گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

Prev Next

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران (2)

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران  (2)

SPINNING THE FUTURE   این شرکت با 20 سال سابقه در زمینه ساخت ماشین آلات تولید نخ های مالتی فیلامنت و ریسندگی انواع نخهای  POY / FDY / BCF  را در یک ماشین و با کمترین میزان مصرف انرژی و بالاترین بهره وری را ارائه می دهد...

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در…

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است (3)

  محصولات جدید، کیفیت و شور و اشتیاق تجارت در قاره کهن؛ نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است   نمایشگاه دموتکس چین در سال 2017 میلادی در تاریخ 21 لغایت 23 مارچ در مرکز نمایشگاهی بین المللی شانگهای برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه تعدادی از شرکت...

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از …

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از دموتکس (2)

    شاید یکی از دلایل رشد روز افزون کشورهای پیشرفته حال حاضر دنیا نگاه دقیق و توجه به آمار و ارقام و اعداد باشد. اعدادی که بدون هیچ گونه تعارف و یا کم و کاست و به دور از هیاهوی مدیران و سازمانها و دولت ها...

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش چهل تکه شاخه تقریبا جدیدی است که در سالهای اخیر بیشتر به آن توجه شده است و از فرش دستباف کم کم به فرش های ماشینی نیز کشیده شده است. فرش های چهل تکه به ویژه در بافت تافتینگ دارای جلوه های زیبا و...

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده …

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید + عکس

  فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید    برای آگاهی از آخرین اخبار نمایشگاهی، فرش ماشینی و نساجی ایران و جهان در کانال تلگرام کهن عضو شوید  و با ما به روز باشید...    

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع ت…

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع تجهیزات خطوط تولید الیاف مصنوعی (2)

  ارتقای کیفیت ... آنچه ما انجام می دهیممعرفی شرکت یوفنگ :شعار شرکت یوفنگ "کیفیت همه چیز است و مشتری خدا" می باشد و با این شعار روح نوآوری و توسعه در این شرکت جاری است. اصلی ترین کلید شرکت یوفنگ برای ورود به بازارهای صادراتی توجه...

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در …

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در ایران

Italian family یک برند ایتالیایی است که محصولاتی با بهترین پنبه های فراوری شده تولید می کند این برند جوان ایتالیایی در منطقه cava de tire I در شهر کامپانیا ایتالیا تاسیس شده است؛ در منطقه ای که مهارت بافندگی و تولید صنایع دستی با...

مروری بر انواع فیلترها

مروری بر انواع فیلترها

  امروزه منسوجات فنی کاربردهای گسترده­ای در بخش­های مختلف صنعت دارا می­باشند. از این میان شاخه­ای از منسوجات فنی، تحت عنوان منسوجات صنعتی در حدود ۴۰% از کل تولیدات صنایع نساجی جهان را شامل گردیده و به‌نظر می‌رسد که رشد فزاینده‌ای نسبت به دیگر محصولات صنایع...

ایران در آمار رقابت پذیری اقتصاد جهانی ۲۰ پله نزول کرد

 

ایران در آمار رقابت پذیری اقتصاد جهانی ۲۰ پله نزول کرد


    وزیر راه و شهرسازی گفت: ایران در آمار رقابت پذیری اقتصاد جهانی 20 پله نزول کرد.

به گزارش ایلنا، عباس آخوندی در نهمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت پروژه با تاکید بر توسعه کشور و بنگاه‌های اقتصادی اظهار کرد: اصلی‌ترین محرکه اقتصاد کشور بنگاه‌ها هستند نه دولت و به هیچ وجه دولت عامل توسعه اقتصادی نیست اما هنوز در مجامع مختلف دیده می‌شود چشم‌ها به دولت است.

وزیر راه و شهرسازی گفت: منابع اعتباری برای اجرای پروژه‌ها در سال جاری کمتر از 2000 میلیارد تومان بود درصورتیکه که این پروژه‌ها به 120 هزار میلیارد تومان بودجه نیاز دارند.

وی افزود: بنگاه‌ها باید در فضایی کار کنند که مولد اقتصاد باشند و اگر دولت بخواهد فضای مولد ایجاد کنند به بنگاه‌های پرسش‌گر نیاز دارند.

به گفته آخوندی دولت‌ها به شرط وجود بنگاه‌های اقتصادی کارآمد هستند.

وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که در 20 سال گذشته ایران در آمار رقابت پذیری اقتصاد جهانی 20 پله نزول کرد، گفت: ایران در حوزه کارآیی نهادها در رتبه 83 از 148 قرار گرفته است.

وی افزود:‌ در بخش زیربناها نیز در رتبه 65، در بخش مدیریت اقتصاد کلان در رتبه 100، در بخش سلامت در رتبه 51 و در بخش کارآیی آموزش در رتبه 88 قرار گرفته است که این میزان بیانگر حجم آموزش بالا و کارآیی متوسط است.

به گفته آخوندی رتبه ایران در بخش کارآیی نیروی انسانی که عمده‌ترین عامل توسعه است به پایین‌ترین رتبه یعنی 145 از 148 کشور رسیده است.

وزیر راه و شهرسازی افزود: ایران در جایگاه توسعه یافتگی بازارهای مالی در رتبه 130 از 148 و در بخش آمادگی و پذیرش دانش نو موثر و کارآمد در رتبه 116 قرار گرفته است.

وی با اشاره به اندازه بازار ایران و کارآیی آن در اقتصاد جهانی گفت: در این رتبه‌بندی جایگاه بازار ایران در رتبه 19 قرار گرفته است اما پیشرفته بودن بنگاه‌ها در رتبه 104 و نوآوری در بازار اقتصادی در رتبه 71 قرار گرفته‌اند.

آخوندی با بیان این‌که مدت‌هاست قدرت ما در رقابت با سایر کشورهای در جهان کاهش یافته است، گفت:‌این قدرت به چگونگی توانمندسازی بنگاه‌های اقتصادی برمی گردد.

وزیر راه و شهرسازی افزود: مدیریت پروژه غیر از دانش و نوآوری نیست و باید بتوان با تخصیص منابع به این بخش را فعال کرد.

وی با بیان این‌که در چینش اقتصادی و شناسایی دهک‌های کشور یک جدولی با نام صدک طراحی شد، گفت: منحنی صدک بسیار نگران‌کننده بود به گونه‌ای که پنج درصد اول این جدول از اقشار بسیار فقیر بودند و این جدول نشان می‌داد طبقه متوسط در 10 سال گذشته حذف شده بودند و فاصله بین صدک ششم تا هفتادم معنی نداشت.

آخوندی اظهار کرد: در این جدول پنج درصد مردم نیز به شدت پول‌دار شده بودند.

وی با بیان این‌که کاهش رقابت پذیری در بین جداول جهانی طی دو سال اخیر از 60 به 80 رسیده است، گفت: این امر موجب فقیر شدن متوسط جامعه بوده است.

وی گفت:‌ منابع پروژه‌های امسال کمتر از 2000 میلیارد تومان بوده است درصورتیکه که این پروژه‌ها به میزان 120 هزار میلیارد تومان بودجه نیاز دارند.

وزیر راه و شهرسازی افزود: اگر بنگاه اقتصادی نباشد توسعه ملی نیز وجود ندارد و مدیران باید حس پرسش‌گری و قدرت بیشتری داشته باشند چراکه باید کارآیی بازار ایران به جای 135 در رتبه بهتری قرار داشته باشد.

وی افزود: از همه مدیران و نخبگان کمک می خواهیم تا برای فعال شدن جامعه و حفظ پرسش‌گری به این وزارتخانه کمک کنند.

آخوندی گفت: بعد از 35 سال فعالیت متوجه شدم بدون حضور شهروندان پرسش‌گر هیچ دولتی توانایی کار و موفقیت در کسب و کار را ندارد.

وزیر راه و شهرسازی با طرح این سوال که باید چه کرد تا این رقابت پذیری ایجاد شود؟ گفت: دانش باید به پروژه برسد ضمن این که مردم و بنگاه‌ها پرسش‌گر باشند.

آخوندی افزود: مدت‌هاست در دستگاه‌هایمان آموزش موثر نیروی انسانی نداشتیم و باید دقت کنیم ما به عنوان وزارت راه و شهرسازی نهاد مستقل نیستیم بلکه به ملت وابسته هستیم.

وی گفت:‌ منابع پروژه‌های امسال کمتر از 2000 میلیارد تومان بوده است درصورتیکه که این پروژه‌ها به میزان 120 هزار میلیارد تومان بودجه نیاز دارند.

آخرین اخبار صنعت نساجی ایران و جهان / مجله نساجی کهن

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 92

بازدید دیروز 1193

بازدید ماه 28756

بازدید کل 523644

اکنون 188 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت