گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

Prev Next

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران (2)

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران  (2)

SPINNING THE FUTURE   این شرکت با 20 سال سابقه در زمینه ساخت ماشین آلات تولید نخ های مالتی فیلامنت و ریسندگی انواع نخهای  POY / FDY / BCF  را در یک ماشین و با کمترین میزان مصرف انرژی و بالاترین بهره وری را ارائه می دهد...

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در…

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است (3)

  محصولات جدید، کیفیت و شور و اشتیاق تجارت در قاره کهن؛ نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است   نمایشگاه دموتکس چین در سال 2017 میلادی در تاریخ 21 لغایت 23 مارچ در مرکز نمایشگاهی بین المللی شانگهای برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه تعدادی از شرکت...

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از …

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از دموتکس (2)

    شاید یکی از دلایل رشد روز افزون کشورهای پیشرفته حال حاضر دنیا نگاه دقیق و توجه به آمار و ارقام و اعداد باشد. اعدادی که بدون هیچ گونه تعارف و یا کم و کاست و به دور از هیاهوی مدیران و سازمانها و دولت ها...

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش چهل تکه شاخه تقریبا جدیدی است که در سالهای اخیر بیشتر به آن توجه شده است و از فرش دستباف کم کم به فرش های ماشینی نیز کشیده شده است. فرش های چهل تکه به ویژه در بافت تافتینگ دارای جلوه های زیبا و...

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده …

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید + عکس

  فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید    برای آگاهی از آخرین اخبار نمایشگاهی، فرش ماشینی و نساجی ایران و جهان در کانال تلگرام کهن عضو شوید  و با ما به روز باشید...    

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع ت…

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع تجهیزات خطوط تولید الیاف مصنوعی (2)

  ارتقای کیفیت ... آنچه ما انجام می دهیممعرفی شرکت یوفنگ :شعار شرکت یوفنگ "کیفیت همه چیز است و مشتری خدا" می باشد و با این شعار روح نوآوری و توسعه در این شرکت جاری است. اصلی ترین کلید شرکت یوفنگ برای ورود به بازارهای صادراتی توجه...

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در …

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در ایران

Italian family یک برند ایتالیایی است که محصولاتی با بهترین پنبه های فراوری شده تولید می کند این برند جوان ایتالیایی در منطقه cava de tire I در شهر کامپانیا ایتالیا تاسیس شده است؛ در منطقه ای که مهارت بافندگی و تولید صنایع دستی با...

مروری بر انواع فیلترها

مروری بر انواع فیلترها

  امروزه منسوجات فنی کاربردهای گسترده­ای در بخش­های مختلف صنعت دارا می­باشند. از این میان شاخه­ای از منسوجات فنی، تحت عنوان منسوجات صنعتی در حدود ۴۰% از کل تولیدات صنایع نساجی جهان را شامل گردیده و به‌نظر می‌رسد که رشد فزاینده‌ای نسبت به دیگر محصولات صنایع...

اقتصاد ایران در وضعیت اورژانسی است

 

آرانی با ذکر 7 اشتباه فاحش دولت در بازار پول، گفت: یک تیم اقتصادی مجرب و کاردان حداقل 2 سال برای ساماندهی اقتصاد کشور وقت لازم دارند.

شاهین شایان آرانی کارشناس بازار پول و سرمایه به ایرادات و اشتباهات دولت نهم و دهم در طی 8 سال گذشته در حوزه بازار پول کشور اشاره کرد و گفت: در این دولت نهاد ناظر بر بازار پول کشور استقلال لازم را نداشت و از طرف سیاسیون تحت تاثیر قرار می گرفت.

نفوذ سیاست در بازار پول

وی افزود: حوزه بازار پول در طی این 8 سال توان مقابله با نفوذ سیاسیون و برنامه های سیاسی را نداشت و این حوزه به راحتی تحت تاثیر سیاسیون و سیاست های دولت وقت قرار داشت.

این کارشناس بازار پول و سرمایه با تاکید بر اینکه نهاد ناظر بر بازار پول باید از استقلال کامل برخوردار باشد و اجازه نفوذ سیاست را به حوزه پولی کشور ندهد، افزود: این یک حرکت مهم است که اکثر کشورهای پیشرفته دنیا به آن توجه دارند و این مسئله را مدیریت می کنند اما عدم مدیریت این مسئله از سوی دولت نهم و دهم موجب شد تا همه چیز بهم بریزد.

ایجاد نقدینگی افسار گسیخته و غیر بهینه

او ایجاد نقدینگی افسار گسیخته را از دیگر ایرادات موجود در دولت نهم و دهم عنوان کرد و افزود: نقدینگی در دولت نهم و دهم بیش از اندازه و غیر بهینه افزایش پیدا کرد که بخشی از این افزایش نقدینگی در نتیجه چاپ پول صورت گرفت.

سردرگمی بازار پول با سیاستهای متناقض

آرانی همچنین ارائه سیاستها و دستور العمل های مکرر و متناقض را در دولت وقت مورد اشاره قرار داد و گفت: بکارگیری سیاستهای متناقض در دولت نهم و دهم بازار را آشفته و سردرگم کرد.

این کارشناس بازار پول و سرمایه، اشتباه دیگر در حوزه بازار پول کشور را در عدم نظارت دقیق بر نظام بانکی کشور عنوان کرد که به گفته او این ایراد عمدتا به نحوه عملکرد بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار مربوط می شود.

به نهادهای پولی بین المللی اجازه فعالیت داده نشد

وی عدم ایجاد ارتباطات بین المللی و اجازه فعالیت ندادن به نهادهای پولی بین المللی در داخل کشور را هم به لیست بایدهایی که باید شکل انجام و اعمال به خود می گرفت؛ اضافه کرد.

مجوزهایی که به فاقد صلاحیت ها داده شد

آرانی اعطای مجوزهای بانکی را به افراد، ارگانها و سازمانهای فاقد صلاحیت را که در نتیجه فشارهای سیاسی انجام گرفت، مورد اشاره قرار داد.

اقتصاد ایران، بیماری هلندی گرفت

وی ضمن بیان اینکه، دولت نهم و دهم پول نفت را بی محابا خرج کرد و همین سیاست موجب شد تا اقتصاد ایران به بیماری هلندی دچار شود، گفت: طی 8 سال گذشته معضلات اقتصادی بسیاری ایجاد شده به طوریکه هم اکنون نیازمند اصلاح ساختار اقتصادی هستیم.

این کارشناس اقتصادی خاطر نشان کرد: باید با مکانیزم مهار نقدینگی، سطح نقدینگی را در سطح بهینه بیاوریم تا حجم نقدینگی کشور بیش از این افزایش پیدا نکند. در عین حال باید به رشد اقتصادی کشور نیز رونق ببخشیم.

بکارگیری سیاست های انقباضی

وی در مورد جمع آوری نقدینگی سرگردان کشور نیز ضمن بیان اینکه، نقدینگی موجود کشور بیش از اندازه است، گفت: باید نقدینگی سرگردان کشور را جمع آوری کنیم حالا این اقدام را می توان یا با انتشار اوراق مشارکت انجام دهیم.

آرانی با تاکید بر اینکه، نقدینگی کشور باید به نقطه بهینه برساند، گفت: باید اوراق مشارکت چاپ شود یا اینکه سپرده های بانکی بالاتر برود. به هر ترتیب باید سیاست انقباضی اعمال شود تا اصلاح ساختار اقتصادی انجام بگیرد.

وی در ادامه با بیان اینکه معضل اصلی کشور تورم مطرح است و باید تورم را مهار کرد، گفت: باید نرخ سپرده های بانکی بالاتر برود تا نقدینگی سرگردان کشور در نظام بانکی بنشیند.

اقتصاد ایران در وضعیت اورژانسی

این کارشناس بازار پول و سرمایه در واکنش به این سوال که اگر سیاست های درستی بکار گرفته شود، چقدر زمان می برد تا اقتصاد کشور سر و سامان پیدا کند، گفت: بستگی به این دارد که تیم مدیریتی و اقتصادی دولت آینده چقدر مجرب و کاردان باشد و چطور برنامه های خود را پیاده کنند.

وی تصریح کرد: ساماندهی اقتصاد کشور به یک روحیه انقلابی نیاز دارد چرا که هم اکنون اقتصاد ایران در اتاق اورژانس است و نیازمند فردی است که در فضای اورژانسی اقتصاد کار کرده باشد و تیم مجربی در کنار او باشند.

ساماندهی اقتصاد ایران 2 سال زمان می برد

آرانی در عین حال گفت: حداقل دو سال زمان می برد که اقتصاد کشور سر و سامان بگیرد و روی روال منطقی برگردد و فضای ملتهب اقتصاد فعلی آرام شود.

وی اضافه کرد: اگر تیم اقتصادی دولت آینده مجرب نباشد و همچنان کشور دستخوش مسائل سیاسی و تحریمها باشد، اقتصاد کشور بیشتر از اینها زمان می برد تا ساماندهی شود.

این کارشناس اقتصادی اذعان داشت: اقتصاد پدیده ای است که هر تصمیمی در آن با تاخیر خودش را نشان می دهد بنابراین اثر تصمیمات فعلی تا حداقل 6 ماه و حداکثر یک سال دیگر باقیست.

او بار دیگر تاکید کرد که دولت آینده باید با بکارگیری تیم اقتصادی کاردان و مجرب سرکار بیاید و برنامه صحیحی را برای ساماندهی اقتصاد کشور پیاده کند و البته به دنبال سیاسی بازی هم نباشد.

آخرین اخبار صنعت نساجی ایران و جهان / مجله نساجی کهن

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 750

بازدید دیروز 1334

بازدید ماه 24644

بازدید کل 519532

اکنون 197 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

طراحی ربات تلگرام

طراحی سایت