گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

Prev Next

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران (2)

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران  (2)

SPINNING THE FUTURE   این شرکت با 20 سال سابقه در زمینه ساخت ماشین آلات تولید نخ های مالتی فیلامنت و ریسندگی انواع نخهای  POY / FDY / BCF  را در یک ماشین و با کمترین میزان مصرف انرژی و بالاترین بهره وری را ارائه می دهد...

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در…

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است (3)

  محصولات جدید، کیفیت و شور و اشتیاق تجارت در قاره کهن؛ نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است   نمایشگاه دموتکس چین در سال 2017 میلادی در تاریخ 21 لغایت 23 مارچ در مرکز نمایشگاهی بین المللی شانگهای برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه تعدادی از شرکت...

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از …

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از دموتکس (2)

    شاید یکی از دلایل رشد روز افزون کشورهای پیشرفته حال حاضر دنیا نگاه دقیق و توجه به آمار و ارقام و اعداد باشد. اعدادی که بدون هیچ گونه تعارف و یا کم و کاست و به دور از هیاهوی مدیران و سازمانها و دولت ها...

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش چهل تکه شاخه تقریبا جدیدی است که در سالهای اخیر بیشتر به آن توجه شده است و از فرش دستباف کم کم به فرش های ماشینی نیز کشیده شده است. فرش های چهل تکه به ویژه در بافت تافتینگ دارای جلوه های زیبا و...

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده …

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید + عکس

  فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید    برای آگاهی از آخرین اخبار نمایشگاهی، فرش ماشینی و نساجی ایران و جهان در کانال تلگرام کهن عضو شوید  و با ما به روز باشید...    

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع ت…

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع تجهیزات خطوط تولید الیاف مصنوعی (2)

  ارتقای کیفیت ... آنچه ما انجام می دهیممعرفی شرکت یوفنگ :شعار شرکت یوفنگ "کیفیت همه چیز است و مشتری خدا" می باشد و با این شعار روح نوآوری و توسعه در این شرکت جاری است. اصلی ترین کلید شرکت یوفنگ برای ورود به بازارهای صادراتی توجه...

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در …

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در ایران

Italian family یک برند ایتالیایی است که محصولاتی با بهترین پنبه های فراوری شده تولید می کند این برند جوان ایتالیایی در منطقه cava de tire I در شهر کامپانیا ایتالیا تاسیس شده است؛ در منطقه ای که مهارت بافندگی و تولید صنایع دستی با...

مروری بر انواع فیلترها

مروری بر انواع فیلترها

  امروزه منسوجات فنی کاربردهای گسترده­ای در بخش­های مختلف صنعت دارا می­باشند. از این میان شاخه­ای از منسوجات فنی، تحت عنوان منسوجات صنعتی در حدود ۴۰% از کل تولیدات صنایع نساجی جهان را شامل گردیده و به‌نظر می‌رسد که رشد فزاینده‌ای نسبت به دیگر محصولات صنایع...

نقش تشكل ها در توسعه صنعتی انكارناپذیر است

 

دبیر كنفدراسیون صنعت ایران گفت: نقش تشكل ها در توسعه صنعتی انكارناپذیر است و باید برای تحقق توسعه صنعتی و اقتصادی به تشكل ها توجه ویژه شود.

حسین ساسانی در یك نشست خبری كه به مناسبت دهه تولید ملی برگزار شد با بیان اینكه نمی‌توان تشكل‌های صنعتی را به بهانه موازی كاری با یكدیگر ادغام كرد افزود: این كار باعث كم‌شدن تنوع در بین تشكل‌ها می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینكه برای رفع مشكلات بخش صنعت می توان راهبردهای توسعه ای و حاكمیتی را مدنظر قرار داد افزود: در بخش حاكمیتی باید بخش خصوصی تصدی گری اقتصاد را بر عهده بگیرد.

ساسانی با بیان این كه نقش تشكل ها در توسعه صنعتی نیز باید مد نظر قرار بگیرد، افزود: در بخش توسعه ای برخی موانع و چالش ها پیش روی صنعت كشور قرار دارد كه بخشی از آنها را می توان به صورت كوتاه مدت برطرف كرد اما برخی دیگر نیازمند راهكاربلند مدت است.

*اتخاذ رویكرد دوستانه نسبت به بازار و بخش خصوصی

در ادامه علی دینی عضو دیگر كنفدراسیون صنعت ایران یكی از راهكارهای بهبود وضعیت اقتصادی كشور را اتخاذ رویكرد دوستانه نسبت به بازار و بخش خصوصی عنوان كرد.

وی با اشاره به مسایل مبتلای تولید و راهكارهای آن ، یكی از مشكلات اقتصاد ایران را مسایل مرتبط با سازمان های غیردولتی دانست.

وی با بیان اینكه باید زمینه بازتوزیع قدرت به طور برابر در بین بخش خصوصی و دولتی فراهم شود افزود: باید بدنبال ایجاد ثبات در قوانین صنعتی و اقتصادی باشیم تا به توسعه صنعتی برسیم.

*تشكل ها بازوی اجرایی دولت هستند

در ادامه حبیب الله انصاری عضو انجمن لوازم خانگی با بیان اینكه موانع زیادی پیش روی اقتصاد كشور وجود دارد و تنها عامل توسعه اقتصادی بخش صنعت است افزود: پیشرفت جامعه در ابعاد اقتصادی و فرهنگی زمانی شكل می گیرد كه تشكل ها در كنار دولت به عنوان بازوی اجرایی قرار گیرند و به قانون بهبود فضای كسب و كار با تكیه بر تشكل ها توجه شود.

وی گفت: باید بخشی از اختیارات دولت به تشكل ها تخصیص داده شود و در قانون گذاری از آنها نیز نظرخواهی شود.

انصاری ادامه داد: تا زمانی كه در مجموعه اطلاعات دولت چشم اندازی برای سال های آتی سرمایه گذاری در صنعت وجود نداشت باشد نمی توان انتظار ثبات داشت.
وی با بیان اینكه مهمترین مشكل صنعت در حال حاضر نقدینگی است گفت: متاسفانه این موضوع باعث شده نتوانیم تمام تعهدات خود را به درستی انجام دهیم.

انصاری در خصوص موازی كاری تشكل های بخش خصوصی نیز گفت: وجود تشكل های متنوع در كشور نه تنها اشكالی ایجاد نمی كند بلكه می تواند باعث هماهنگی آنها شود.

وی گفت: اگر موازی كاری ها در تناقض و تعارض با هم باشند ضرر می رساند پس باید با یكدیگر وحدت رویه داشت و متفق القول موضوعی را پیگیری كرد.

*احیای كارخانه های متضرر

در ادامه مسعود فلاطونی دبیر انجمن لنت ترمز و كلاچ گفت: مهمترین خواسته ما از دولت جدید اصلاح دیدگاه صنعتگران و سرمایه گذاران صنعتی است.

وی افزود: در سال های گذشته برخی كارخانه ها از عدم وجود نقدینگی مناسب و همراهی نكردن سیستم بانكی متضرر و تعطیل شدند افزود: دولت جدید باید به احیای مجدد این كارخانه ها بپردازد و آنها را بازپروری كرد.

*جایگاه كارآفرینان در اقتصاد مشخص شود

همچنین در این نشست حسین اكبری عضو شورای مركزی كنفدراسیون ایران با اشاره به جایگاه كارآفرینی در اقتصاد عنوان كرد: در اسناد بالادستی كشور جایگاه مشخصی برای كارآفرینان در نظر گرفته نشده است، در حالی كه باید حمایت های بیشتری از كارآفرینان كشور صورت گیرد.

وی گفت: تا زمانی كه جایگاه كارآفرین در جامعه مشخص نشود نمی توان در حوزه صنعت موفق عمل كرد.

*ثبات قوانین نیاز امروز بخش صنعت

در ادامه اردشیر دادرس عضو انجمن صنفی و مالیاتی كشور گفت: ثبات قوانین و تعرفه ها نیاز امروز بخش صنعت است.

وی با بیان اینكه تشكل ها به عنوان وزرای بخش خصوصی در سند چشم انداز و برنامه دولت و مجلس باید حضور داشته باشد افزود: گفتگوی هوشمندانه دولت با تشكل ها باید مورد توجه قرار گیرد.

وی گفت: ما نیاز به هماهنگی بین صنعت و دانشگاه داریم و باید به ایجاد پارك های علمی و فناوری بیش از پیش توجه شود.

آخرین اخبار صنعت نساجی ایران و جهان / مجله نساجی کهن

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 52

بازدید دیروز 1329

بازدید ماه 22612

بازدید کل 517500

اکنون 207 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

طراحی ربات تلگرام

طراحی سایت