گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

Prev Next

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران (2)

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران  (2)

SPINNING THE FUTURE   این شرکت با 20 سال سابقه در زمینه ساخت ماشین آلات تولید نخ های مالتی فیلامنت و ریسندگی انواع نخهای  POY / FDY / BCF  را در یک ماشین و با کمترین میزان مصرف انرژی و بالاترین بهره وری را ارائه می دهد...

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در…

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است (3)

  محصولات جدید، کیفیت و شور و اشتیاق تجارت در قاره کهن؛ نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است   نمایشگاه دموتکس چین در سال 2017 میلادی در تاریخ 21 لغایت 23 مارچ در مرکز نمایشگاهی بین المللی شانگهای برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه تعدادی از شرکت...

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از …

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از دموتکس (2)

    شاید یکی از دلایل رشد روز افزون کشورهای پیشرفته حال حاضر دنیا نگاه دقیق و توجه به آمار و ارقام و اعداد باشد. اعدادی که بدون هیچ گونه تعارف و یا کم و کاست و به دور از هیاهوی مدیران و سازمانها و دولت ها...

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش چهل تکه شاخه تقریبا جدیدی است که در سالهای اخیر بیشتر به آن توجه شده است و از فرش دستباف کم کم به فرش های ماشینی نیز کشیده شده است. فرش های چهل تکه به ویژه در بافت تافتینگ دارای جلوه های زیبا و...

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده …

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید + عکس

  فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید    برای آگاهی از آخرین اخبار نمایشگاهی، فرش ماشینی و نساجی ایران و جهان در کانال تلگرام کهن عضو شوید  و با ما به روز باشید...    

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع ت…

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع تجهیزات خطوط تولید الیاف مصنوعی (2)

  ارتقای کیفیت ... آنچه ما انجام می دهیممعرفی شرکت یوفنگ :شعار شرکت یوفنگ "کیفیت همه چیز است و مشتری خدا" می باشد و با این شعار روح نوآوری و توسعه در این شرکت جاری است. اصلی ترین کلید شرکت یوفنگ برای ورود به بازارهای صادراتی توجه...

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در …

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در ایران

Italian family یک برند ایتالیایی است که محصولاتی با بهترین پنبه های فراوری شده تولید می کند این برند جوان ایتالیایی در منطقه cava de tire I در شهر کامپانیا ایتالیا تاسیس شده است؛ در منطقه ای که مهارت بافندگی و تولید صنایع دستی با...

مروری بر انواع فیلترها

مروری بر انواع فیلترها

  امروزه منسوجات فنی کاربردهای گسترده­ای در بخش­های مختلف صنعت دارا می­باشند. از این میان شاخه­ای از منسوجات فنی، تحت عنوان منسوجات صنعتی در حدود ۴۰% از کل تولیدات صنایع نساجی جهان را شامل گردیده و به‌نظر می‌رسد که رشد فزاینده‌ای نسبت به دیگر محصولات صنایع...

وزیر راه و شهرسازی: راه خروج از رکود، فعال شدن بازار مسکن است

 

وزیر راه و شهرسازی: راه خروج از رکود، فعال شدن بازار مسکن است


    وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر فعال شدن بازار مسکن گفت: یکی از مهمترین راه برای خروج از رکود، فعال شدن بازار مسکن و توجه به آن است.
به گزارش ایرنا، عباس آخوندی در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین گفت: یکی از مشکلات حوزه مسکن از سوی بانک مسکن و سایر بانکها صورت گرفته است.

وی ادامه داد: متاسفانه بانک مسکن گروگان مسکن مهر شده است و سه برابر ظرفیت وام پرداخت کرده و در حال حاضر بانک ورشکسته ای است که قدرت وام دهی به هیچ عنوان ندارد.

وزیر راه و شهرسازی با بیان این که سایر بانک ها نیز وضعیت مناسبی ندارند، گفت: سایر بانکها برای وام دهی از موقعیت خوبی برخوردار نیستند و باید از این وضعیت رکود تورمی خارج شویم.

آخوندی اضافه کرد: برای خارج شدن از این وضعیت رکود تورمی ابتدا باید از توسل به بانک مرکزی دوری کنیم و بازار مسکن را فعال کنیم.

وی ادامه داد: این یکی از مهمترین راهکارها برای خروج از رکود و جلوگیری از افزایش تورم در این حوزه است.

وزیر راه وشهرسازی یک از طرح های پیش رو را تمیز کردن حساب های بانک مسکن دانست و اظهار داشت: باید در بانک مسکن ساختار سازی انجام گیرد و قدرت وام دهی پیدا شود.

آخوندی یکی دیگر از طرح های مدنظر را راه اندازی بازار مسکن عنوان کرد و گفت: خواهان آن هستیم که وام های مسکن برای خرید خانه به مردم افزایش پیدا کند.

وی اضافه کرد: در برخی کشورها بیش از 70 درصد مبلغ قیمت مسکن وام داده می شود و در ایران نیز باید نرخ تسهیلات مسکن افزایش یابد.

وزیر راه و شهرسازی پیشنهاد کرد: برای این منظور باید سیستم های پس انداز و وام راه بیفتد و برنامه دولت ها روی رفتار خانواده ها اثر بگذارد.

آخوندی تصریح کرد: میزان تسهیلات در حال حاضر 20 تا 30 میلیون است که به اندازه بخشی از خرید یک خانه معمولی هم نمی شود و این در صورتی است که وام یا پس انداز بانکی باید دست کم 50 درصد قیمت مبلغ یک منزل مسکونی را تامین کند.

وی اضافه کرد: بازار مسکن با افزایش قدرت خرید مردم از رکود نسبی خارج می شود و حتی تورم در این زمینه افزوده نمی شود.

وزیر راه و شهرسازی در ادامه درباره بحث شهرسازی نیز گفت: وضعیت کلان شهرهای کشور در حال حاضر به هیچ عنوان مناسب نیست.

آخوندی خاطر نشان کرد: در حال حاضر بیش از 55 درصد مردم تنها در 6 کلان شهر کشور زندگی می کنند.

وی ادامه داد: یکی از برنامه های ما برای کلان شهرهایی که مردم در آن رنج می برند توجه به انضباط شهری است و قصد توجه به آن را داریم.

وزیر راه و شهرسازی با بیان این که مردم در کلان شهرهایی همچون تهران مشکلاتی را دارند، گفت: ترافیک، آلودگی هوا، کیفیت سوخت و آب و هوا از آن جمله معضلات جدی است.

آخوندی درباره طرح های عمرانی نیز گفت: طبق قانون برنامه پنجم توسعه اجازه ورود بخش خصوصی مانعی ندارد و بر آن تاکید شده است.

**آزاد راه محور توسعه است

وی با بیان این که در آزاد راهها و ساخت آن می توان جذاب تر فعالیت کرد و بدنبال آن هستیم که آزاد راه به عنوان یک راه دیده نشود بلکه به عنوان محور توسعه از آن نام برده شود.

وزیر راه و شهرسازی خاطر نشان کرد: در حال حاضر 18 طرح بزرگراه و آزاد راهی مدنظر است که با شرکت های تامین سرمایه صحبت می کنیم تا بتوانیم پروژه را به سرمایه پذیر تبدیل کنیم.

**توجه به حمل و نقل ریلی

آخوندی یکی از اولویت های برنامه هایش را توجه به حوزه حمل و نقل ریلی تصریح کرد: بنابر فرمایشات و تاکیدات رهبر معظم انقلاب در این باره این عملکرد بسیار مهم و اثر گذاری خواهد بود.

وی ادامه داد: توجه به حمل و نقل ریلی باعث ارتقا در سوخت، اقتصاد، سرعت و محیط زیستی مناسب خواهدبود.

وزیرراه و شهرسازی اعلام کرد: در حوزه ریلی که اهتمام ویژه ای به آن صورت خواهد گرفت در حدود 2200 واگن به ناوگان اضافه می شود و ناوگان را جوان و سرعتی خواهیم کرد.

آخوندی تصریح کرد: هر واگن که باید اضافه شود در حدود 4 میلیارد تومان است که در تعداد بالا هزینه زیادی را در بر خواهد داشت.

وی اضافه کرد: در حوزه بار ریلی نیز باید در حدود 22 هزار واگن افزوده شود؛ بیشتر اینها نیز بایدبه مشتریان بخش خصوصی واگذار شود.

وزیر راه وشهرسازی با بیان این که بدنبال افزایش سرعت و کیفیت در قطارها و مسیر ریلی هستیم گفت: زمان قطار تهران- مشهد 2 و نیم تا 3 ساعت کاهش یافته و امیدواریم این افزایش سرعت که ادامه می یابد در مسافت های چند ساعته با هواپیما رقابت کند.

آخوندی تصریح کرد: رییس جمهوری نیز در حوزه ریلی تاکید ویژه ای را دارد؛ ریل می تواند با هزینه های باصرفه تاثیر گذار باشد.

وی اضافه کرد: بدنبال این هستیم سرعت 140 کیلومتری تهران –مشهد را به 180 کیلومتر افزایش دهیم.

وزیر راه و شهرسازی به قطار تهران قم و تهران قزوین اشاره کرد وگفت: به دنبال این هستیم بار رفت و آمد را از بخش جاده های به ریلی منتقل نماییم.

آخوندی خبر داد که در آینده ای نزدیک شبکه راه آهنی و ریلی به مترو که جدا از هم می باشند متصل خواهدشد و هر کس که در راه آهن حاضر است می تواند به سادگی از مترو بهره ببرد و زمان بر بودن در این سفرها معنایی ندارد.

وی اضافه کرد: توجه به راه آهن و مسیر های ریلی از جمله برنامه های آینده خواهد بود زیرا تاثیر گذاری بسزایی را خواهد داشت.

** اعتقادی به محدود سازی خرید و فروش مسکن مهر نداریم

وزیر راه و شهرساز ی درباره خرید و فروش مسکن مهر نیز گفت: آیین نامه های این موضوع آماده شده و بزودی اعلام می شود.

آخوندی خاطر نشان کرد: اعتقادی به محدود سازی خرید و فروش نخواهیم داشت البته در این میان باید بحث های بانکی را سامان داد.

وی افزود: بزودی آزاد سازی خرید و فروش عملیاتی می شود.

وزی راه وشهرسازی در ادامه درباه برنامه های دولت درباره بازار مسکن گفت: باید بازار سفته بازی زمین و مسکن از طریق مالیات از بین برود و مسکن تبدیل به کالای صنعتی شده و سودآور شود.

آخوندی تصریح کرد: مالیات بر خانه های خالی و خرید وفروش های زیاد از جمله دیگربرنامه ها است.

وی اضافه کرد: شاید بتوان با برنامه ریزی از سفته بازی مسکن جلوگیری کرد و به آن سامان داد.

**رییس جمهوری اهتمام ویژه به آزاد راه تهران- شمال دارد

وزیر راه و شهر سازی آزاد راه تهران و شمال را یکی از طرح های بزرگ دانست و گفت: دکتر روحانی اهتمام ویژه ای به تکمیل آن داشته است.

آخوندی تصریح کرد: این طرح به صورت 4 فاز می باشدکه مسیر قطعه های یک و 4 آن در تهران و شمال است و قطعه های فاز 2 و 3نیز به صورت تونل می باشدکه بیشترین مشکلات در این دو قطعه است.

وی اضافه کرد: قطعه یک بیشترین بهره وری را دارد که قرار داد آن باچینی ها است و پیشرفت بالای 50 درصد داشته است.

وزیر راه و شهرسازی گفت: اجرای قطعه های دو و سه باعث مسدود شدن طولانی مدت جاده چالوس خواهدشدکه باید برای آن تمهیداتی اندیشیده و حتی دربرخی قسمت های طرح بازنگری شود.

آخوندی خاطر نشان کرد: آزاد راه تهران – شمال طرحی ملی است که امیدواریم با کار کارشناسی بدرستی پایان یابد.

**طرح متروی پرند تابستان آینده پایان می یابد

وی درباره متروی پرند نیزگفت: این کار با همکاری وزارت راه و شرکت مترو انجام می شود و تا تابستان آینده کار آن پایان یافته و به بهره برداری می رسد.

وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: ایستگاه راه آهن تهران – قم نیز از کنار متروی پرند عبورمی کند که یک ایستگاه مشترک نیز برای اولین بار آغازبه کار می کند تا آسایش مسافران فراهم شود.

آخرین اخبار صنعت نساجی ایران و جهان / مجله نساجی کهن

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 221

بازدید دیروز 1147

بازدید ماه 26576

بازدید کل 521464

اکنون 168 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

طراحی ربات تلگرام

طراحی سایت