گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

Prev Next

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران (2)

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران  (2)

SPINNING THE FUTURE   این شرکت با 20 سال سابقه در زمینه ساخت ماشین آلات تولید نخ های مالتی فیلامنت و ریسندگی انواع نخهای  POY / FDY / BCF  را در یک ماشین و با کمترین میزان مصرف انرژی و بالاترین بهره وری را ارائه می دهد...

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در…

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است (3)

  محصولات جدید، کیفیت و شور و اشتیاق تجارت در قاره کهن؛ نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است   نمایشگاه دموتکس چین در سال 2017 میلادی در تاریخ 21 لغایت 23 مارچ در مرکز نمایشگاهی بین المللی شانگهای برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه تعدادی از شرکت...

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از …

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از دموتکس (2)

    شاید یکی از دلایل رشد روز افزون کشورهای پیشرفته حال حاضر دنیا نگاه دقیق و توجه به آمار و ارقام و اعداد باشد. اعدادی که بدون هیچ گونه تعارف و یا کم و کاست و به دور از هیاهوی مدیران و سازمانها و دولت ها...

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش چهل تکه شاخه تقریبا جدیدی است که در سالهای اخیر بیشتر به آن توجه شده است و از فرش دستباف کم کم به فرش های ماشینی نیز کشیده شده است. فرش های چهل تکه به ویژه در بافت تافتینگ دارای جلوه های زیبا و...

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده …

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید + عکس

  فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید    برای آگاهی از آخرین اخبار نمایشگاهی، فرش ماشینی و نساجی ایران و جهان در کانال تلگرام کهن عضو شوید  و با ما به روز باشید...    

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع ت…

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع تجهیزات خطوط تولید الیاف مصنوعی (2)

  ارتقای کیفیت ... آنچه ما انجام می دهیممعرفی شرکت یوفنگ :شعار شرکت یوفنگ "کیفیت همه چیز است و مشتری خدا" می باشد و با این شعار روح نوآوری و توسعه در این شرکت جاری است. اصلی ترین کلید شرکت یوفنگ برای ورود به بازارهای صادراتی توجه...

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در …

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در ایران

Italian family یک برند ایتالیایی است که محصولاتی با بهترین پنبه های فراوری شده تولید می کند این برند جوان ایتالیایی در منطقه cava de tire I در شهر کامپانیا ایتالیا تاسیس شده است؛ در منطقه ای که مهارت بافندگی و تولید صنایع دستی با...

مروری بر انواع فیلترها

مروری بر انواع فیلترها

  امروزه منسوجات فنی کاربردهای گسترده­ای در بخش­های مختلف صنعت دارا می­باشند. از این میان شاخه­ای از منسوجات فنی، تحت عنوان منسوجات صنعتی در حدود ۴۰% از کل تولیدات صنایع نساجی جهان را شامل گردیده و به‌نظر می‌رسد که رشد فزاینده‌ای نسبت به دیگر محصولات صنایع...

حفظ ارزش پول در سرفصل برنامه‌های اقتصادی دولت/ گام اول اصلاحات؛ حفظ ارزش پول ملی

 

معاون سابق بانک مرکزی کنترل نوسانات نرخ ارز، تثبیت ارزش پول ملی، جلوگیری از نوسانات ارزی وحفظ از اولویت‌های اقتصادی دولت یازدهم اعلام کرد و گفت: نتیجه اصلی این فرآیند کنترل و تثبیت سطح عمومی قیمت‌ها خواهد بود.

حیدر مستخدمین حسینی درباره اولین گام اصلاحات اقتصادی دولت یازدهم گفت: برنامه های اقتصادی اعلام شده راهکارهای مناسبی را در پیشروی قرار داده اما اولویت اجرایی کنترل نوسانات نرخ ارز و تثبیت ارزش پول ملی و جلوگیری از نوسانات ارزی است.

معاون سابق بانک مرکزی گفت: ارزش پول باید با کمک بانک مرکزی حفظ و تثبیت شود. با این حرکت اعتماد و اطمینان از دست رفته بازخواهد گشت. نتیجه اصلی این فرآیند کنترل و تثبیت سطح عمومی قیمت‌ها است و رفته رفته ارزش پول ملی افزایش خواهد یافت.

وی گفت: اقتصاد ما امروز وابستگی شدیدی به نفت دارد و قطع وابستگی به نفت در اقتصاد به یکباره امکان پذیر نیست. به عبارت دیگر، دیدگاه های متفاوتی در حوزه درآمدهای نفتی وجود دارد. رویکرد اول هزینه درآمدهای نفتی در بودجه کشور، رویکرد دوم سرمایه گذاری درآمدهای نفتی و رویکرد سوم شرایط بینابین است.اما آنچه مسلم است این که اقتصاد کشور در این شرایط به یکباره نمی تواند نفت را کنار گذارد. اما وابستگی شدید به نفت سبب تغییرات اساسی درآمدها شده که این نیز بیماری اقتصادی به شمار می رود.

مستخدمین حسینی عنوان کرد: نکته دوم در بحث اقتصاد تمرکز تصمیم‌گیری‌ها است که خسارت‌های فراوانی را به اقتصاد وارد می کند. به این مباحث باید عدم ثبات رشد اقتصادی، دو رقمی شدن تورم و رکود را اضافه کرد. در بحث سرمایه گذاری خارجی باید گفت اگر رشد اقتصادی برنامه های توسعه اقتصادی مد نظر است بدون سرمایه گذاری مستقیم خارجی در کشور امکان پذیر نیست.

معاون سابق بورس اوراق بهادار در مورد اقداماتی که باید در بازار سرمایه انجام شود، عنوان کرد: ایجاد بازار سرمایه ای یکپارچه و کارآمد که از ابزارهای نوین مالی بهره ببرد و اقتصاد را از بانک محوری به سمت بازار سرمایه نیز هدایت کند از دیگر برنامه های کاربردی باید باشد که می تواند در شرایط فعلی مسئولیت تامین اعتبار کلیه پروژه های کوچک و بزرگ را از سمت بانک ها به سمت بازار سرمایه نیز هدایت کند.

وی ادامه داد: در برنامه های اقتصادی دولت یازدهم آمده است که بازار پول برای تسهیلات کوتاه مدت و بازار سرمایه برای پروژه ها و واحدهای بزرگ مورد استفاده قرار گیرد، بنابراین در این فرصت استفاده بیشتری از ظرفیت های بازار سرمایه خواهد شد.

وی در مورد ارزیابی برنامه اقتصادی دولت در بخش کاهش هزینه ها بیان کرد: کاهش هزینه های دولت و جلوگیری از بی انظباطی مالی همواره مورد تاکید کارشناسان بوده است که به درستی در برنامه ها به آنها اشاره شده است، به این مسئله آسیب شناسی برنامه در زمینه کاهش تصدی گری دولت و کوچک سازی بخش دولتی و هدایت دولت به سمت سیاست گذاری را باید اضافه کرد.

کارشناس مسائل اقتصادی گفت: دولت باید تصدی‌گری‌های خود را حتما واگذار کند اما در سال‌ها اخیر به طور مرتب بار خود را اضافه کرده و بزرگ‌تر شده است؛ بنابراین چسبندگی زیادی به منابع مالی ‌دارد، به همین دلیل در پرداخت یارانه‌ها، حقوق‌ یا هزینه‌های عمرانی دچار اشکال می‌شود؛ پس بهترین راه را واگذاری شرکت‌های خود به شبه‌دولتی‌ها می‌داند که البته این کار موجب می‌شود اشکالاتی پیش آید.

وی اضافه کرد: باید نگرش دولت در این حوزه عوض شده و دولت سبک شود و در برنامه اقتصادی رئیس جمهور به سبک‌سازی دولت تاکید شده است و این مورد از وزارت اقتصادی و دارایی آغاز خواهد شد.

مستخدمین حسینی با بیان اینکه دولت جدید با اصل هدفمندی یارانه‌ها موافق است و روش اجرایی را قابل اصلاح می داند و بر اجرای صحیح مرحله دوم هم تاکید دارد، گفت: بر ضرورت بازنگری در این طرح و حتی به موضوع عدم هماهنگی بین سیاست های پولی و مالی و عدم تناسب بین نرخ تورم و سود بانکی نیز که باید تناسب لازم در این زمینه برقرار شود صحه گذاشته اند و این تشخیص درستی در شرایط اقتصادی فعلی است. از نظر آنها پرداخت یارانه نه تنها برای تسهیلات بنگاه ها بلکه برای آموزش و بهداشت و درمان هم باید اعمال شود.

وی در مورد سایر بخش های اقتصادی خاطرنشان کرد: بهبود فضای کسب و کار که سه محور ثروت آفرینی، شغل آفرینی و کارآفرینی را مد نظر دارد، مسئولیت گمرک به عنوان مرزبان اقتصادی کشور و تسهیل نظامات این حوزه، اصلاحات بانکی و نظام مالیاتی و مبارزه با فساد اداری به درستی در برنامه های اقتصادی دولت آتی تشخیص داده شده و راهکارهای مناسبی برای آنها در پیش گرفته شده است.

آخرین اخبار صنعت نساجی ایران و جهان / مجله نساجی کهن

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 468

بازدید دیروز 1329

بازدید ماه 23028

بازدید کل 517916

اکنون 173 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

طراحی ربات تلگرام

طراحی سایت