گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

Prev Next

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران (2)

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران  (2)

SPINNING THE FUTURE   این شرکت با 20 سال سابقه در زمینه ساخت ماشین آلات تولید نخ های مالتی فیلامنت و ریسندگی انواع نخهای  POY / FDY / BCF  را در یک ماشین و با کمترین میزان مصرف انرژی و بالاترین بهره وری را ارائه می دهد...

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در…

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است (3)

  محصولات جدید، کیفیت و شور و اشتیاق تجارت در قاره کهن؛ نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است   نمایشگاه دموتکس چین در سال 2017 میلادی در تاریخ 21 لغایت 23 مارچ در مرکز نمایشگاهی بین المللی شانگهای برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه تعدادی از شرکت...

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از …

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از دموتکس (2)

    شاید یکی از دلایل رشد روز افزون کشورهای پیشرفته حال حاضر دنیا نگاه دقیق و توجه به آمار و ارقام و اعداد باشد. اعدادی که بدون هیچ گونه تعارف و یا کم و کاست و به دور از هیاهوی مدیران و سازمانها و دولت ها...

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش چهل تکه شاخه تقریبا جدیدی است که در سالهای اخیر بیشتر به آن توجه شده است و از فرش دستباف کم کم به فرش های ماشینی نیز کشیده شده است. فرش های چهل تکه به ویژه در بافت تافتینگ دارای جلوه های زیبا و...

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده …

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید + عکس

  فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید    برای آگاهی از آخرین اخبار نمایشگاهی، فرش ماشینی و نساجی ایران و جهان در کانال تلگرام کهن عضو شوید  و با ما به روز باشید...    

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع ت…

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع تجهیزات خطوط تولید الیاف مصنوعی (2)

  ارتقای کیفیت ... آنچه ما انجام می دهیممعرفی شرکت یوفنگ :شعار شرکت یوفنگ "کیفیت همه چیز است و مشتری خدا" می باشد و با این شعار روح نوآوری و توسعه در این شرکت جاری است. اصلی ترین کلید شرکت یوفنگ برای ورود به بازارهای صادراتی توجه...

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در …

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در ایران

Italian family یک برند ایتالیایی است که محصولاتی با بهترین پنبه های فراوری شده تولید می کند این برند جوان ایتالیایی در منطقه cava de tire I در شهر کامپانیا ایتالیا تاسیس شده است؛ در منطقه ای که مهارت بافندگی و تولید صنایع دستی با...

مروری بر انواع فیلترها

مروری بر انواع فیلترها

  امروزه منسوجات فنی کاربردهای گسترده­ای در بخش­های مختلف صنعت دارا می­باشند. از این میان شاخه­ای از منسوجات فنی، تحت عنوان منسوجات صنعتی در حدود ۴۰% از کل تولیدات صنایع نساجی جهان را شامل گردیده و به‌نظر می‌رسد که رشد فزاینده‌ای نسبت به دیگر محصولات صنایع...

بررسی افزایش قیمت حامل‌های انرژی / قطع یارانه دهک‌های ثروتمند به دلیل کسری منابع

 

بررسی افزایش قیمت حامل‌های انرژی / قطع یارانه دهک‌های ثروتمند به دلیل کسری منابعمعاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور با اشاره به کسری 1000 میلیاردی در تامین مالی یارانه های نقدی از انجام بررسی ها برای حذف سه دهک همچنین احتمال افزایش قیمت حامل های انرژی خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمدباقر نوبخت با بیان اینکه دولت ماهانه 3500 میلیارد تومان یارانه به بیش از 76 میلیون ایرانی پرداخت می‌کند به آخرین آمارها در زمینه پرداخت یارانه اشاره کرد و گفت: پرداخت این یارانه ها در بودجه دولت 2500میلیارد تومان در نظر گرفته شده است به عبارتی حدود یک هزار میلیارد تومان کسری وجود دارد که با توجه به پیش بینی‌ها باید از محل افزایش قیمت‌ها تامین شود.

وی همچنین در مورد برنامه دولت برای جبران کسری بودجه از طریق افزایش قیمت سوخت افزود: قبل از این که به موضوع افزایش قیمت‌ها بپردازیم باید گفت در حالی که مجلس دولت را موظف کرده که 38 درصد از قیمت‎ها را افزایش دهد، تاکنون این اتفاق نیفتاده است.

نوبخت ادامه داد: طبق ماده 7 قانون هدفمند کردن یارانه‌ها نباید مبلغ پرداختی به صورت مساوی در بین مردم پرداخته شود، لذا باید دهک‌هایی که نیازمند دریافت یارانه هستند شناسایی شده و به آن‌ها پرداخت شود.

نوبخت درباره این که دولت موافق حذف سه دهک از یارانه‌ها است بیان کرد: بنده در اولین حضورم بعد از انتخابات در رسانه ملی اعلام کردم که چند دهک ثروتمند باید از قانون هدفمند کردن یارانه‌ها حذف شود که این موضوع از سوی رسانه‌ها نیز منعکس شد لذا ما باید با این موضوع به صورت عادلانه و منطقی برخورد کنیم.

تعیین چهار کارگروه برای شناسایی خانوارهای نیازمند

معاون برنامه‌ریزی و راهبردی رییس جمهور با اشاره به اینکه در شرایطی که دولت یازدهم قصد دارد قانون هدفمند کردن یارانه‌ها را به ثمر برساند باید تصمیمی به جا گرفته شود گفت: از این رو دولت فعلی چهار گروه را برای شناسایی خانوارهای نیازمند به یارانه‌ها ترسیم کرده است.

نوبخت همچنین درباره حذف سه دهک از یارانه‌ها اظهارکرد: به طور حتم ما در دولت یازدهم آن چه را که قصد داشته باشیم انجام دهیم اطلاع رسانی می‌کنیم و اعتقاد داریم از نظر عدالت حذف سه دهک بالا از یارانه‌ها مقبول است ولی این موضوع به راحتی قابل اجرا نیست که ما معتقدیم بر روی تک تک مصوبات باید بحث و بررسی دقیقی انجام شود.

وی معتقداست که قیمت‌های حامل انرژی باید به طوری افزایش یابد که این موضوع با یک مطالعه دقیق انجام شده و بین دولت و مجلس در این زمینه همکاری‌های قانونی وجود داشته باشد چنانچه این موضوع در حال حاضر نیز وجود دارد.

نوبخت خاطر نشان کرد: در ارتباط با بودجه 92 با مجلس رایزنی داشته‌ایم، لذا به طور حتم نسبت به بودجه سال آینده نیز همین کار را ادامه خواهیم داد.

امکان قطع یارانه‌ها وجود دارد

معاون برنامه ریزی و راهبردی رییس جمهور همچنین با اشاره به این که باید راجع به هدفمند کردن یارانه‌ها با پختگی عمل شود گفت: به طور حتم مردم زمانی از عملکرد دولت نسبت به این قانون استقبال خواهند کرد که منطق در آن وجود داشته باشد.

وی افزود: مردم اطمینان حاصل کنند که دولت تدبیر و امید هر برنامه‌ای را انجام می‌دهد، منافع آن ها را در نظر می‌گیرد و آن چه تصمیم جمعی دولت یازدهم است توجه به این نکته است که بیشترین آرامش و رفاه را برای مردم ایجاد کند.

نوبخت در ادامه سخنان خود با اشاره به رشد اقتصادی منفی 5.4 درصد و هم چنین وجود تورم 36 درصدی در زمان روی کار آمدن دولت یازدهم گفت: تمام تلاش دولت تدبیرو امید برآن است تا باامید مردم مشکلات آن ها را یک به یک رفع کرده و آن ها را تقلیل دهد.

بخشنامه بودجه 93 امروز بررسی می شود

معاون برنامه‌ریزی و راهبردی رییس جمهور همچنین با اشاره به بررسی بخشنامه بودجه 93 در جلسه روز یکشنبه (امروز) گفت: بخشنامه بودجه سال آینده در شورای اقتصاد و هیات وزیران مطرح خواهد شد و زمانبندی در این خصوص باید به دقت انجام شود.

وی در خصوص اعلام دولت قبل مبنی بر تأمین ارزاق عمومی برای شش ماه گفت: این گزارش را حتماً از مسئولان دولتی دریافت کرده‌اید که در آغاز فعالیت دولت یازدهم ده‌ها کشتی در مرزهای کشور متوقف بوده‌اند، البته دولت قبل بخشی از کارهایی را که باید انجام می‌داد انجام داده است.

سخنگوی رییس جمهور و وزرا نیستم

معاون برنامه‌ریزی راهبردی رییس جمهور همچنین با اشاره به برخی واکنش‌ها و رفتارهای سیاسی در مدت اخیر گفت: برخی اصلا توجه نمی‌کنند که اگر امید مردم را ناامید کنند و تقلیل دهند به طور کلی منافع ملی و نظام مخدوش خواهد شد، به همین جهت پیش از آن که نتیجه آن برای آن ها مهم باشد به همین سبب بر انگیزه دولت در کارها تاثیر گذاشته و تضعیف می‌کند و یک عده به همین سبب خوشحال هستند. بالاخره نوع نگاه‌ها و نظرات با یکدیگر تفاوت دارند و نباید فراموش کرد که در گذشته و در عرصه وسیعی یک سری رقابت‌ها وجود داشت که می‌تواند ادامه داشته باشد.

نوبخت در ادامه درباره وظایف خود در دولت به عنوان سخنگوی دولت گفت: در هیات دولت در بین همکاران وظایف‌ها را تقسیم کردیم و در این میان هر یک از وزرا پس از پایان جلسات دولت اخبار حوزه مربوط به خود را به مردم گزارش می‌دهند و هم چنین شخص رییس جمهور نیز مرتب و منظم با مردم سخن می‌گویند.

وی با بیان این که رییس جمهور اطلاع رسانی شفاف است که بخشی از این اطلاع رسانی در دولت مربوط به مصوبات هیات وزیران در جلسات یکشنبه و چهارشنبه دولت است افزود:مصوبات هیات وزیران بسیار مهم و تاثیرگذارند، چرا که آحاد مردم و جامعه و فعالان اقتصادی باید از مصوبات و تاثیر اجرایی آن‌ها آگاه شوند و به همین منظور نیز در 17 شهریور ماه 35 مصوبه در راستای تسهیل مباحث اقتصادی از بانک مرکزی تا گمرک به تصویب رسید.

نوبخت با بیان این که به عنوان سخنگوی دولت نظرات رسمی دولت را بیان ‌می‌کنم گفت: برخی رسانه‌ها می‌خواهند اطلاعات بیشتری داشته باشند در حالی که دولت در آن زمینه مصوبه‌ای نداشته است. بنابراین توقع دارند ما درباره هر مقوله‌ای که در کشور وجود دارد اظهارنظر کنیم که انجام این مهم توقع ناصحیحی از ماموریت بنده است این در حالی است که ماموریت اصلی من اعلام نظرات رسمی دولت است.

وی همچنین با بیان این که دولت اگر درباره موضوعی نظر رسمی داشته باشد آن را حتما بیان می‌کنیم تاکید کرد: بنده سخنگوی رییس جمهور و وزرا نیستم و خود رییس جمهور نیز در صورت صلاحدید و تشخیص، با مردم صحبت می‌کنند که خوشبختانه در فاصله کمتر از یک ماه این کار را انجام دادند.

ترجیح والیبال به فوتبال

نوبخت در پاسخ به سوالی درباره این که اهل ورزش فوتبال است گفت: نه بنده به ورزش فوتبال علاقه نداشته و والیبال را ترجیح می دهم.

از تجربه دیگران استفاده کردم

وی درباره این که آیا معلمش آذردخت یگانه زنده است گفت: بله معلم بنده در قید حیات است و زمانی که طبق تصمیم نظر سرپرست وزارت آموزش و پرورش آقای فانی برای بازگشایی مدارس به گیلان رفته بودم معلمم را دیدم و از دیدن وی بسیار خوشحال شدم.

نوبخت در پاسخ به سوالی مبنی براینکه آیا دست معلم خود را در این دیدار بوسیده‌اید اظهار کرد: نه خیر! این کار را انجام نداده و سعی کردم از تجربه دیگران در این زمینه استفاده کنم.

آخرین اخبار صنعت نساجی ایران و جهان / مجله نساجی کهن

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 147

بازدید دیروز 1329

بازدید ماه 22707

بازدید کل 517595

اکنون 158 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

طراحی ربات تلگرام

طراحی سایت