گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

Prev Next

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران (2)

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران  (2)

SPINNING THE FUTURE   این شرکت با 20 سال سابقه در زمینه ساخت ماشین آلات تولید نخ های مالتی فیلامنت و ریسندگی انواع نخهای  POY / FDY / BCF  را در یک ماشین و با کمترین میزان مصرف انرژی و بالاترین بهره وری را ارائه می دهد...

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در…

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است (3)

  محصولات جدید، کیفیت و شور و اشتیاق تجارت در قاره کهن؛ نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است   نمایشگاه دموتکس چین در سال 2017 میلادی در تاریخ 21 لغایت 23 مارچ در مرکز نمایشگاهی بین المللی شانگهای برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه تعدادی از شرکت...

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از …

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از دموتکس (2)

    شاید یکی از دلایل رشد روز افزون کشورهای پیشرفته حال حاضر دنیا نگاه دقیق و توجه به آمار و ارقام و اعداد باشد. اعدادی که بدون هیچ گونه تعارف و یا کم و کاست و به دور از هیاهوی مدیران و سازمانها و دولت ها...

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش چهل تکه شاخه تقریبا جدیدی است که در سالهای اخیر بیشتر به آن توجه شده است و از فرش دستباف کم کم به فرش های ماشینی نیز کشیده شده است. فرش های چهل تکه به ویژه در بافت تافتینگ دارای جلوه های زیبا و...

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده …

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید + عکس

  فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید    برای آگاهی از آخرین اخبار نمایشگاهی، فرش ماشینی و نساجی ایران و جهان در کانال تلگرام کهن عضو شوید  و با ما به روز باشید...    

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع ت…

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع تجهیزات خطوط تولید الیاف مصنوعی (2)

  ارتقای کیفیت ... آنچه ما انجام می دهیممعرفی شرکت یوفنگ :شعار شرکت یوفنگ "کیفیت همه چیز است و مشتری خدا" می باشد و با این شعار روح نوآوری و توسعه در این شرکت جاری است. اصلی ترین کلید شرکت یوفنگ برای ورود به بازارهای صادراتی توجه...

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در …

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در ایران

Italian family یک برند ایتالیایی است که محصولاتی با بهترین پنبه های فراوری شده تولید می کند این برند جوان ایتالیایی در منطقه cava de tire I در شهر کامپانیا ایتالیا تاسیس شده است؛ در منطقه ای که مهارت بافندگی و تولید صنایع دستی با...

مروری بر انواع فیلترها

مروری بر انواع فیلترها

  امروزه منسوجات فنی کاربردهای گسترده­ای در بخش­های مختلف صنعت دارا می­باشند. از این میان شاخه­ای از منسوجات فنی، تحت عنوان منسوجات صنعتی در حدود ۴۰% از کل تولیدات صنایع نساجی جهان را شامل گردیده و به‌نظر می‌رسد که رشد فزاینده‌ای نسبت به دیگر محصولات صنایع...

واردات گوشت از سقف مجاز عبور كردمیزان واردات گوشت قرمز از سقف مجاز ۱۰۰ هزار تن برای امسال عبور كرد.

به گزارش خبرنگار بازرگانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در حالی كه پیش از این برای واردات گوشت قرمز امسال به كشور سقف ۱۰۰ هزار تن اعلام شده بود اما تنها طی سه فصل امسال بیش از ۱۰۷ هزار تن انواع گوشت به ارزش بیش از ۵۹۰ میلیون دلار وارد كشور شده است.

از ۱۰۷ هزار تن گوشت وارد شده طی ۹ ماهه امسال، بیش از ۱۰۴ هزار تن آن به ارزش ۵۷۱ میلیون دلار گوشت از نوع "سایر قطعات گوشت بی استخوان یخ زده از نوع گاو" است.

از این نوع گوشت ۴۸ هزار تن با ارزش ۲۷۰ میلیون دلار از كشور برزیل، ۳۱ هزار تن با ارزش ۱۷۱ میلیون دلار از كشور امارات متحده عربی، هشت هزار تن با ارزش ۴۸ میلیون دلار از كشور هلند، ۵.۵ هزار تن با ارزش ۳۴ میلیون دلار از كشور پرتغال، ۳۸۰۰ تن با ارزش ۱۳ میلیون دلار از كشور هند، ۲۲۰۰ تن با ارزش حدود ۱۲ میلیون دلار از كشور آلمان، ۲۷۰۰ تن با ارزش هشت میلیون دلار از كشور بلژیك، ۱۴۰۰ تن با ارزش هشت میلیون دلار از كشور عمان، ۶۲۵ تن با ارزش سه میلیون دلار از كشور لبنان، ۶۷۲ تن با ارزش سه میلیون دلار از كشور پاكستان، ۱۲۵ تن با ارزش ۶۷۸ هزار دلار از كشور چین، ۱۲۴ تن با ارزش ۷۰۴ هزار دلار از كشور تركیه و ۵۰ تن با ارزش ۲۶۹ هزار دلار نیز از كشور ایرلند وارد ایران شده است.

طبق آمارهای گمرك ایران همچنین طی ۹ ماهه امسال هزار و ۳۷۷ تن "گوشت سردست و سینه از نوع گاو بی استخوان یخ زده" با ارزش هفت میلیون و ۲۰۰ هزار دلار وارد كشور شده كه از این میزان ۹۲۴ تن از امارات متحده عربی، ۳۴۹ تن از كشور هلند، ۵۰ تن از كشور برزیل و ۵۴ تن هم از كشور هند بوده است.

همچنین از نوع "گوشت حیوانات از نوع گوسفند، با استخوان، تازه یا سرد کرده" نیز طی این مدت ۶۰۵ تن به ارزش چهار میلیون و ۲۰۰ هزار دلار وارد ایران شد كه از این میزان ۴۵۶ تن از كشور پرتغال، ۹۹ تن از كشور استرالیا و ۵۰ تن هم از كشور ایرلند وارد شده است.

بر این اساس، هزار تن "گوشت حیوانات از نوع گوسفند، با استخوان یخ زده" با ارزش شش میلیون دلار وارد شده كه از این میزان نیز ۵۹۶ تن از كشور استرالیا و ۴۹۰ تن از كشور امارات متحده عربی بوده است.

طی این مدت از نوع "سایر قطعات گوشت بی استخوان تازه یا سردکرده از نوع گاو" نیز ۲۲۴ تن با ارزش یك میلیون و ۳۰۰ هزار دلار از كشور برزیل و ۳۷ تن با ارزش ۲۸۷ هزار دلار از آلمان وارد ایران شده است.

از نوع "گوشت ران از نوع گاو بی استخوان یخ زده " نیز ۱۵۰ تن با ارزش ۷۸۳ هزار دلار از كشور هلند، ۱۰۱ تن با ارزش ۵۵۸ هزار دلار از كشور لهستان و ۵۰ تن با ارزش ۲۴۱ هزار دلار از كشور امارات وارد ایران شده است.

همچنین در سه فصل نخست امسال ۷۵ تن "گوشت گوساله(veal) به صورت لاشه یا شقه یخ زده" به ارزش ۳۰۵ هزار دلار از كشور هلند، ۱۹ تن "سایر قطعات گوشت بی استخوان یخ زده از نوع گاو" با ارزش ۱۱۱ هزار دلار از كشور لهستان و ۵۰۰ كیلوگرم " فرآورده های گوشت از نوع گاو" با ارزش هزار و ۴۰۰ دلار از كشور چین وارد ایران شده است.

این میزان واردات در حالی است كه پیش از این وزرات جهاد كشاورزی میزان سقف واردات برای گوشت قرمز را در امسال ۱۰۰ هزار تن اعلام كرده بود اما مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت از دیر اعلام شدن این موضوع گلایه كرده بودند و به نظر می رسد همین موضوع در عبور واردات گوشت از سقف مجاز نقش تعیین كننده دارد.

مدیر ثبت سفارش سازمان توسعه تجارت ایران در این مورد گفته است: وزارت جهاد كشاورزی در خرداد ماه امسال اعلام كرد كه در امسال ۱۰۰ هزار تن گوشت وارد شود و آن وقت توقع داشت كه از ابتدای سال ۹۰ این موضوع اجرا می شد.

از سوی دیگر طبق اعلام مسئولان سازمان توسعه تجارت ایران هر ثبت سفارشی شش ماه مهلت واردات دارد و به همین دلیل ممكن است در امسال میزانی از واردات گوشت برای ثبت سفارش های سال گذشته باشد.

با وجود این موضوع قابل توجه سخنان رییس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی است كه وی به ایسنا گفته است: انشاالله در هفته آینده با وعده مسوولان مبنی بر عرضه گوشت منجمد برزیلی در بازار و فروشگاه ها و ثبت سفارش صورت گرفته از كشورهای آسیای میانه، باز هم قیمت گوشت گوساله كاهش می یابد.

این سخنان علی اصغر ملكی نشان می دهد با وجود واردات گوشت به میزان بیش از حد مجاز باز هم قرار است كار ثبت سفارش واردات گوشت انجام شود.

آخرین اخبار صنعت نساجی ایران و جهان / مجله نساجی کهن

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 344

بازدید دیروز 1283

بازدید ماه 31670

بازدید کل 526558

اکنون 191 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت