گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

Prev Next

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران (2)

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران  (2)

SPINNING THE FUTURE   این شرکت با 20 سال سابقه در زمینه ساخت ماشین آلات تولید نخ های مالتی فیلامنت و ریسندگی انواع نخهای  POY / FDY / BCF  را در یک ماشین و با کمترین میزان مصرف انرژی و بالاترین بهره وری را ارائه می دهد...

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در…

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است (3)

  محصولات جدید، کیفیت و شور و اشتیاق تجارت در قاره کهن؛ نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است   نمایشگاه دموتکس چین در سال 2017 میلادی در تاریخ 21 لغایت 23 مارچ در مرکز نمایشگاهی بین المللی شانگهای برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه تعدادی از شرکت...

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از …

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از دموتکس (2)

    شاید یکی از دلایل رشد روز افزون کشورهای پیشرفته حال حاضر دنیا نگاه دقیق و توجه به آمار و ارقام و اعداد باشد. اعدادی که بدون هیچ گونه تعارف و یا کم و کاست و به دور از هیاهوی مدیران و سازمانها و دولت ها...

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش چهل تکه شاخه تقریبا جدیدی است که در سالهای اخیر بیشتر به آن توجه شده است و از فرش دستباف کم کم به فرش های ماشینی نیز کشیده شده است. فرش های چهل تکه به ویژه در بافت تافتینگ دارای جلوه های زیبا و...

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده …

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید + عکس

  فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید    برای آگاهی از آخرین اخبار نمایشگاهی، فرش ماشینی و نساجی ایران و جهان در کانال تلگرام کهن عضو شوید  و با ما به روز باشید...    

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع ت…

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع تجهیزات خطوط تولید الیاف مصنوعی (2)

  ارتقای کیفیت ... آنچه ما انجام می دهیممعرفی شرکت یوفنگ :شعار شرکت یوفنگ "کیفیت همه چیز است و مشتری خدا" می باشد و با این شعار روح نوآوری و توسعه در این شرکت جاری است. اصلی ترین کلید شرکت یوفنگ برای ورود به بازارهای صادراتی توجه...

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در …

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در ایران

Italian family یک برند ایتالیایی است که محصولاتی با بهترین پنبه های فراوری شده تولید می کند این برند جوان ایتالیایی در منطقه cava de tire I در شهر کامپانیا ایتالیا تاسیس شده است؛ در منطقه ای که مهارت بافندگی و تولید صنایع دستی با...

مروری بر انواع فیلترها

مروری بر انواع فیلترها

  امروزه منسوجات فنی کاربردهای گسترده­ای در بخش­های مختلف صنعت دارا می­باشند. از این میان شاخه­ای از منسوجات فنی، تحت عنوان منسوجات صنعتی در حدود ۴۰% از کل تولیدات صنایع نساجی جهان را شامل گردیده و به‌نظر می‌رسد که رشد فزاینده‌ای نسبت به دیگر محصولات صنایع...

احتمال کاهش بیشتر نرخ ارز / بانک مرکزی بازار ارز را مدیریت کند

 

احتمال کاهش بیشتر نرخ ارز / بانک مرکزی بازار ارز را مدیریت کندبا توجه به توافقات انجام شده در ژنو بین ایران و گروه 5+1 پتانسیل کاهش نرخ ارز در کشور وجود دارد، ولی اگر روند کاهشی آن در دولت مدیریت نشود شرایط اقتصادی در طولانی‌مدت به شکل فعلی خود بازگشته و شاهد افزایش تورم خواهیم بود.

پدرام سلطانی، نایب رییس اتاق بازرگانی ایران در گفت‌وگو با ایسنا، درباره‌ی توافقات حاصل شده در ژنو با بیان این‌که توافقات امروز دستاورد بسیار مهم و بزرگی برای دولت و کل کشور بوده است، اظهار کرد: روند تحریم‌ها که در چند سال اخیر شدت یافته بود معکوس شده و این موضوع می‌تواند نقطه‌ی عطفی برای بهبود وضعیت باشد.

وی ادامه داد: به‌طور قطع در کوتاه‌مدت شاهد آثار این توافق در همه شئون از جمله نرخ تورم، کاهش عمق رکود، تعدیل نرخ ارز، افزایش صادرات نفت و فرآورده‌های نفتی و افزایش صادرات غیرنفتی خواهیم بود.

سلطانی با اشاره به اعتمادسازی بین ایران و کشورهای مهم دنیا تصریح کرد: این رویکرد به بخش اقتصاد و بخش خصوصی این کشور‌ها نیز تعمیم خواهد یافت.

نایب رییس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به کاهش تحریم‌ها در حوزه پتروشیمی گفت: خروج پتروشیمی از تحریم‌ها علاوه بر این‌که باعث توسعه‌ی صادرات در این بخش می‌شود، باعث ارتقای صنعت و درآمدزایی بیشتر از این محل نیز می‌شود.

وی ادامه داد: فرصتی که برای صنعت پتروشیمی براساس این توافق فراهم شده است فرصتهایی را برای افزایش سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی در این صنعت فراهم می کند و در نهایت موجب افزایش اشتغالزایی می‌شود.

به گفته سلطانی روند فعلی به دو جهت حائز اهمیت است؛ اول این‌که باعث افزایش خوش‌بینی در سرمایه‌گذاران شده و در نهایت کسانی که ارز را خریداری کرده آنها را مجددا به بازار بازگردانده و در اختیار متقاضیان ارزی قرار می‌دهند.

نایب رییس اتاق بازرگانی ایران در پاسخ به این سوال که آیا روند کاهشی تحریم‌ها تاثیری بر کاهش نرخ ارز دارد بیان کرد: روند عرضه و تقاضای ارز در آینده به نفع کاهش نرخ ارز حرکت می‌کند، زیرا در این روند عرضه بیشتر و تقاضا نسبت به آن کم‌تر می‌شود.

وی با تاکید بر این‌که آزاد‌ کردن منابع ارزی ایران در سایر کشور‌ها فرصت‌های بیشتری را در اختیار دولت قرار می‌دهد، بیان کرد: همین موضوع نیز عاملی برای ایجاد روند کاهشی در نرخ ارز است.

سلطانی تصریح کرد: توصیه من به دولت و بانک مرکزی کنترل نرخ ارز در شرایط روند کاهشی نرخ آن است، زیرا کاهش شدید نرخ ارز صادرات را دچار آسیب‌های جدی خواهد کرد و دستاوردهای مثبت در بخش صادرات را خنثی می‌کند.

نایب رییس اتاق بازرگانی ایران با بیان این‌که پتانسیل کاهش نرخ ارز در کشور وجود دارد، گفت: اما این امید وجود دارد که دولت با تدبیر به مدیریت نرخ ارز در کشور بپردازد.

سلطانی با تاکید بر این‌که تعدیل نرخ ارز باید در بازه طولانی‌مدت انجام شود، خاطرنشان کرد: اصولا براساس نگاه بلند‌مدت به صادرات و تولید، نرخ ارز در بازه‌ی مشخص باید حفظ شود، زیرا در غیراین صورت رقابت‌پذیری تولید با سایر کشور‌ها کاهش می یابد و مجددا به واردات متکی می‌شویم.

وی اظهار کرد: به گمان من در آینده ممکن است نرخ ارز کاهش یابد ولی اگر این روند مدیریت نشود مجددا شاهد تبعات منفی در تولید و صادرات خواهیم بود.

به گفته نایب رییس اتاق بازرگانی ایران عدم امکان رقابت باعث کاهش صادرات، سرمایه‌گذاری و در نهایت کاهش فرصت‌های شغلی می‌شود.

سلطانی با تاکید بر این‌که سیاست ارزی شناور مدیریت شده در همین زمانها است که باید نمود مدیریتی خود را نشان دهد، بیان کرد: سیاست‌های اقتصادی، ارزی، پولی و تجاری ما باید به سمتی باشد که منجر به کنترل نرخ تورم شود. با کنترل تورم قدرت خرید مردم در مدت زمان مشخص بازیابی و در کنار آن قدرت رقابت تولید حفظ می‌شود.

وی در پایان با اشاره به این که اگر نرخ ارز بدون مدیریت کاهش جدی داشته باشد، قدرت خرید مردم موقتا بازیابی می‌شود، گفت: ولی در نهایت به دلیل کاهش اشتغال بخشی از جامعه بیکار، تولید کم و در نهایت مجددا شاهد افزایش تورم و کاهش قدرت خرید مردم می‌شویم.

به گزارش ایسنا، پس از چهار روز مذاکره فشرده در ژنو، سرانجام کشورهای 1+5 حق غنی‌سازی در ایران را که سال‌ها مورد مخالفت برخی قدرت‌های جهانی به رهبری آمریکا بود، به رسمیت شناختند.

آخرین اخبار صنعت نساجی ایران و جهان / مجله نساجی کهن

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 1261

بازدید دیروز 1431

بازدید ماه 22492

بازدید کل 517380

اکنون 215 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

طراحی ربات تلگرام

طراحی سایت