گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

Prev Next

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران (2)

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران  (2)

SPINNING THE FUTURE   این شرکت با 20 سال سابقه در زمینه ساخت ماشین آلات تولید نخ های مالتی فیلامنت و ریسندگی انواع نخهای  POY / FDY / BCF  را در یک ماشین و با کمترین میزان مصرف انرژی و بالاترین بهره وری را ارائه می دهد...

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در…

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است (3)

  محصولات جدید، کیفیت و شور و اشتیاق تجارت در قاره کهن؛ نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است   نمایشگاه دموتکس چین در سال 2017 میلادی در تاریخ 21 لغایت 23 مارچ در مرکز نمایشگاهی بین المللی شانگهای برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه تعدادی از شرکت...

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از …

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از دموتکس (2)

    شاید یکی از دلایل رشد روز افزون کشورهای پیشرفته حال حاضر دنیا نگاه دقیق و توجه به آمار و ارقام و اعداد باشد. اعدادی که بدون هیچ گونه تعارف و یا کم و کاست و به دور از هیاهوی مدیران و سازمانها و دولت ها...

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش چهل تکه شاخه تقریبا جدیدی است که در سالهای اخیر بیشتر به آن توجه شده است و از فرش دستباف کم کم به فرش های ماشینی نیز کشیده شده است. فرش های چهل تکه به ویژه در بافت تافتینگ دارای جلوه های زیبا و...

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده …

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید + عکس

  فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید    برای آگاهی از آخرین اخبار نمایشگاهی، فرش ماشینی و نساجی ایران و جهان در کانال تلگرام کهن عضو شوید  و با ما به روز باشید...    

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع ت…

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع تجهیزات خطوط تولید الیاف مصنوعی (2)

  ارتقای کیفیت ... آنچه ما انجام می دهیممعرفی شرکت یوفنگ :شعار شرکت یوفنگ "کیفیت همه چیز است و مشتری خدا" می باشد و با این شعار روح نوآوری و توسعه در این شرکت جاری است. اصلی ترین کلید شرکت یوفنگ برای ورود به بازارهای صادراتی توجه...

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در …

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در ایران

Italian family یک برند ایتالیایی است که محصولاتی با بهترین پنبه های فراوری شده تولید می کند این برند جوان ایتالیایی در منطقه cava de tire I در شهر کامپانیا ایتالیا تاسیس شده است؛ در منطقه ای که مهارت بافندگی و تولید صنایع دستی با...

مروری بر انواع فیلترها

مروری بر انواع فیلترها

  امروزه منسوجات فنی کاربردهای گسترده­ای در بخش­های مختلف صنعت دارا می­باشند. از این میان شاخه­ای از منسوجات فنی، تحت عنوان منسوجات صنعتی در حدود ۴۰% از کل تولیدات صنایع نساجی جهان را شامل گردیده و به‌نظر می‌رسد که رشد فزاینده‌ای نسبت به دیگر محصولات صنایع...

راهكار چيني‌ها براي فرار از ترافيك اينترنتي

 

راهكار چيني‌ها براي فرار از ترافيك اينترنتي


ازدحام، چه در ترافيك خودروها و چه در زمان استفاده از اينترنت،‌ مي‌تواند همه چيز را كند، كند. از اين رو تيمي از محققان چيني به ارائه راهكاري براي شناسايي پيوندها يا مرزهاي خاصي پرداخته‌اند كه حذف آنها منجر به كاهش ازدحام كلي مي‌شود.


اين پيوندها كه محققان آنها را «نامطلوب» مي‌نامند، به اتصال شلوغترين مراكز به هم مي‌پردازند.
راهكار جديد محققان آكادمي علوم چين در پكن كه بر روي ارتقاي راندمان انتقال شبكه كار مي‌كنند، شبيه به بستن برخي راهها در زمان اوج ترافيك در خيابانها بوده كه از بار شلوغي مي‌كاهد.


اين محققان كه در سال 2007 به انتشار راهكار خود پرداخته بودند، در كار جديد خود كه در Scientia Sinica Informationis منتشر شده، به ادامه كار بر روي اين ايده با تعيين شرايط لازم براي وجود اثر پرداخته‌اند.


به گفته اين پژوهشگران، يافته‌هاي آنها به نمايش تاثير ظرفيت شبكه ارتقا يافته در اثر حذف مرزها در شبكه‌ها و شرايط لازم براي اثر مي‌پردازد. با اين حال، نتايج گسترش ظرفيت به شبكه‌هاي خاص بستگي دارد. براي شبكه مقياس آزاد BA، اين شيوه مي‌تواند تا بيش از 10 برابر ظرفيت شبكه را افزايش دهد.
اينترنت تركيبي از شبكه‌هاي زياد بهم پيوسته بوده كه هر كدام از گره‌ها مانند رايانه و مسيرياب و پيوندهايي مانند كابل و فيبر نوري تشكيل شده‌اند.


از لحاظ ساختاري اين چارچوب مشابه تمام شبكه‌ها در حوزه‌هاي متنوعي مانند زيست‌شناسي، جامعه‌شناسي و آمار است. در مورد اينترنت، اطلاعات بصورت بيت ذخيره شده و هزاران بيت در بسته‌هايي تركيب شده و با مسيريابها به مقاصد خود هدايت مي‌شوند. مسيريابها از راهكارهاي معين براي ارسال هرچه‌سريعتر بسته‌ها به مقاصد خود استفاده كرده و آنها را با پيوندها از يك گره به گره ديگر در كسري از ثانيه مي‌فرستند.


راهكارهاي متفاوت زيادي براي افزايش راندمان انتقال اينترنتي مطرح شده كه در دو گروه قرار مي‌گيرند: توسعه راهكارهاي مسيريابي و بهينه سازي خود اينترنت.
محققان چيني نشان دادند كه اصلاح شبكه لزوما نيازي به يك بازطراحي پيچيده نداشته و در عوض مي‌تواند تنها چند پيوند انتخابي را حذف كرد.


تنها مسأله مهم در اين جا انتخاب پيوند مورد نظر براي حذف است. براي اين كار محققان به بررسي يك مدل شبكه پرداختند كه ترافيك بسته را شبيه‌سازي مي‌كرد. در اين نمونه، مسيريابها از راهكار كوتاهترين مسير براي انتقال بسته‌ها به مقاصد خود استفاده كردند. سپس محققان به بررسي هر گره براي مشاهده چگونگي كاركرد آن در كوتاهترين مسير بين دو گره ديگر پرداختند.

براي مثال اگر كوتاهترين مسير بين A و B از گره C بگذرد، در اين صورت C احتمالا در ميان A و B قرار داشته كه ارزش C را تا كيفتي موسوم به «نقطه مياني» افزايش مي‌دهد. از آنجايي كه گره‌ها با ارزش نقطه مياني بزرگ نسبت به گره‌هاي جانبي بخشي از ميزان بيشتري از مسيرهاي كوتاه را دربرمي‌گيرند، ازدحام در آنها بيشتر و راحت‌تر ايجاد مي‌شود.
براي كاهش اين ازدحام، محققان به حذف كسري از پيوندهاي رابط دو گره با بالاترين ارزشهاي نقطه مياني پرداختند. در نتيجه بسته‌ها مجبور به انحراف به دور اين گره‌هاي مركزي و انتخاب مسير طولاني‌تر بودند كه منجر به كاهش ازدحام مي‌شد. حذف اين پيوندها مي‌تواند بطور قابل‌توجهي ظرفيت انتقال شبكه را افزايش دهد.


به گزارش ايسنا از منظر عملي، حذف چند لينك بسيار ساده‌تر از بازطراحي كل شبكه يا ايجاد يك راهكار مسيريابي پيچيده است؛ اما محققان همچنين تاكيد كرده‌اند براي حذف اين پيوندها نيز محدوديت‌هايي وجود داشته و كاهش بيش از حد آنها باعث كاهش راندمان كلي مي‌شود.
محققان آكادمي علوم پكن در پژوهش اخير خود نشان داده‌اند كه براي كاركرد بهتر اين شيوه بايد ساختار شبكه را به لحاظ ارزشهاي نقطه مياني گره‌ها، ناهمگن ساخت. به عبارت ديگر وجود تنوع بيشتر در ارزشهاي نقطه مياني منجر به عملكرد بهتر شبكه‌ها مي‌شود.

آخرین اخبار صنعت نساجی ایران و جهان / مجله نساجی کهن

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 199

بازدید دیروز 1116

بازدید ماه 27670

بازدید کل 522558

اکنون 308 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت