گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

Prev Next

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران (2)

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران  (2)

SPINNING THE FUTURE   این شرکت با 20 سال سابقه در زمینه ساخت ماشین آلات تولید نخ های مالتی فیلامنت و ریسندگی انواع نخهای  POY / FDY / BCF  را در یک ماشین و با کمترین میزان مصرف انرژی و بالاترین بهره وری را ارائه می دهد...

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در…

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است (3)

  محصولات جدید، کیفیت و شور و اشتیاق تجارت در قاره کهن؛ نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است   نمایشگاه دموتکس چین در سال 2017 میلادی در تاریخ 21 لغایت 23 مارچ در مرکز نمایشگاهی بین المللی شانگهای برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه تعدادی از شرکت...

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از …

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از دموتکس (2)

    شاید یکی از دلایل رشد روز افزون کشورهای پیشرفته حال حاضر دنیا نگاه دقیق و توجه به آمار و ارقام و اعداد باشد. اعدادی که بدون هیچ گونه تعارف و یا کم و کاست و به دور از هیاهوی مدیران و سازمانها و دولت ها...

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش چهل تکه شاخه تقریبا جدیدی است که در سالهای اخیر بیشتر به آن توجه شده است و از فرش دستباف کم کم به فرش های ماشینی نیز کشیده شده است. فرش های چهل تکه به ویژه در بافت تافتینگ دارای جلوه های زیبا و...

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده …

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید + عکس

  فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید    برای آگاهی از آخرین اخبار نمایشگاهی، فرش ماشینی و نساجی ایران و جهان در کانال تلگرام کهن عضو شوید  و با ما به روز باشید...    

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع ت…

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع تجهیزات خطوط تولید الیاف مصنوعی (2)

  ارتقای کیفیت ... آنچه ما انجام می دهیممعرفی شرکت یوفنگ :شعار شرکت یوفنگ "کیفیت همه چیز است و مشتری خدا" می باشد و با این شعار روح نوآوری و توسعه در این شرکت جاری است. اصلی ترین کلید شرکت یوفنگ برای ورود به بازارهای صادراتی توجه...

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در …

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در ایران

Italian family یک برند ایتالیایی است که محصولاتی با بهترین پنبه های فراوری شده تولید می کند این برند جوان ایتالیایی در منطقه cava de tire I در شهر کامپانیا ایتالیا تاسیس شده است؛ در منطقه ای که مهارت بافندگی و تولید صنایع دستی با...

مروری بر انواع فیلترها

مروری بر انواع فیلترها

  امروزه منسوجات فنی کاربردهای گسترده­ای در بخش­های مختلف صنعت دارا می­باشند. از این میان شاخه­ای از منسوجات فنی، تحت عنوان منسوجات صنعتی در حدود ۴۰% از کل تولیدات صنایع نساجی جهان را شامل گردیده و به‌نظر می‌رسد که رشد فزاینده‌ای نسبت به دیگر محصولات صنایع...

رحیمی: وام گرفتند پس نمی دهند؛ اینها آبرو ندارند
معاون اول رئیس جمهور گفت: اتهاماتی که الان نسبت به دولت وجود دارد دولت را از کارایی می اندازد.

به گزارش مهر، محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور در مراسم رونمایی از کارت هوشمند ملی با اشاره به برنامه جایگزینی کارت هوشمند ملی به جای کارت ملی فعلی اظهار داشت: کارت هوشمند جاندار است و شناسنامه  بی جان تبدیل به یک فرد هوشمند شده است.

وی گفت: تحولی عظیمی در زندگی ما و بشریت در همه احوال ایجاد شده  و کارت هوشمند ملی نیز یک مورد آن است و در واقع کارت هوشمند ملی کلید ورود به دولت الکترونیک است که از کارهای بیهوده و فسادها جلوگیری می کند و زمینه تهمت و افترا را از بین می برد؛ مخصوصا الان که در این شرایط متاسفانه تهمت و افتراها به اوج خود رسیده  و برکت را از ما گرفته است، البته عده ای هم هستند به دور از این فضا بردند و خوردند و دست به هر فسادی زدند.

رحیمی گفت: به عنوان مثال اگر تمام اتفاقاتی که در سازمان گمرک می افتد در یک صفحه هوشمند ثبت شود شما متوجه سابقه کار افراد در واردات و صادرات می شوید اینکه فرد چقدر عوارض و مالیات داده یا چقدر بدهی و معوقات دارد. داستانهایی در این اینجا وجود دارد بنده از دیوان محاسبات که وارد دولت شده ام می دانم چه خبر است؟

معاون اول رئیس جمهور خاطرنشان کرد: امروز ما میلیاردها دلار به وارد کنندگان پول دادیم . صادر کنندگان از یارانه ها و امکانات این مملکت استفاده کردند و اجناس را صادر کرده اند کسی نمی داند چه اتفاقی افتاده است. ما ارز 1050 تومانی  دادیم اما 1800 و 2000 تومان فروخته شد.

برخی الان سه برابر می فروشند. استفاده از پروژه هوشمند نشان می دهد این فرد کیست، چه اجناسی آورده و در انبار دارد. هم اکنون 16 هزار و 700 انبار در کارگروهی تحت نظر وزیر کشور است.

وی گفت: همه مردم باید بدانند آنها که معوقه مالی دارند و پرداخت نکرده اند چه کسانی هستند؟ خوب است که افکار عمومی بداند چه کسانی وام های کلان را  سالهای سال بردند و امروز مقاومت می کنند و نمی دهند. این پول باید به گردش بیافتد و در اختیار مردم باشد.

رحیمی ادامه داد: یک فرد می خواهد پتروشیمی بسازد 10 میلیارد خرج کرده اما 100 میلیارد گرفته، نمی دانیم 90 میلیارد را چه کرده است؟ همه چیز باید شفاف شود اینکه چه کسی وام گرفته و چه کسی وام نگرفته یا چه کسی از امکانات دولت استفاده کرد و چه کسی استفاده نکرده است.
فقط موارد سری است که نباید گفته شود آن هم در همه کشورها وجود دارد اما نه این مورد که کسی 500 میلیارد تومان وام گرفته بگوییم سری است.این افراد آبرو ندارند که پول مردم را بردند و نمی آورند.

معاون اول رئیس جمهور  گفت: یک نامه ای داشتم از جوانی که مادرش مستخدم مدرسه است و برای یک میلیون تومان وام مانده است. آن وقت هزاران میلیارد برده اندو نمی خواهند بدهند.

وی گفت: بالاخره ما در تحریم هستیم. در تحریم فشار می آید. دشمن همه راهها را می بندد و ما باید راههای متعدد برویم و دور بزنیم. البته این کار را کرده ایم. آنقدر که در داخل اذیت شدیم یک صدم هم از بیرون اذیت نشدیم.
ارز 1050 تومانی گرفته اند بنابراین باید جنس را به همان قیمت به مردم بدهند. یکی دو نفر هم نیستند. با امکانات و اختیاراتی که داریم چه می توانیم بکنیم. البته کارهای زیادی کرده ایم و باید انجام دهیم.

رحیمی گفت:  طوری است که نمی توانیم ملت را از مشکلاتی که داریم آگاه کنیم چون برخی سوءاستفاده می کنند. البته از اشکالات تحول در فناوری و اطلاعات است. برای اینکه دشمن سوءاستفاده نکند جاهایی سکوت کامل کرده ایم.
یک فحش می دهند نمی توانیم جواب دهیم که ناسزا می گویی حق با  تو نیست. همه همین کار را می کنند. برخی برخی در تلویزیون، دوستان، برادران.  چون آگاهی ندارند. در آن واحد هم نمی شود تمام خبرنگاران و برادران را مطلع کرد.
وی گفت: بنابراین همه چیز باید با یک صفحه هوشمند ثبت شود.

معاون اول رئیس جمهور در بخش دیگر ی از سخنان خود گفت: یک دفعه یک ساختمان بزرگی در یک کوچه می سازند و 4 نفر دیگر هم پشت سر آن ساختمان می سازند بدون اینکه بدانند آیا جا به اندازه کافی وجود دارد و رفت و آمد ممکن است یا نه. 10 میلیارد سرمایه گذاری می کنند و 100 میلیارد می برند.

چقدر مالیات از این 100 میلیارد داده اند؟ بعد هم اینهایی که بردند و خوردند تظاهرات می کنند. همه این موارد باید شفاف شود. همه مردم باید بدانند و به کمک بیایند. همانقدر که ما مطلع می شویم شما هم مطلع می شوید.

کار سختی نیست. تعدادی بانک دولتی و تعدادی بانک خصوصی داریم که اقداماتشان باید هوشمند شود. مثل کارت هوشمند که تمام مشخصات در آنجا قرار دارد و امکان جعل آن نیست.

رحیمی ادامه داد: هم اکنون اگر در این فضا کسی که در خط مقدم است بخواهند به همان گناهی که خودشان آلوده شده اند او را متهم کنند، در واقع او را بی خاصیت می کنند و از کار می اندازند. همین اتهاماتی که  الان نسبت به دولت وجود دارد دولت را از کارایی می اندازد.

وی در ادامه تحول کارت ملی فعلی به کارت هوشمند را کار مبارکی دانست و گفت: این کار مقدمه ای برای کارهای بزرگتر است.

مراسم رونمایی از کارت هوشمند ملی پیش از ظهر روز چهارشنبه در نهاد ریاست جمهوری و با حضور مصطفی محمد نجار وزیر کشور، ناظمی اردکانی رئیس سازمان ثبت احوال و  محمدرضا رحیم معاون اول رئیس جمهور  برگزار شد.
ناظمی اردکانی در این مراسم از صدور کارت های  هوشند ملی در هفته های آتی خبر داد.

آخرین اخبار صنعت نساجی ایران و جهان / مجله نساجی کهن

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 199

بازدید دیروز 1116

بازدید ماه 27670

بازدید کل 522558

اکنون 325 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت