گالری ویدئو

ورود کاربران

تبلیغات سایت

نشریه اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران

ماشین آلات نساجی نو و دست دوم

Prev Next

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران (2)

درخواست نمایندگی و همکاری در ایران  (2)

SPINNING THE FUTURE   این شرکت با 20 سال سابقه در زمینه ساخت ماشین آلات تولید نخ های مالتی فیلامنت و ریسندگی انواع نخهای  POY / FDY / BCF  را در یک ماشین و با کمترین میزان مصرف انرژی و بالاترین بهره وری را ارائه می دهد...

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در…

نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است (3)

  محصولات جدید، کیفیت و شور و اشتیاق تجارت در قاره کهن؛ نوزدهمین دوره نمایشگاه دموتکس شانگهای در راه است   نمایشگاه دموتکس چین در سال 2017 میلادی در تاریخ 21 لغایت 23 مارچ در مرکز نمایشگاهی بین المللی شانگهای برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه تعدادی از شرکت...

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از …

وقتی اعداد و ارقام حرف میزنند ؛ درسی از دموتکس (2)

    شاید یکی از دلایل رشد روز افزون کشورهای پیشرفته حال حاضر دنیا نگاه دقیق و توجه به آمار و ارقام و اعداد باشد. اعدادی که بدون هیچ گونه تعارف و یا کم و کاست و به دور از هیاهوی مدیران و سازمانها و دولت ها...

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش های چهل تکه و بافت تافتینگ

فرش چهل تکه شاخه تقریبا جدیدی است که در سالهای اخیر بیشتر به آن توجه شده است و از فرش دستباف کم کم به فرش های ماشینی نیز کشیده شده است. فرش های چهل تکه به ویژه در بافت تافتینگ دارای جلوه های زیبا و...

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده …

فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید + عکس

  فرش های عجیب و غریبی که تا به حال ندیده اید    برای آگاهی از آخرین اخبار نمایشگاهی، فرش ماشینی و نساجی ایران و جهان در کانال تلگرام کهن عضو شوید  و با ما به روز باشید...    

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع ت…

معرفی شرکت یوفنگ : طراحی و تولید انواع تجهیزات خطوط تولید الیاف مصنوعی (2)

  ارتقای کیفیت ... آنچه ما انجام می دهیممعرفی شرکت یوفنگ :شعار شرکت یوفنگ "کیفیت همه چیز است و مشتری خدا" می باشد و با این شعار روح نوآوری و توسعه در این شرکت جاری است. اصلی ترین کلید شرکت یوفنگ برای ورود به بازارهای صادراتی توجه...

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در …

درخواست همکاری - برند ITALIAN FAMILY در ایران

Italian family یک برند ایتالیایی است که محصولاتی با بهترین پنبه های فراوری شده تولید می کند این برند جوان ایتالیایی در منطقه cava de tire I در شهر کامپانیا ایتالیا تاسیس شده است؛ در منطقه ای که مهارت بافندگی و تولید صنایع دستی با...

مروری بر انواع فیلترها

مروری بر انواع فیلترها

  امروزه منسوجات فنی کاربردهای گسترده­ای در بخش­های مختلف صنعت دارا می­باشند. از این میان شاخه­ای از منسوجات فنی، تحت عنوان منسوجات صنعتی در حدود ۴۰% از کل تولیدات صنایع نساجی جهان را شامل گردیده و به‌نظر می‌رسد که رشد فزاینده‌ای نسبت به دیگر محصولات صنایع...

احمدي‌نژاد: در پوشش زنان ابتکاراتي صورت‎ ‎گيرد‎احمدي نژاد، ايران را مبدع لباس‎ ‎زنان عنوان کرد و با بيان اينکه چادر پوشش کاملي است تصريح کرد: البته ما هيچگاه‎ ‎شکل خاصي را ديکته نمي‌کنيم‎.
‎فارس: رئيس جمهور با بيان اينکه حجاب‎ ‎اقوام ايراني همواره موجب افتخار بوده است، از مسئولان خواست تا با تشکيل ده‌ها‎ ‎رشته طراحي لباس در دانشگاه‌هاي مهم کشور و نيز تشکيل يک ستاد به احياي پوشش ايراني‏‎ ‎و ترويج آن بپردازند‎.


‎محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور اسلامي ايران که صبح‎ ‎امروز شنبه در مراسم ثبت ملي چادر و حجاب اقوام ايراني در سالن اجلاس سران سخن‎ ‎مي‌گفت با بيان اينکه در ايامي ميراث معنوي پوشش مردان و زنان ايراني به ثبت ملي‎ ‎مي‌رسد که پرچمداران تخريب اين ميراث فرهنگي در برابر موج خروشان ملت ما پا به فرار‏‎ ‎گذاشتند، اظهار داشت: پوشش همواره يک ضرورت و نياز اجتماعي بوده است. همانطور که‎ ‎خداي متعال کمال جويي اعتلاي روحي تمايل به پيشرفت عزتمندي و پاکي را در نهاد انسان‎ ‎قرار داد تمايل پوشش را نيز در فطرت انسان نمايان کرد‎.
‎وي با بيان اينکه‎ ‎خداوند همه عالم را براي انسان و انسان را براي خود آفريد، خاطرنشان کرد: خداوند در‎ ‎زمين انسان را قرار داد تا او به کمال برسد و در واقع تجليل اسما و صفات خداوند‎ ‎باشد‎.
‎رئيس جمهور با تاکيد بر اينکه خداوند براي داوم و بقاي انسان تمايلاتي‎ ‎را در وجودش آفريد، تصريح کرد: خداوند متعال جاذبه‌هاي را در درون انسان‌ها خلق کرد‎ ‎که اگر در چارچوب منطقي خود به کار گرفته شود موجب بالندگي و کمال‎ ‎مي‌شود‎.
‎احمدي نژاد پايه جامعه را خانواده عنوان کرد و افزود: محور استحکام‎ ‎خانواده روابط بين زن و مرد است و جامعه آسيب ديده در اين زمينه محال است که محل‎ ‎رشد و کمال انساني باشد‎.
‎وي با بيان اينکه جذابيت‌هاي بين زن و مرد بايد‎ ‎اختصاصي باشد، تصريح کرد: پوشش براي زن و مرد براي آن است که اين جاذبه‌ها در کمال‎ ‎انساني مديريت شود‎.
‎رئيس جمهور با بيان اينکه معيارهاي پوشش زنان کامل تر و‎ ‎جدي‌تر نسبت به مردان بوده است، خاطر نشان کرد: اين امر به خاطر آن است که‎ ‎زيبايي‌هاي زن بالاتر و جمال جلوه خداوند در زنان متجلي است‎.
‎احمدي نژاد‎ ‎پوشش را تنظيم روابط اجتماعي و وراي جاذبه‌هاي جسمي و جنسي انسان‌ها دانست و افزود‎: ‎وقتي پوشش از ميان برداشته شود اولين اثر آن بر روي خانواده است و پس از آسيب‏‎ ‎خانواده موجب به چالش کشيدن جامعه مي‌شود‎.


‎وي در ادامه به وضعيت زنان در‎ ‎کشورهاي غربي اشاره کرد و افزود: ما هيچگاه نمي‌گوييم زن و مرد عين همديگر هستند ما‎ ‎بر خلاف غربي‌ها هيچگاه نمي‌گوييم زن و مرد عين همديگر هستند بلکه اگر چه در حقوق‎ ‎با يکديگر برابرند اما کارکردهاي آنان با هم فرق مي‌کند‎.
‎رئيس جمهور کشورمان‎ ‎خطاب به غربي‌ها متذکر شد همه حقوق زنان را از ميان برده‌اند و آرامش و کرامت زن را‎ ‎از او گرفته‌اند تا جايي که زن در آن کشورها حتي پايين تر از يک کالاي معمولي شده و‎ ‎از زن به عنوان ابزار تبليغ استفاده مي‌کند‎.


‎رئيس شوراي عالي انقلاب فرهنگي‎ ‎با بيان اينکه جرايم اخلاقي در کشورهاي غربي چندين برابر کشورهاي همچون ما است خاطر‎ ‎نشان کرد: ملت ايران از ابتداي که در تاريخ شناخت شد ملتي موحد بود که پوشش در‎ ‎اقوام گوناگون آن امري جدي و رايج بوده است‎.

‎احمدي نژاد با يادآوري اين نکته‎ ‎که همواره زنان و مردان ايراني در طول تاريخ پوشيده بوده‌اند، خاطر نشان کرد: ملت‎ ‎ايران در طول تاريخ ملت فرهنگي شناخته مي‌شده است و از ابتدا داراي چارچوب و در‎ ‎مسائل پايه‌اي اهل نوآوري بوده‌اند‎.


‎وي در ادامه به پوشش اقوام ايراني در‎ ‎ادوار مختلف تاريخي اشاره کرد و اظهار داشت: لباس هاي اقوام ايراني همواره زيبا و‎ ‎با شرايط اقليمي سازگار بوده است و در نهان خود از زيباي شناسايي هاي خاصي برخوردار‎ ‎بوده است‎.
‎رئيس جمهور کشورمان افزود: در شرايط گوناگون اهل فرهنگ ايران زمين‏‎ ‎لباس‌ها اقوام را به گونه‌اي طرحي مي‌کردند که متناسب با شرايط آن مکان‎ ‎باشد‎.
‎احمدي نژاد، ايران را مبدع لباس زنان عنوان کرد و با بيان اينکه چادر‎ ‎پوشش کاملي است تصريح کرد: البته ما هيچگاه شکل خاصي را ديکته نمي‌کنيم‏‎.
‎وي‎ ‎با سپاسگزاري از خداوند متعال به دليل انکه زنان ايراني در طول تاريخ پرچم دار‎ ‎اخلاق و پاکي و کرامت انساني بوده‌اند، ابراز داشت: امروز اگر خواستار سرافرازي‎ ‎کشورمان هستيم و مي‌خواهيم به آرمان‌هاي بلندمان برسيم بايد به اصول خود‎ ‎برگرديم‎.


‎رئيس جمهور با تاکيد مجدد استحکام پايه خانواده مبتني بر روابط بين‎ ‎زن و مرد است، از همه صاحب نظران و طراحان لباس دعوت کرد تا به صحنه‎ ‎بيايند‎.
‎احمدي نژاد با بيان اينکه لباس ايراني در طول تاريخ حکيمانه و‎ ‎عالمانه متحول شده است تصريح کرد: لباس يک عنصر و کالاي فرهنگي است که بايد بتوانيم‏‎ ‎آن را به دنيا عرضه کنيم و خوشبختانه زنان در اين زمينه جلوتر از مردان در حفظ اين‎ ‎ميراث فرهنگي ايران زمين همواره وسط ميدان بوده‌اند‎.
‎وي با بيان اينکه از‎ ‎زنان کشورمان انتظار مي‌رود تا در خصوص انواع پوشش‌ها الگوهاي جديد ارائه کنند گفت‎: ‎دهها مدل چادر و پوشش در اين کشور وجود دارد که بايد در اين زمينه ابتکارات جدي‎ ‎صورت بپذيرد‎.
‎رئيس جمهور کشورمان با بيان اينکه حجاب اقوام ايراني موجب‎ ‎افتخار ايران است از مسئولان ميراث فرهنگي خواست تا اين افتخار را به دنيا عرضه‎ ‎کنند‎.
‎احمدي نژاد در ادامه پوشش اقوام ايراني را داراي زيبايي و تنوع سلايق‎ ‎و نيز مفيد براي جسم انسان توصيف کرد و افزود: بايد دهها رشته طراحي لباس در‎ ‎دانشگاه ‌هاي مهم کشور شکل بگيرد ضمن آنکه بايد ستاد و کميته‌اي تشکيل شود تا پوشش‎ ‎ايراني را معرفي و ترويج کند‎.
‎در ابتداي اين مراسم لوح ثبت ملي چادر و حجاب‏‎ ‎اقوام ايراني با امضاي رئيس جمهور، رئيس دفتر وي، رئيس دفتر سازمان ميراث فرهنگي،‎ ‎صنايع دستي و گردشگري و رئيس شوراي فرهنگي عمومي تهران رونمايي شد‎.


آخرین اخبار صنعت نساجی ایران و جهان / مجله نساجی کهن

بازار آنلاین نساجی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

آمار بازدید

بازدید امروز 221

بازدید دیروز 1147

بازدید ماه 26576

بازدید کل 521464

اکنون 160 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند.

همراهان ما

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

اینستاگرام فیسبوک گوگل پلاس توییتر خبر خوان

 
تلفكس: 77243296-021 و 77245780  

پست الكترونيك: info@kohanjournal.com

صندوق پستي : تهران 465-16765 مجله نساجي كهن

Add to your Skype : ghasemi.behnam

پرسش پاسخ پزشکی پیامک صوتی

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

طراحی ربات تلگرام

طراحی سایت