گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

Prev Next

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران (2)

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران  (2)

SPINNING THE FUTURE   این شرکت با 20 سال سابقه در زمینه ساخت ماشین آلات تولید نخ های مالتی فیلامنت و ریسندگی انواع نخهای  POY / FDY / BCF  را در یک ماشین و با کمترین میزان مصرف انرژی و بالاترین بهره وری را ارائه می دهد...

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در…

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است (3)

  محصولات جدید، کیفیت و شور و اشتیاق تجارت در قاره کهن؛ نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است   نمایشگاه دموتکس چین در سال 2017 میلادی در تاریخ 21 لغایت 23 مارچ در مرکز نمایشگاهی بین المللی شانگهای برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه تعدادی از شرکت...

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از …

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از دموتکس (2)

    شاید یکی از دلایل رشد روز افزون کشورهای پیشرفته حال حاضر دنیا نگاه دقیق و توجه به آمار و ارقام و اعداد باشد. اعدادی که بدون هیچ گونه تعارف و یا کم و کاست و به دور از هیاهوی مدیران و سازمانها و دولت ها...

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش چهل تکه شاخه تقریبا جدیدی است که در سالهای اخیر بیشتر به آن توجه شده است و از فرش دستباف کم کم به فرش های ماشینی نیز کشیده شده است. فرش های چهل تکه به ویژه در بافت تافتینگ دارای جلوه های زیبا و...

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده …

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید + عکس

  فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید    برای آگاهی از آخرین اخبار نمایشگاهی، فرش ماشینی و نساجی ایران و جهان در کانال تلگرام کهن عضو شوید  و با ما به روز باشید...    

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع ت…

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع تجهیزات خطوط تولید الیاف مصنوعی (2)

  ارتقای کیفیت ... آنچه ما انجام می دهیممعرفی شرکت یوفنگ :شعار شرکت یوفنگ "کیفیت همه چیز است و مشتری خدا" می باشد و با این شعار روح نوآوری و توسعه در این شرکت جاری است. اصلی ترین کلید شرکت یوفنگ برای ورود به بازارهای صادراتی توجه...

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در …

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در ایران

Italian family یک برند ایتالیایی است که محصولاتی با بهترین پنبه های فراوری شده تولید می کند این برند جوان ایتالیایی در منطقه cava de tire I در شهر کامپانیا ایتالیا تاسیس شده است؛ در منطقه ای که مهارت بافندگی و تولید صنایع دستی با...

مروری بر انواع فیلترها

مروری بر انواع فیلترها

  امروزه منسوجات فنی کاربردهای گسترده­ای در بخش­های مختلف صنعت دارا می­باشند. از این میان شاخه­ای از منسوجات فنی، تحت عنوان منسوجات صنعتی در حدود ۴۰% از کل تولیدات صنایع نساجی جهان را شامل گردیده و به‌نظر می‌رسد که رشد فزاینده‌ای نسبت به دیگر محصولات صنایع...

جزئیات پیشرفت فازهای پارس جنوبی

 

جزئیات پیشرفت فازهای پارس جنوبیکارهایی کردیم که در تاریخ 100 ساله نفت بی‌سابقه است

وزیر نفت با اعلام جزئیات پیشرفت فازهای پارس جنوبی، گفت: در سالهای اخیر کارهای بزرگی انجام شد که در تاریخ صد ساله نفت کشور بی سابقه است.
رستم قاسمی در گفتگو با مهر درباره آخرین وضعیت پیشرفت فازهای پارس جنوبی گفت: شما می دانید که به هرحال کشور ما تحریم است و کار کردن در شرایط تحریم همه جانبه ویژگی‌های خاص خودش را دارد. آمار و ارقامی که ارائه می کنم واقعی و دقیق است. فازهای 15 و 16، 92 درصد پیشرفت دارد. فازهای 17 و 18 بالای 80 درصد و فازهای 12 که سه فازی است، 92 درصد پیشرفت دارد و در حال راه اندازی است. ده فاز جدید داریم که 35 ماه پیش شروع شده است، ضمن اینکه فازهای 19 که دو فاز است، 62 درصد پیشرفت دارد.

وی افزود: فازهای 13 که دو فازی است، 62 درصد، فازهای 24 تا 22 که دو فازی است، 62.5 درصد، فازهای 14 که دو فازی است، 50 درصد و فازهای 21-20، 50 درصد پیشرفت دارد، یعنی بعضی فازها ماهیانه حدود دو درصد پیشرفت و کمترین متوسط یک و نیم درصد پیشرفت داشته، در شرایط عادی پیشرفت ماهیانه دو درصد در میادین نفتی با پیچیدگی های زیاد کار بسیار خوبی است و اهل فن به خوبی می دانند که این پیشرفت بسیار باارزش است.

وزیر نفت یادآور شد: با فازهای قبل از تحریم که مشکل کالا و تجهیزات نبود مشکل مالی هم وجود نداشت، بزرگترین پیمانکاران جهان هم کار می کردند، مثلا فازهای 4-5 که 60 ماه، فازهای 2 و 3، 68 ماه، فازهای 6، 7 و 8، 82 ماه و فازهای 9 و 10، 72 ماه طول کشید.

به گفته قاسمی، ما در شرایطی که دشمن کالا و تجهیزات ساخته شده را به ما نداد و مجبور شدیم در ایران نمونه سازی کنیم یا دوباره به کشورهای دیگری سفارش دهیم. مسائل مالی و نقل و انتقال به هر حال مشکلاتی دارد و پیمانکاران تماما ایرانی هستند و اوایل تجربه کافی برای پروژه های بزرگ نداشتند، چندین پیشرفت‌هایی داشته ایم.

پرونده پارس جنوبی 2 سال دیگر بسته می‌شود

از وزیر نفت سئوال شد به نظر شما پارس جنوبی کی تمام می شود؟ که وی پاسخ داد: اگر با همین روند پیش برویم در حدود دو سال آینده پرونده پارس جنوبی بسته شود.

وی در مورد ساخت پالایشگاه های نفت اظهارداشت: خوشبختانه برای جلوگیری از خام فروش و تامین نیازمندی کشور بر پالایشگاه ها توسعه پیدا کرد؛ هم از نظر کیفی سازی محصول و هم از نظر افزایش ظرفیت. ستاره خلیج فارس که بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی کشور است 67 درصد پیشرفت دارد و اگر با همین روند پیش برود اوایل سال آینده باید شروع به راه اندازی گردد.

قاسمی، ظرفیت تولید روزانه نفت کشور در حال حاضر را 4 میلیون بشکه اعلام کرد و گفت: ما اکثر میادین نفتی مشترک را در حال توسعه داریم، مثل میدان آذر و یا فازهای بعدی توسعه را شروع کردیم، مثل میدان هنگام.

وزیر نفت درباره آخرین وضعیت میادین غرب کارون تصریح کرد: غرب کارون چهار میدان بزرگ داریم (آزادگان شمالی- آزادگان جنوبی- یادآوران- یاران). می دانید سالها برای توسعه این میادین با کشورهای مختلف از جمله ژاپن مذاکره کردیم و قرارداد بستیم که نشد.

وی ادامه داد: خوشبختانه با توافقی که با کشورهای خارجی به صورت بیع متقابل صورت گرفت، این پروژه ها در حال انجام است که با تکمیل فازهای آن، حداقل 800 هزار بشکه به ظرفیت تولید کشور اضافه خواهد شد و این پروژه ها با سرمایه گذاری خارجی فعال است. با تکمیل این میادین و میادین دیگری که در خشکی و یا در حال توسعه است، بیش از یک میلیون بشکه ظرفیت تولید کشور اضافه خواهد شد.

کارهایی کردیم که در تاریخ 100 ساله نفت بی‌سابقه است

از وزیر نفت پرسیدیم با شرایط تحریم چگونه کالا و تجهیزات فراهم می کنید؟ که وی در جواب گفت: خوب تحریم چیز خوبی نیست، کسی هم استقبال نمی کند. تحریم کنندگان باید جوابگوی تاریخ باشند. از جایی که می شود به فرصت تبدیل کرد. اتکا به توان داخل تا کی باید صنعت نفت کشور وابسته باشد. کارهای بزرگی در این دوران انجام شد که در تاریخ صد ساله نفت کشور بی سابقه است وقت ارائه آمار نیست. فنی ترین تجهیزات نفت را داخل کشور ساختیم.

تغییر سبد درآمدی کشور با فروش گاز

وی در مورد اقدامات بین المللی صنعت نفت نیز گفت: اولا طرح جامع صادرات گاز کشور تهیه شده و با اکثر همسایگان به نتایج خیلی خوبی رسیده ایم، بعضی قراردادها منعقد و بعضی هم پاراف شد و انشاءا... به نتیجه خواهد رسید که با فروش گاز، سبد درآمد کشور تغییر خواهد کرد.

قاسمی تاکید کرد: برای حل مسائل صنعت نفت توجه به دیپلماسی نفت و انرژی جزء محورهای کاری ما بوده است، ضمن اینکه 30 هیات مهم خارجی در سطح رئیس جمهور، نخست وزیر و وزرا را ملاقات داشته ام.

وزیر نفت درباره توسعه گازرسانی نیز اظهارداشت: در سالهای اخیر یک جهشی در توسعه گازرسانی در سطح کشور اتفاق افتاده است و همین الان 5 هزار روستا در حال گازرسانی داریم، ضمن اینکه یک طرح ظرفیتی برای استانهای سردسیر در دست اجرا داریم. تقریبا 97 درصد شهرهای کشور گاز دارند و برای استان سیستان و بلوچستان نیز در سال جاری اعتبار خوبی پیش بینی شده است.

آخرین اخبار صنعت نساجی ایران و جهان / مجله نساجی کهن

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 162

بازدید دیروز 1334

بازدید ماه 24056

بازدید کل 518944

اکنون 224 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

طراحی ربات تلگرام

طراحی سایت