گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

Prev Next

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران (2)

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران  (2)

SPINNING THE FUTURE   این شرکت با 20 سال سابقه در زمینه ساخت ماشین آلات تولید نخ های مالتی فیلامنت و ریسندگی انواع نخهای  POY / FDY / BCF  را در یک ماشین و با کمترین میزان مصرف انرژی و بالاترین بهره وری را ارائه می دهد...

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در…

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است (3)

  محصولات جدید، کیفیت و شور و اشتیاق تجارت در قاره کهن؛ نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است   نمایشگاه دموتکس چین در سال 2017 میلادی در تاریخ 21 لغایت 23 مارچ در مرکز نمایشگاهی بین المللی شانگهای برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه تعدادی از شرکت...

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از …

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از دموتکس (2)

    شاید یکی از دلایل رشد روز افزون کشورهای پیشرفته حال حاضر دنیا نگاه دقیق و توجه به آمار و ارقام و اعداد باشد. اعدادی که بدون هیچ گونه تعارف و یا کم و کاست و به دور از هیاهوی مدیران و سازمانها و دولت ها...

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش چهل تکه شاخه تقریبا جدیدی است که در سالهای اخیر بیشتر به آن توجه شده است و از فرش دستباف کم کم به فرش های ماشینی نیز کشیده شده است. فرش های چهل تکه به ویژه در بافت تافتینگ دارای جلوه های زیبا و...

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده …

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید + عکس

  فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید    برای آگاهی از آخرین اخبار نمایشگاهی، فرش ماشینی و نساجی ایران و جهان در کانال تلگرام کهن عضو شوید  و با ما به روز باشید...    

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع ت…

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع تجهیزات خطوط تولید الیاف مصنوعی (2)

  ارتقای کیفیت ... آنچه ما انجام می دهیممعرفی شرکت یوفنگ :شعار شرکت یوفنگ "کیفیت همه چیز است و مشتری خدا" می باشد و با این شعار روح نوآوری و توسعه در این شرکت جاری است. اصلی ترین کلید شرکت یوفنگ برای ورود به بازارهای صادراتی توجه...

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در …

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در ایران

Italian family یک برند ایتالیایی است که محصولاتی با بهترین پنبه های فراوری شده تولید می کند این برند جوان ایتالیایی در منطقه cava de tire I در شهر کامپانیا ایتالیا تاسیس شده است؛ در منطقه ای که مهارت بافندگی و تولید صنایع دستی با...

مروری بر انواع فیلترها

مروری بر انواع فیلترها

  امروزه منسوجات فنی کاربردهای گسترده­ای در بخش­های مختلف صنعت دارا می­باشند. از این میان شاخه­ای از منسوجات فنی، تحت عنوان منسوجات صنعتی در حدود ۴۰% از کل تولیدات صنایع نساجی جهان را شامل گردیده و به‌نظر می‌رسد که رشد فزاینده‌ای نسبت به دیگر محصولات صنایع...

اهداف و برنامه هاي انجمن صنايع نساجي ايرانانجمن صنايع نساجي ايران يك تشكل صنفي مستقل و غير دولتي است كه حسب تبصره 5 ماده 131 قانون كار جمهوري اسلامي ايران به وجود آمده است. هم اكنون اين انجمن داراي قريب به چهارصد عضو در زمينه هاي مختلف صنعت نساجي از جمله: ريسندگي و بافندگي پنبه اي،
پشمي، نيمه فاستوني و فاستوني؛ پتوبافي؛ فرش ماشيني؛ موكت؛ منسوجات بي بافت؛ الياف و نخ هاي مصنوعي؛ نخهاي اكريليك؛ نخهاي ‏B.C.F؛ نخهاي هايبالك؛ مواد تعاوني نساجي؛ ساخت ماشين آلات و قطعات يدكي مي باشد كه حسب نياز هر يك از اعضا بر مبناي توليداتشان در يكي از كميته هاي تخصصي انجمن عضويت دارند. اين نهاد يكي از مهمترين انجمن هاي ذيربط و البته ذينفع صنعت نساجي كشور است و همواره سعي بر آن دارد كه با برنامه ريزي اصولي به اجراي موفق تر سياست هاي كلي و البته جزئي توليد بر محور صادرات همت گمارد.از اين رو مرور برنامه هاي اين تشكل به مثابه راهنماي خوبي براي رونق بخشيدن به صنعت نساجي كشور محسوب مي شود كه در ذيل اشاره فهرست وار به اهداف و برنامه هاي آن شده است.‏

‏1. حمايت از صنعت نساجي و فرآورده هاي آن و نيز كوشش براي جلوگيري از رقابتهاي نامشروع نسبت به آن.

2. سعي در بهبود كيفي توليدات كارخانجات و واحدهاي نساجي كشور.

3.كوشش در معرفي توليدات صنايع نساجي كشور به بازارهاي داخلي و بين المللي با توجه به اصل حمايت معقول و منطقي از مصرف كنندگان و ساير خريداران توليدات صنعت نساجي كشور.

4.ترغيب اعضاي انجمن و نيز ساير واحدهاي صنايع نساجي كشور به اجراي مقررات و ضوابط مربوط به استانداردهاي ملي و بين المللي، با استفاده از تكنولوژي پيشرفته و مواداوليه مرغوب در توليد فرآورده هاي نساجي با كيفيت قابل رقابت در بازارهاي بين المللي.

5.جلوگيري از رقابتهاي ناسالم بين كارخانجات و واحدهاي عضو و رفع اختلاف حادث در اين زمينه از طريق داوري و سعي درايجاد حسن تفاهم و تشريك مساعي بين آنان.

6.تشريك مساعي با كارخانجات و واحدهاي عضو و حمايت از مصالح و منافع آن در برابر فروشندگان مواد اوليه و ماشين آلات و سعي در متقاعد ساختن طرفين به انجام تعهدات قانوني و قراردادي بين آنان.

7.بررسي و شناخت مسائل نيروي انساني و روابط كار و تنظيم روشهاي مناسب براي تامين نيروي انساني موردنياز و كوشش در اجراي آن در صنايع نساجي.
8. پژوهش به منظور انتخاب و تنظيم روشهاي مديريت علمي و فني مديريت مطلوب براي صنايع نساجي ايران.

9. فراهم آوردن فرصتها و امكانات لازم براي مديران صنايع نساجي به منظور ايجاد ارتباط و تفاهم و مبادله اطلاعات و تجربيات خود با يكديگر.

10. سعي در ترويج اعتقاد به ضرورت آموزشهاي فني و حرفه اي، مديريتي به منظور بالابردن آگاهي هاي نيروي انساني شاغل در صنايع نساجي كشور و ارتقاي كيفيت كار و بالابردن مهارت و بهره وري و كارايي و كارآفريني در صنايع نساجي.

11. انتشار انواع كتب و نشريات علمي و فني در زمينه صنايع نساجي كشور با تحصيل مجوز از وزارت ارشاد و ساير مراجع قانوني.

12. استفاده از آزمايشگاههاي موجود در صورت لزوم، ايجاد آزمايشگاههاي جديد براي كنترل كيفيت مواداوليه و توليدات صنايع نساجي كشور.

13. عضويت در موسسات و سازمانهاي بين المللي فعال در زمينه صنعت نساجي و شركت در كنفرانسهاي علمي در سطوح بين المللي.

14. مبادله اطلاعات علمي و فني مربوط به صنعت نساجي با مراكز مذكور به منظور استفاده پيشرفتهاي علمي نوين در صنعت نساجي كشور.

15. تشكيل مراكز اطلاع رساني، جمع آوري اطلاعات و آمار مربوط به صنايع نساجي با ارتباط مرزي و برون مرزي، عرضه خدمات مورد نياز به اعضاي انجمن در قبال دريافت هزينه هاي مربوطه .

16. تاسيس مراكز آمار و اطلاعات فني ، بازرگاني و خدماتي و اعتباري در زمينه صنعت نساجي نيز كوشش در حل و فصل مشكلات مربوط به موارد مذكور.
17. ايجاد زمينه همكاريهاي علمي بين اعضاء در ايجاد شركتها و موسسات بانكي و با رعايت قوانين موضوعه.

