت نمی‌کند، مثل اینکه کاری برای چشم‌انداز انجام نشده است و خیلی از اهداف آن فاصله گرفته شده است و اوضاع کشور با حرف‌های سیاسی و نوسان‌های پیاپی گذشته است.

وزیر اسبق رفاه و تأمین اجتماعی یادآور شد: هر چند دولت اعلام کند که قصدش ایجاد عدالت است اما وقتی اجرای سیاست‌ها نتیجه مطلوبی نداشته نیت خوب فایده‌ای ندارد بسته نظارتی بانک‌ها روند نامطلوبی در تولید و اقتصاد کشور داشته است.

کاظمی تأکید کرد: ایران از نظر داشتن منابع انسانی تحصیل کرده و نیز منابع طبیعی کانی و معدنی بسیار غنی است و می‌توان با تلفیق این امکانات سبب رشد اقتصاد و پیشرفت کشور شد.

آخرین اخبار صنعت نساجی ایران و جهان / مجله نساجی کهن

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 198

بازدید دیروز 1116

بازدید ماه 27669

بازدید کل 522557

اکنون 341 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت