گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

Prev Next

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران (2)

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران  (2)

SPINNING THE FUTURE   این شرکت با 20 سال سابقه در زمینه ساخت ماشین آلات تولید نخ های مالتی فیلامنت و ریسندگی انواع نخهای  POY / FDY / BCF  را در یک ماشین و با کمترین میزان مصرف انرژی و بالاترین بهره وری را ارائه می دهد...

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در…

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است (3)

  محصولات جدید، کیفیت و شور و اشتیاق تجارت در قاره کهن؛ نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است   نمایشگاه دموتکس چین در سال 2017 میلادی در تاریخ 21 لغایت 23 مارچ در مرکز نمایشگاهی بین المللی شانگهای برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه تعدادی از شرکت...

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از …

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از دموتکس (2)

    شاید یکی از دلایل رشد روز افزون کشورهای پیشرفته حال حاضر دنیا نگاه دقیق و توجه به آمار و ارقام و اعداد باشد. اعدادی که بدون هیچ گونه تعارف و یا کم و کاست و به دور از هیاهوی مدیران و سازمانها و دولت ها...

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش چهل تکه شاخه تقریبا جدیدی است که در سالهای اخیر بیشتر به آن توجه شده است و از فرش دستباف کم کم به فرش های ماشینی نیز کشیده شده است. فرش های چهل تکه به ویژه در بافت تافتینگ دارای جلوه های زیبا و...

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده …

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید + عکس

  فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید    برای آگاهی از آخرین اخبار نمایشگاهی، فرش ماشینی و نساجی ایران و جهان در کانال تلگرام کهن عضو شوید  و با ما به روز باشید...    

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع ت…

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع تجهیزات خطوط تولید الیاف مصنوعی (2)

  ارتقای کیفیت ... آنچه ما انجام می دهیممعرفی شرکت یوفنگ :شعار شرکت یوفنگ "کیفیت همه چیز است و مشتری خدا" می باشد و با این شعار روح نوآوری و توسعه در این شرکت جاری است. اصلی ترین کلید شرکت یوفنگ برای ورود به بازارهای صادراتی توجه...

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در …

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در ایران

Italian family یک برند ایتالیایی است که محصولاتی با بهترین پنبه های فراوری شده تولید می کند این برند جوان ایتالیایی در منطقه cava de tire I در شهر کامپانیا ایتالیا تاسیس شده است؛ در منطقه ای که مهارت بافندگی و تولید صنایع دستی با...

مروری بر انواع فیلترها

مروری بر انواع فیلترها

  امروزه منسوجات فنی کاربردهای گسترده­ای در بخش­های مختلف صنعت دارا می­باشند. از این میان شاخه­ای از منسوجات فنی، تحت عنوان منسوجات صنعتی در حدود ۴۰% از کل تولیدات صنایع نساجی جهان را شامل گردیده و به‌نظر می‌رسد که رشد فزاینده‌ای نسبت به دیگر محصولات صنایع...

موجودی صندوق توسعه ملی؛50 میلیارد دلار

 

موجودی صندوق توسعه ملی؛50 میلیارد دلاررئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی موجودی صندوق توسعه ملی را 50 میلیارد دلار اعلام کرد و گفت: باید منابع پایدار برای بخش خصوصی در توسعه زیرساختهای کشور تعریف شود.
به گزارش مهر، علی اکبر آقایی در سومین همایش بین المللی صنعت ریلی با اشاره به بانک اطلاعاتی جامع در بخش راه و شهرسازی، گفت: این بانک می تواند نیازها، سوانح و تحقیقات بخش براساس این اطلاعات در مجموعه وزارت راه و شهرسازی متمرکز باشد.

وی در خصوص طرح جامع حمل و نقل تصریح کرد: در حال حاضر در پایان سال سوم برنامه پنجم قرار داریم که باید وزارت راه تاپایان سال این برنامه را مدون کند و به تصویب دولت برساند. طرح جامع حمل و نقل می تواند مبنای نظارت قانون گذاری باشد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در الزامات قانون برنامه ما در سال جاری با شرایط ویژه ای از جمله تحریم روبرو هستیم، بیان کرد: تحریم ظالمانه غرب علیه ایران، ما را با مشکل مواجه و در این راستا مجلس برای تدوین بودجه تلاش کرده است.

آقایی با بیان اینکه باید منابع پایداری را برای بخش خصوصی در اجرای قوانین مصوب در توسعه زیرساخت های کشور تعریف کنیم، اظهار داشت: به این وسیله می توان از آسیبهای تحریم در امان ماند تا در روند توسعه کشور مشکلی ایجاد نشود، ضمن آنکه درسال "حماسه سیاسی ، حماسه اقتصادی" می تواند بخشی از مصوبات در این چارچوب باشد.

وی به صندوق توسعه ملی اشاره کرد و افزود: این صندوق در هر سال 26.5 درصد از درآمد حاصل از فروش نفت را تنها برای بخش خصوصی مصوب می کند تا اقدامات این بخش برای بخش عمران هم اختصاص پیدا کند و این صندوق در شرایط تحریم یک ظرفیت قابل توجه به شمار می رود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در سال گذشته از تمام ظرفیتهای این صندوق استفاده شد، بیان کرد: امسال با وجود 50 میلیارد دلار ذخیره این صندوق می توانیم مصوبات را پوشش دهیم.

آقایی با اشاره به اینکه در تمام مدلهای توسعه زیرساختها را دولت ایجاد می کند تا از ظرفیتهای بخش خصوصی استفاده کند، اظهار داشت: کشور ما از نظر وسعت و ظرفیت در بخش ریلی از توسعه قابل قبولی برخوردار نشده، البته وزارت راه و شهرسازی اقدامات قابل قبولی را انجام داده است؛ از جمله وجود 10 هزار کیلومتر راه آهن در دست اجرا و ظرفیت احداث یک هزار کیلومتر راه آهن.

وی تصریح کرد: با پشتیبانی منابع مالی مناسب قادر خواهیم بود که در افق 1404 به رقم 25 هزار کیلومتر راه آهن برسیم، همچنین معادل این ظرفیت، بهبود ناوگان و نوسازی مورد توجه مجلس قرار دارد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت که زمینه ساز هدفمندی یارانه ها بود تاپایان سال 94 تمدید شد، گفت: در این قانون زمینه برای استفاده از ظرفیت توسعه حمل و قنل فراهم شده است تا به رقم 18 درصد جابجایی مسافران و 30 درصدی بار برسیم.

آقایی با اشاره به مصوبه روز گذشته مجلس مبنی بر اختصاص بودجه 1100 میلیارد تومانی برای حمل و نقل شهری، اظهار داشت: در بودجه شهرداری فروش اوراق مشارکت شهرداری و اختصاص 2 میلیارد دلار از صندوق ذخیره ارزی برای حمل و نقل شهری مصوب شد.

وی تصریح کرد: برای افزایش سرعت در بخش حمل و نقل ریلی برون شهری 5 میلیارد دلار فاینانس مصوب شد تا 5 هزار کیلومتر از خطوط موجود را به بالای 200 کیلومتر در ساعت برسانیم، ضمن آنکه ما منابع خوبی را در کشورهای مختلف ایجاد داریم که می تواند این منابع را افزایش دهد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه علاوه بر مساله تحریم وضعیت هدفمندی یارانه ها را داریم، گفت: سال گذشته قانون هدفمندی یارانه ها به خوبی اجرا شد و امسال پیشنهاد دولت این بود که 120 هزار میلیارد تومان درآمد از هدفمندی یارانه ها بود که با توجه به وضعیت تحریم، مجلس آن را 50 هزار میلیارد تومان کاهش داد.

آقایی افزود: بنابراین بر آنچه که تاکید دارم، استفاده از ظرفیتهای موجود براساس واقعیت های موجود در تحریم و قانون هدفمندی یارانه ها است که می توان از این طریق درآمد پایداری را فراهم کنیم.

آخرین اخبار صنعت نساجی ایران و جهان / مجله نساجی کهن

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 161

بازدید دیروز 1334

بازدید ماه 24055

بازدید کل 518943

اکنون 164 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

طراحی ربات تلگرام

طراحی سایت