18. فراهم نمودن موجبات كمك به موسسات آموزشي و پژوهشي در زمينه صنعت نساجي و نيز استفاده از كمكهاي علمي و فني و مالي ، ملي و بين المللي به منظور تحقق اهداف انجمن.

19. همكاري و تشريك مساعي با وزارت صنايع و ساير سازمانهاي ذيربط در تنظيم برنامه هاي علمي و فني و مالي و اعتباري لازم جهت كارخانجات موجود و نيز اظهارنظر نسبت به صدور اجازه تاسيس واحدهاي جديد نساجي.

20. همكاري و هماهنگي با وزارتخانه ها و سازمانهاي اقتصادي، بانكها و موسسات اعتباري، بخش عمومي و نيز ساير سازمانهاي كارآفريني بخش خصوصي از قبيل اتاقهاي بازرگاني و صنايع و معادن، انجمن ها ، اتحاديه ها، بخش هاي بازرگاني و خدماتي در زمينه ايجاد تسهيلات براي صنايع نساجي كشور، رفع مشكلات ناظر بر توليد، توزيع ، صادرات ، واردات و كوشش در جلوگيري از بروز هر گونه بحران در صنعت نساجي.

21. كمك به انجام خدمات بازرگاني، در زمينه بازاريابي ، صادرات منسوجات داخلي از طريق ترتيب دادن نمايشگاههاي اختصاصي داخلي و بين المللي و شركت در نمايشگاههاي مذكور در سطوح ملي و بين المللي.

22. هماهنگي و تشريك مساعي با وزارت كار و امور اجتماعي، سازمان هاي كارگري و كارآفريني به منظور اجراي صحيح قوانين كار و بيمه هاي اجتماعي و رفع مشكلات حادث از تفسير مقررات موضوعه.

23. كمك به واحدهاي عضو در انعقاد پيمان هاي جمعي كار.

24. جمع آوري و بررسي قوانين، مقررات، آيين نامه ها و لوايح قانوني مرتبط با صنايع نساجي، تهيه و تدوين نظرات اصلاحي و مشورتي براي تسليم به مراجع و مقامات ذيصلاحيت دولتي و قانونگذار ، همكار و تعاطي افكار در تدوين مقررات قوانين مورد نياز.

25. ايجاد دفتر فني به منظور كسب آخرين اطلاعات مربوط به قيمت مواد اوليه و مواد شيميايي و قطعات يدكي و ارتباط با مراكز بزرگ صنعتي جهان به منظور كسب آخرين اطلاعات علمي و فني در صنعت نساجي و هدايت صاحبان صنايع نساجي از طريق انتشارات انجمن و تشكيل سمينارهاي لازم.

26. ايجاد ارتباط با تشكل ها و سازمان هاي كارگري و كارآفريني واحدهاي صنعتي و همكاري و تعاطي افكار با آنان در زمينه مسائل نيروي انساني.

27. سعي در برقراري ارتباط لازم بين صنايع نساجي با دانشگاه ها، موسسات و همچنين مراكز تحقيقات و پژوهش هاي علمي و منظور اجراي طرح هاي آموزشي مشترك براي تدارك كادر متخصص مورد نياز در زمينه امور فني، مالي و اداري، تكنيسين ها و استادكاران فني و نيز متخصصين مديريت و حسابداري صنعتي و همچنين اجراي تحقيقات علمي در زمينه ارتقاي علمي و كاربردي نيروي انساني در صنعت نساجي.

28. همكاري و تشريك مساعي با بخش بازرگاني وزارت صنعت،معدن و تجارت و مركز توسعه صادرات و ترغيب اعضاي انجمن به مشاركت و استفاده از برنامه هاي تنظيمي دولت در زمينه امور بازرگاني.روزنامه رسالت، شماره 7382 به تاريخ 18/7/90، صفحه 17 (گفتگو)

آخرین اخبار صنعت نساجی ایران و جهان / مجله نساجی کهن

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 163

بازدید دیروز 1193

بازدید ماه 28827

بازدید کل 523715

اکنون 141 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت