گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

Prev Next

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران (2)

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران  (2)

SPINNING THE FUTURE   این شرکت با 20 سال سابقه در زمینه ساخت ماشین آلات تولید نخ های مالتی فیلامنت و ریسندگی انواع نخهای  POY / FDY / BCF  را در یک ماشین و با کمترین میزان مصرف انرژی و بالاترین بهره وری را ارائه می دهد...

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در…

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است (3)

  محصولات جدید، کیفیت و شور و اشتیاق تجارت در قاره کهن؛ نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است   نمایشگاه دموتکس چین در سال 2017 میلادی در تاریخ 21 لغایت 23 مارچ در مرکز نمایشگاهی بین المللی شانگهای برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه تعدادی از شرکت...

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از …

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از دموتکس (2)

    شاید یکی از دلایل رشد روز افزون کشورهای پیشرفته حال حاضر دنیا نگاه دقیق و توجه به آمار و ارقام و اعداد باشد. اعدادی که بدون هیچ گونه تعارف و یا کم و کاست و به دور از هیاهوی مدیران و سازمانها و دولت ها...

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش چهل تکه شاخه تقریبا جدیدی است که در سالهای اخیر بیشتر به آن توجه شده است و از فرش دستباف کم کم به فرش های ماشینی نیز کشیده شده است. فرش های چهل تکه به ویژه در بافت تافتینگ دارای جلوه های زیبا و...

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده …

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید + عکس

  فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید    برای آگاهی از آخرین اخبار نمایشگاهی، فرش ماشینی و نساجی ایران و جهان در کانال تلگرام کهن عضو شوید  و با ما به روز باشید...    

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع ت…

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع تجهیزات خطوط تولید الیاف مصنوعی (2)

  ارتقای کیفیت ... آنچه ما انجام می دهیممعرفی شرکت یوفنگ :شعار شرکت یوفنگ "کیفیت همه چیز است و مشتری خدا" می باشد و با این شعار روح نوآوری و توسعه در این شرکت جاری است. اصلی ترین کلید شرکت یوفنگ برای ورود به بازارهای صادراتی توجه...

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در …

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در ایران

Italian family یک برند ایتالیایی است که محصولاتی با بهترین پنبه های فراوری شده تولید می کند این برند جوان ایتالیایی در منطقه cava de tire I در شهر کامپانیا ایتالیا تاسیس شده است؛ در منطقه ای که مهارت بافندگی و تولید صنایع دستی با...

مروری بر انواع فیلترها

مروری بر انواع فیلترها

  امروزه منسوجات فنی کاربردهای گسترده­ای در بخش­های مختلف صنعت دارا می­باشند. از این میان شاخه­ای از منسوجات فنی، تحت عنوان منسوجات صنعتی در حدود ۴۰% از کل تولیدات صنایع نساجی جهان را شامل گردیده و به‌نظر می‌رسد که رشد فزاینده‌ای نسبت به دیگر محصولات صنایع...

مشكلات شركتهاي تكميل فرش ماشيني كاشان


مديرعامل شركت تعاوني فعالان شركت فرش كاشان گفت : رفع موانع ومشكلات پيش روي شركتهاي تكميل فرش ماشيني كاشان و آران و بيدگل نياز به همفكري و خردجمعي مسئولان دارد .

مهندس حسين عدالت در نشست مديران شركتهاي تكميل فرش ماشيني كاشان و آران و بيدگل با مديركل سازمان صنايع و معادان استان اصفهان در شركت فرش تكميل ستاركاشان گفت : توليد بخشي از مواد اوليه رزين ،نشاسته ،  نخ ريشه و نخ آكريليك در كاشان ،  با كمك و حمايت دولت  تاثير بسزايي در كاهش قيمت تمام شده مواد اوليه مورد نياز شركتهاي تكميل فرش ماشيني در منطقه كاشان خواهد داشت .
وي دريافت تسهيلات بانكي و وامهاي زود بازده با بهره كم ، براي فعاليت هاي  كوتاه مدت و بلند مدت و تهيه مواد اوليه و ادامه فعاليتهاي شركتهاي تكميل فرش را حائز اهميت خواند و با اشاره به اعطاي وامهايي با بهره 24 درصد به اين شركتها خواستار تخيص وام هايي با بهره 12 درصد مشابه آنچه به شركتهاي دولتي داده مي شود شد   
به گفته وي ماهيانه يكهزارتن زرين مصرف 37 شركت فعال تكميل فرش ماشيني در كاشان و آران و بيدگل است كه براي تهيه آن نياز به مبالغ قابل توجهي است  .


حسين عدالت همچنين صدورمجوز هاي جديد تاسيس شركت تكميل فرش ماشيني توسط سازمان صنايع و معادن را يكي از مشكلات پيش روي اين صنعت در منطقه كاشان ذكركرد و افزود : چنانچه 37 شركت فعال تكميل فرش ماشِني در كاشان و آران و بيدگل يا تمام ظرفيت فعاليت داشته باشند بيش از 10 شركت اضافه بر نياز منطقه خواهيم داشت .


وي با اشاره به اينكه  در حال حاضر شركتهاي تكميل فرش ماشيني كاشان كمتر از 10 ساعت در شيانه روز فعاليت دارند براي جلوگيري از تعطيلي و  ادامه فعاليت اين شركتها خواستار عدم صدورمجوز هاي جديد تاسيس شركت تكميل فرش ماشيني توسط سازمان صنايع و معادن شد .
مديرعامل شركت تعاوني فعالان شركت فرش كاشان با بيان اينكه مجموعه شركتهاي تكميل فرش ماشيني در منطقه كاشان ماهيانه 5/1 ميليارد تومان هزينه در قسمتهاي مختلف دارند خواستار كمك و حمايتهاي سازمان صنايع و معادن براي ادامه فعاليت اين شركتها شد و يادآورشد :  براي تحقق شعار دولت خدمتگذار مبني بر ايجاد اشتغال با كمك هاي دولتي به اين بخش از صنعت مي توان بر اشتغال پايدار نيز اميدوار بود .
به گفته وي اشتغال غير پايداري كه بعد از مدت زمان كوتاهي به دليل عدم حمايتهاي دولتي به تعطيلي واحد صنعتي منجر شود نمي  تواند اشتغال پايداري باشد .
وي افزود : در حال حاضربا فعاليت 37 شركت تكميل فرش ماشيني در شهرستان كاشان و آران و بيدگل زمينه اشتغال مستقيم حدود يكهزارو500 نفر فراهم شده است
حسين عدالت اظهار اميدواري كرد با حمايت و كمك دولت به صنايع تكميل فرش ماشيني ، اشتغال هاي ايجاد شده در منطفه پايدار بماند تا به وضعيت  اقتصاد و اشتغال منطقه و كشور كمك شود .
مديرعامل شركت تعاوني فعالان شركت فرش كاشان گفت :  د رحال حاضر 37 شركت تكميل فرش ماشيني در كاشان و آران و بيدگل فعاليت دارند كه كارهاي نهايي و آهاري  توليدات فرش ماشيني اين دو شهرستان را انجام و روانه بازار فروش مي كنند .


به گفته وي اين تعداد شركت تكميل فرش ماشيني موجب اشتغالزايي فراگيري براي حدود 3 هزارنفر هستند كه با وضعيت ركورد بازارفروش فرش ماشيني در حال حاضر اين تعداد به دو هزارنفركاهش يافته است .
حسين عدالت با اشاره به اينكه  اين شركت ها  هم اكنون  با 35 تا 40 درصد ظرفيت درحال فعاليت هستند نياز فعلي آنان را 1100 تا 1200 كارگر اعلام كرد و افزود :  به دليل اينكه شركتهاي تكميل فرش ماشيني شركت خدماتي محسوب مي شوند 800 تا يكهزارنفركارگر مازاد بر نياز در حال دريافت خدمات  از اين شركتها هستند .
وي يادآورشد : شركتهاي تكميل فرش ماشيني كاشان به اميد رونق بازار يكسري نيرو جذب كردند كه در شرايط كنوني ركود بازار نمي توانند جوابگوي حقوق آنها باشند .
مديرعامل شركت تعاوني فعالان شركت فرش كاشان گفت : 37 شركت فعال تكميل فرش ماشيني در كاشان و آران و بيدگل با يكهزارو500 نفر كارگر تحت پوشش و بالغ بر 700 ميليارد ريال سرمايه گذاري  بعنوان مجموعه بزرگ صنعتي منطقه كاشان محسوب مي شوند كه براي ادامه فعاليت خود و اشتغال ثابت و پايدار در منطقه  نيازمند كمك و حمايتهاي دولت و سازمان صنايع و معادن هستند .
مدير كل سازمان صنايع و معادن استان اصفهان  نيزگفت : دولت پس از اجرايي شدن قانون هدفمند کردن يارانه ها با افزايش نقدينگي سرمايه گذاري را تشويق مي کند.


محسن پورسيناگفت : در شرايط فعلي هر گونه اقدام سرمايه داران براساس محاسبه سود و زيان سرمايه گذاري در وضعيت هدفمند شدن يارانه ها صورت مي گيرد و به اين دليل مقداري رکود در سرمايه گذاري ديده مي شود.
وي افزود: دولت نيز، اين مساله را پذيرفته و به همين منظور سعي دارد پس از اجراي طرح هدفمندکردن يارانه ها با افزايش نقدينگي، سرمايه گذاري را تشويق کند.
وي، با اشاره به اينکه دولت اين کار را با هدف کاهش تاثير تحريم ها بر کشور نيز انجام مي دهد، افزود: فراهم کردن بستر بومي سازي صنايع، اقدام ديگري است که دولت به عنوان فرصت خوبي براي مبارزه با تهديدات در دستور کار دارد.


آخرین اخبار صنعت نساجی ایران و جهان / مجله نساجی کهن

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 872

بازدید دیروز 1193

بازدید ماه 29536

بازدید کل 524424

اکنون 247 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت