گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

Prev Next

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران (2)

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران  (2)

SPINNING THE FUTURE   این شرکت با 20 سال سابقه در زمینه ساخت ماشین آلات تولید نخ های مالتی فیلامنت و ریسندگی انواع نخهای  POY / FDY / BCF  را در یک ماشین و با کمترین میزان مصرف انرژی و بالاترین بهره وری را ارائه می دهد...

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در…

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است (3)

  محصولات جدید، کیفیت و شور و اشتیاق تجارت در قاره کهن؛ نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است   نمایشگاه دموتکس چین در سال 2017 میلادی در تاریخ 21 لغایت 23 مارچ در مرکز نمایشگاهی بین المللی شانگهای برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه تعدادی از شرکت...

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از …

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از دموتکس (2)

    شاید یکی از دلایل رشد روز افزون کشورهای پیشرفته حال حاضر دنیا نگاه دقیق و توجه به آمار و ارقام و اعداد باشد. اعدادی که بدون هیچ گونه تعارف و یا کم و کاست و به دور از هیاهوی مدیران و سازمانها و دولت ها...

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش چهل تکه شاخه تقریبا جدیدی است که در سالهای اخیر بیشتر به آن توجه شده است و از فرش دستباف کم کم به فرش های ماشینی نیز کشیده شده است. فرش های چهل تکه به ویژه در بافت تافتینگ دارای جلوه های زیبا و...

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده …

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید + عکس

  فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید    برای آگاهی از آخرین اخبار نمایشگاهی، فرش ماشینی و نساجی ایران و جهان در کانال تلگرام کهن عضو شوید  و با ما به روز باشید...    

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع ت…

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع تجهیزات خطوط تولید الیاف مصنوعی (2)

  ارتقای کیفیت ... آنچه ما انجام می دهیممعرفی شرکت یوفنگ :شعار شرکت یوفنگ "کیفیت همه چیز است و مشتری خدا" می باشد و با این شعار روح نوآوری و توسعه در این شرکت جاری است. اصلی ترین کلید شرکت یوفنگ برای ورود به بازارهای صادراتی توجه...

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در …

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در ایران

Italian family یک برند ایتالیایی است که محصولاتی با بهترین پنبه های فراوری شده تولید می کند این برند جوان ایتالیایی در منطقه cava de tire I در شهر کامپانیا ایتالیا تاسیس شده است؛ در منطقه ای که مهارت بافندگی و تولید صنایع دستی با...

مروری بر انواع فیلترها

مروری بر انواع فیلترها

  امروزه منسوجات فنی کاربردهای گسترده­ای در بخش­های مختلف صنعت دارا می­باشند. از این میان شاخه­ای از منسوجات فنی، تحت عنوان منسوجات صنعتی در حدود ۴۰% از کل تولیدات صنایع نساجی جهان را شامل گردیده و به‌نظر می‌رسد که رشد فزاینده‌ای نسبت به دیگر محصولات صنایع...

آمار گمرک علت گرانی مرغ و شیر را لو داد

 

آمار گمرک علت گرانی مرغ و شیر را لو دادبر اساس آمار واردات گمرك ايران در سال گذشته، دامداران و مرغداران براي توليد شير، گوشت و مرغ با كمبود دو ميليون تني واردات ذرت و حدود سه ميليون تن سويا و 364 هزار تني سبوس گندم مواجه بوده‌اند كه اين امر عامل افزايش قيمت اين نهاده‌ها و به تبع آن محصولات لبني و پروتئيني شده است.

در سال گذشته واردات پنج ميليون و 156 هزار تن ذرت دانه‌اي براي صنعت مرغداري و دامداري لازم بوده است اما طبق آمار گمرك تنها سه ميليون و 275 هزار تن از اين نهاده وارد شده است.

همچنين چهار ميليون و 158 هزار تن كنجاله سويا به عنوان خوراك دام و طيور در سال گذشته بايد وارد مي‌شده اما يك ميليون و 547 هزار تن كنجاله و ساير آخال از سويا وارد كشور شد است.

به گفته رييس اتحاديه مركزي دامداران پنج ميليون و 338 هزار تن جو مورد نياز توليد دامداري‌ها در سال گذشته بوده كه چهار ميليون و 300 هزار تن از توليد داخل تامين شده و يك ميليون و 308 هزار تن نيازمند واردات بوده است.

سيروس روستا به خبرنگار ايسنا گفت: يك ميليون و 401 هزار تن انواع كنجاله بدون سويا مورد نياز صنعت دامداري بوده است كه 560 هزار تن از اين ميزان از بازار داخل تامين شده و 840 هزار تن نياز به واردات داشته است.

وي افزود: يك ميليون و 110 هزار تن گندم مورد نياز بوده است كه 870 هزار تن از توليد داخل تامين شده و 210هزار تن از طريق واردات بايد تامين مي‌شده است.

رييس اتحاديه دامداران تصريح كرد: يك ميليون و 600 هزار تن سبوس گندم مورد نياز در صنايع دامداري بوده كه يك ميليون و 180 هزار تن از توليد داخل و 420 هزار تن نيازمند واردات بوده است.

اما بر اساس آمار گمرك كشور تنها 55 هزار و 810 تن سبوس گندم وارد شده است؛ بدين معنا كه بيش از 364 هزار تن از اين محصول با كمبود واردات مواجه بوده است.

روستا اظهار كرد: دو ميليون و 327 هزار تن كنجاله سويا مورد نياز دامداري‌ها در سال گذشته بوده كه 169 هزار تن از توليد داخل تامين شده و بيش از دو ميليون و 158 هزار تن بايد از طريق واردات تامين مي‌شده است.

به گفته رييس اتحاديه مركزي دامداران پنج ميليون و 51 هزار تن ذرت دانه‌هاي مورد نياز صنايع دامداري بوده كه دو ميليون و 895 هزار تن آن از توليد داخل و دو ميليون و 156 هزار تن نيازمند واردات بوده است.

همچنين به گفته حسن مقدم‌نيا ـ مديرعامل اتحاديه سراسري مرغداران گوشتي ـ صنعت مرغداري سالانه نيازمند هفت ميليون تن سويا و ذرت است كه دو ميليون تن ذرت در داخل توليد مي‌شود و بايد سه ميليون تن ذرت و دو ميليون تن كنجاله سويا براي اين صنعت وارد شود.

لذا در مجموع صنايع دامداري و مرغداري به عنوان توليدكننده محصولات پروتئيني و لبنياتي كشور سالانه نيازمند واردات پنج ميليون و 156 هزار تن ذرت دانه‌اي بوده‌اند درحالي كه فقط سه ميليون و 275 هزار تن از اين نهاده وارد شده است.

همچنين چهار ميليون و 158 هزار تن كنجاله سويا به عنوان خوراك دام و طيور در سال گذشته بايد وارد مي‌شده اما يك ميليون و 547 هزار تن كنجاله و ساير آخال از سويا وارد كشور شد است. آمار گمرك حاكي از كمبود واردات سبوس گندم است.

كمبود نهاده‌هاي توليد عامل گراني آنها و همچنين ايجاد بازار سياه شده به طوريكه كنجاله سويا از كيليويي 500 تومان به 1800 تومان، ذزرت از كيلويي 400 تومان به 600 تومان و همچنين سبوس گندم از كيلويي 110 تومان به بيش از 270 تومان افزايش يافته است.

به تبع افزايش نهاده‌ها و قيمت خورام دام و طيور از اواخر سال گذشته قيمت گوشت مرغ، گوشت قرمز و شير و محصولات لبني با نوسانات شديد قيمتي و افزايش نرخ مواجه بوده است.

در اين ميان انتظار مي‌رود با توجه به وجود ظرفيت‌هاي دامداري و مرغداري در كشور و توانايي توليد، مسئولان امر براي واردات نهاده‌هاي توليد به عنوان خورام دام و طيور به ميزان لازم و به موقع اقدام كنند تا قيمت‌هاي كاذب ايجاد شده در بازار شكسته شود.

اما جاي سوال است چرا واردات اين نهاده‌ها به موقع و به ميزان كافي صورت نمي‌گيرد يا به قول توليدكنندگان عده‌اي نمي‌خواهند بازار آرام شود و قيمت‌ها شكسته؛ چراكه از اين آشفته بازار سود مي‌برند.

آخرین اخبار صنعت نساجی ایران و جهان / مجله نساجی کهن

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 168

بازدید دیروز 1147

بازدید ماه 26523

بازدید کل 521411

اکنون 115 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

طراحی ربات تلگرام

طراحی سایت